-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Można do mnie. To jest nasze konto, na wszystkie psy można, tylko warto dać dopisek, żeby było wiadomo na jakiego psa. Ale ja jeszcze zbieram na swoje, bo tak mi wygodniej. Będę robić cegiełkowe Emi, bo znowu jest masakra z kasą u niej. Misiowi też trzeba będzie strzelić wkrótce.[/QUOTE] to moje zejdą standardowo na Twoje konto bo nie chce mi się zmieniac ustawień w koncie ;) cegiełkowe przy dobrej reklamie to spory zastrzyk gotówki :) tzej działaj je jak najbardziej :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Zaglądam do Wisienki, znowu trzeba zacząć kasę na psiaki zbierać, bo szału nie ma ;)[/QUOTE] a mozna do Ciebie czy na konto vivy ? czy to tylko Emi ma na vivie konto? -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
3 x replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moja na pewno nie bo ja niestety naobiecywalam i nic nie wysłałam :( wogole w tym roku do nikogo nic nie posłałam ani jednej kartki bo zabrakło mi po prostu czasu obiecuję jednak poprwe i będę myśleć o Pani Irence na święta Wielkiej Nocy :) -
Max zamieszkał w nowym domu, trzymamy kciuki, żeby się pilnował ;))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']to jak on ma na imię? bo w tytule jest Max ;)[/QUOTE] eee tam max Gienek to jest imie dla psa o ! -
Max zamieszkał w nowym domu, trzymamy kciuki, żeby się pilnował ;))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
a wicie ze wczoraj Gienio miał imieniny? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Misio miał po 6 zł to pewnie więcej. Ale dobrze wiedzieć, dzięki.[/QUOTE] chyba 4% wartosci cegiełki czyli 24 gr od 6 zł tak mnie się zdaje ;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nie odliczyłam prowizji allegro w cegiełkowym Misia, nie mogę tego znaleźc w allegro jakoś. Tępa jestem jak nie wiem. Edit: taka prowizja to ze 40- 50 zł więc niedużo, nie ma o czym mówić ;) Myślałam, że ze 200 czy 300 zł :evil_lol:[/QUOTE] prowizja za sprzedaz to 20 gr od kazdej cegiełki 5 zł to jakis tam procent tej cegiełki -
i jakaś taka bardziej do baleronu podobna ;)
-
Donka z Nowodworu k/Lublina.Oko nie widzi, dysplazja, mimo tego ma DS !!!
3 x replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']Napisałam do 3x o pomoc w bazarku cegiełkowym. Ja mogłabym pomóc w ogłoszeniach ale dopiero po 6.01 bo mam "urlop" i pewnie znajdzie się więcej wolnego czasu. Jak będę mogła jeszcze jakoś pomóc to piszcie. Może awaryjnie dojechać z sunią do weterynarza? W miarę moich możliwości. To jest mój nr 609 266 951[/QUOTE] ja moge cegiełkowe dopiero w przyszłym tyg teraz jestem wyjechana i mam net po zbóju jesli Isadora sie zgodzi to jestem za jej allegro - robi dużo dużo ładniejsze :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
znajac życie to pewnie darł ryja ile wlezie ;) to tylko jedna którast watahy - mam jeszzce kilka zdjęc gdzie one idą idą i idą i to podobno cały czas inne przechodza koło Mojo :) fajnie tam ma nasz kawaler :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mojo miał ostatnio gości tzn całe stado gości ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
ten ta niewazne i tak wyglada kretyńsko w tej pozie ;) -
Max zamieszkał w nowym domu, trzymamy kciuki, żeby się pilnował ;))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] A teraz przyznać się kto obstawiał, że go nie oddam:eviltong:[/QUOTE] ja :diabloti::diabloti::diabloti: -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ale pusto u Wisienki...[/QUOTE] podczytywaczka sie melduje ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Ten pies wbrew pozorom żyje i ma się dobrze ;) [url]http://img338.imageshack.us/img338/3795/20101212002.jpg[/url][/QUOTE] to nie Kajak ja Kajaka widzialam i on tak [I]gupio[/I] nie wyglada ;) -
[quote name='ronja']Dzwoniła Ilona, dojechali, podróż ok. ja sobie zajadam pierniczki;) Dudu przed podróżą [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7318/d85p.jpg[/IMG] i szybkie rozliczenie - było 180zł grudzień 120zł zostaje 60zł Akucha, przeslę Ci te pieniądze jutro na konto. Czy chcesz, bym wysłała Ci umowę adopcyjną?[/QUOTE] ech jaką poważną minę zrobił Duduś chyba wiedzial ze was opuszcza aż mi sie smutno zrobiło
-
Max zamieszkał w nowym domu, trzymamy kciuki, żeby się pilnował ;))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Dzisiaj po powrocie do domu zastałam [B]wszystkie psy razem [/B]oraz siku na podłodze w sypialni :mad:[/QUOTE] to straszne ;) -
[quote name='groosia']hej cioteczki, potrzebuje jednej oosby do pomocy, mam sporo rzeczy do wystawienia na bazarek,ale nie mam pojecia o tym, ani czasu aby redagowac licytacje itd, czy ktoras moglaby mi pomoc i byc koordynatorem rzeczy do wystawienia? zdjecia i opisy na maila. buziaczki[/QUOTE] zapytaj najlepiej na watku jakiegoś psiaka któremu chcesz pomóc na pewno znajdzie sie ktos, kto pomoże wystawić :)
-
SKANDAL!!! Łatanie dziury budżetowej kosztem OPP- 1% dla Skarbu Państwa.
3 x replied to kuba123's topic in Organizacje
[quote name='łolkiee']Proszę ogarnijcie mi to bo nie rozumiem. czy organizacje których nie ma w tym spisie, utraciły status OPP, czy tyko "zapomniano"ich wpisać. Jest to dla mnie czarna magia[/QUOTE] organizacje których nie ma na liście mają status OPP ale nie można na nie wpłacać 1% wpisując ich KRS do pitu - pieniądze trafią do skarbu państwa -
SKANDAL!!! Łatanie dziury budżetowej kosztem OPP- 1% dla Skarbu Państwa.
3 x replied to kuba123's topic in Organizacje
[quote name='alehandro']Konkretów nadal brak. [/QUOTE] to że nic nie jest napisane na dogo nei znaczy, że fundacje nie działają szkoda, że watek który miał służyć pomocy i inf przerodził się w przepychankę nam się udało wam się nie udało to wasza wina czemu nic nie robicie EOT (chyba, że pojawi sie jakas konstuktywna inf. wypowiedz) -
Niewidomy Bonzo- Berneński Pies Pasterski ma wspaniały dom.:-)
3 x replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='ani@']Bonzo poraża hollywoodzkim uśmiechem :diabloti: wczoraj wyczyszczono mu pięknie ząbki jednego mocno rozchwianego usunięto Bonziasty dostał też serie kroplówek na przepłukanie nereczek i oczyszczenie krwi z kreatyniny przechodzimy na dietę niskobiałkową :p [B]Po za tym to najwspanialszy pies! Oaza spokoju i cierpliwości! [/B]:loveu:[/QUOTE] znaczy typowy berneńczyk ;) -
Max zamieszkał w nowym domu, trzymamy kciuki, żeby się pilnował ;))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
wydasz albo zostawisz? -
SKANDAL!!! Łatanie dziury budżetowej kosztem OPP- 1% dla Skarbu Państwa.
3 x replied to kuba123's topic in Organizacje
[quote name='Asior']eeeno błagam nie piszcie takich bzdur.. Przecież jakoś inne organizacje (m.in. my) ZROBIŁY TO W TERMINIE i ZŁOŻYŁY DO WŁAŚCIWYCH urzędów.. Więc nie piszcie że nikt nie wiedział, że trzeba to złożyć :roll:[/QUOTE] dziwne zatem ze 2 i poł tys pozostałych organizacji przespało informacje?