-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='mysza 1']To może ja mniej zgrabnie nawiążę do odchudzania, komu słodycze? Dzisiaj kończymy [url]http://www.dogomania.pl/threads/204252-DZISIAJ-KONIEC-super-S%C5%81ODKO%C5%9ACI-na-kilka-ps%C3%B3w-do-30.03-do-21[/url][/QUOTE] to ja zgrabnbie do chudosci nawiąze kto nie głosował jeszcze to moze akurat wypatrzy i zagłosuje na radomsko (wspolny kandydat dogo i miau) w krakvecie? linka w moim popisie
-
[quote name='obraczus87']O własnie, dobry pomysł! Dzięki![/QUOTE] zgłaszajcie szybciutko bo im pieniązki się kończą maja na 12 sterylek a kilka sun i kotek zostało juz zgłoszonych tylko że oni tak jak pisalam zwracaja 150 zł my bralismy fakturę na nich na 150 zł a resztę na siebie płacą po dostarczeniu faktury do nich, można tez wysłać najpierw skan mailem (ja tak robiłam na poczatku)
-
[quote name='Kago']Fundacja Zwierzaki w Potrzebie 05-200 Wołomin ul.Legionów 55/1 NORDEA BANK POLSKA S.A. 75 1440 1387 0000 0000 1258 6388 generalnie tego nie robię, ale tym razem sprawa jest pilna nikt nie ma czasu na tułanie się po wątkach. Powyżej konto "sterylkowe". Potrzebujemy pieniąchów na sterylki i kastracje psów z klembowa, bo za skarby świata nie będziemy wydawać nie zrobionych. Kto może rozsyłajcie pls. Mamy 5-6 psów do wydania na już domy czekają, ale zwierzaki są nie wysterylizowane. Będziemy z nowymi domami negocjowały dorzucenie się do zabiegów, ale sprawdzenie po fakcie czy się dokonało to masa dodatkowej roboty i stresu... pls My już jesteśmy puste jak bęben[/QUOTE] dziewczyny zgłoscie sunie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap[/url] zwracają 150 zł muszą być podtsawowe inf o suni nie zwracaja za kastrację psów nam pomogli ciachnąć 6 suń, niestety nie wyrabiamy finansowo z hotelowaniem kundelków i stad i brak było też pieniązków na sterylki :(
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
3 x replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Ale tam jest temat ZAMKNIĘTY, jak głosować?[/QUOTE] ankieta jest aktywna tylko temat zamkniety jak sie zalogujesz mozna normalnie głosowac :) -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
3 x replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Taki owczar: :loveu: Tylko ciągle bez imienia :roll:[/QUOTE] jak to bez imienia? a Owczar to nie imię ? ;) możecie zagłosowac w krakvecie na wspolnegokandydata dogo i miau ? na Radomsko? przegrywa :( linka w moim podpisie, może mozecie poprosić o głosy na "swoich" watkach ? -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Radomsko przegrywa :([/QUOTE] ja swoj i Gremlina tzn on sam, trzymamy głosy na koniec -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Widzisz, ale ja rozumiem obawy Nutusi, bo ŁADNEMU Aresowi grozi zniknięcie ;) A co nam po ŁADNYM znikniętym Aresie?[/QUOTE] tere fere chyba, ze do nwego domu :diabloti: odchudzaj go gusia, jak trzeba to tzreba potem bedzie mu coraz trudniej zgubić wiem co pisze niestety ;) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']No niech Ci będzie, jeśli tak nazwać PROTEST przeciw systemowemu znikaniu Aresiątka :)[/QUOTE] juz pisalam, nie to ładne co ładne ale co się komu podoba :mad: -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']O przepraszam - ja się nie czepiam urody! Ja tylko wnoszę o darowanie Aresowi ostatniego 1,5 kg bo i z nim jest już wystarczająco ŁADNY! :)[/QUOTE] czyli jednak czegos się czepiasz ;) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
wy wszystkie wogole jakies pokręcone jesteście jak nie Aresa to sie Gusi czepiają a i ta nielepsza bo się np takiego brunka czepia a ja wam powiem tak: nie to ładne co ładne ale co się komu podoba o ! i przestac mi tutaj marudzić i czepiac się zarówno psów jak i ludzi o! idzcie i zagłosujcie na radomsko w krakvecie lepiej marudy przebrzydłe ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']A bazarek z olejem rybnym będzie jeszcze kiedyś?[/QUOTE] kiedyś pewnie będzie ew można zamówić poza bazarkiem (rozliczymy na ostatnim bazarku) bo to było ostatnio to jeszcze jest dobre do spożycia zamówienie mozna na pw lub maila - [email][email protected][/email] nie mamy tylko pulpy buraczanej -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
a kuku chcialam sobie tylko bazarek zareklamowac mysza juz u mnie kupiła może jeszcze się ktos skusi ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]motylki i kubraki na jajka ;) - klik[/URL] -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
3 x replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podeślę i jakiś kubraczek na jako podesle straznie podobają misię te w kwiatki cieniowane :) -
kto chce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]daj im siana - klik[/URL]
-
[quote name='mysza 1'] :loveu: mówiłam, że czar i urok niepowtarzalny :evil_lol:[/QUOTE] to zupełnie jak moje kubraczki na jajka które mam na bazarku ;) ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] btw nie ma to jak sprytne nawiązanie z tematem ;)