Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Ewa Marta']No kajak TZ-a - tak przynajmniej usiłuje nam wmówić Gusia, która WCALE nie jest do niego przywiązana:-)[/QUOTE] ee ja ich widzialam razem i wyglądala na przywiązana do TZta i nawet zdjęcie w gazecie przecież było i nawet na zdjęciu widac ze są blisko siebie ;)
  2. [quote name='Ewa Marta']A to się Aresiątko ucieszy, taka nobilitacja:evil_lol:[/QUOTE] ups z łapanki mialam na mysli Ares to siła wyższa a Kajak to zdaje się tz jest ;)
  3. [quote name='gusia0106']Chcesz mnie zabić??? ;)[/QUOTE] znaczy padniesz z wrazenia? ;)
  4. [quote name='mysza 1']Budyń, który juz w domu. Bo Gusia z tych rozsądnych, po kolei bierze, nie to co ja.[/QUOTE] aaa ale za to jaka u ciebie różnorodnośc a nie u niej same ONki ;)
  5. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Tym czasem wiejski łobuz;)[/QUOTE] to Fibi? :loveu:
  6. [quote name='mysza 1'] Oj tam, mamy niemało wcale i nie tylko ja zgarniam. Ostatnio Gusia 2 onki zgarnęła na przykład. ;)[/QUOTE] jakie? Romeo którego watek nie wiem gdzie jest i ...?
  7. [quote name='gusia0106'][B]ładny[/B] :) i wygląda jakby trochę przytył ;)[/QUOTE] zaytuje bo nie wierzę myslalam, ze gusia nie zna tego słowa ;)
  8. [quote name='mysza 1']To może ja mniej zgrabnie nawiążę do odchudzania, komu słodycze? Dzisiaj kończymy [url]http://www.dogomania.pl/threads/204252-DZISIAJ-KONIEC-super-S%C5%81ODKO%C5%9ACI-na-kilka-ps%C3%B3w-do-30.03-do-21[/url][/QUOTE] to ja zgrabnbie do chudosci nawiąze kto nie głosował jeszcze to moze akurat wypatrzy i zagłosuje na radomsko (wspolny kandydat dogo i miau) w krakvecie? linka w moim popisie
  9. [quote name='gusia0106']Wczoraj mnie pytał czy dużo ich jeszcze mamy ;)[/QUOTE] a ty powiedziałas: "nie, ale mysza coś zgarnie." :evil_lol:?
  10. [quote name='gusia0106']Ginger ma dzisiaj indywidualną konsultację Piotrową ;) Relacje z kotami i rezydentką już lepsze ;)[/QUOTE] widzę że Piotr robi się nadwornym szkoleniowcem wyadoptowanych waszych piękności :)
  11. [quote name='obraczus87']O własnie, dobry pomysł! Dzięki![/QUOTE] zgłaszajcie szybciutko bo im pieniązki się kończą maja na 12 sterylek a kilka sun i kotek zostało juz zgłoszonych tylko że oni tak jak pisalam zwracaja 150 zł my bralismy fakturę na nich na 150 zł a resztę na siebie płacą po dostarczeniu faktury do nich, można tez wysłać najpierw skan mailem (ja tak robiłam na poczatku)
  12. [quote name='Kago']Fundacja Zwierzaki w Potrzebie 05-200 Wołomin ul.Legionów 55/1 NORDEA BANK POLSKA S.A. 75 1440 1387 0000 0000 1258 6388 generalnie tego nie robię, ale tym razem sprawa jest pilna nikt nie ma czasu na tułanie się po wątkach. Powyżej konto "sterylkowe". Potrzebujemy pieniąchów na sterylki i kastracje psów z klembowa, bo za skarby świata nie będziemy wydawać nie zrobionych. Kto może rozsyłajcie pls. Mamy 5-6 psów do wydania na już domy czekają, ale zwierzaki są nie wysterylizowane. Będziemy z nowymi domami negocjowały dorzucenie się do zabiegów, ale sprawdzenie po fakcie czy się dokonało to masa dodatkowej roboty i stresu... pls My już jesteśmy puste jak bęben[/QUOTE] dziewczyny zgłoscie sunie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap[/url] zwracają 150 zł muszą być podtsawowe inf o suni nie zwracaja za kastrację psów nam pomogli ciachnąć 6 suń, niestety nie wyrabiamy finansowo z hotelowaniem kundelków i stad i brak było też pieniązków na sterylki :(
  13. [quote name='Czarodziejka']Ale tam jest temat ZAMKNIĘTY, jak głosować?[/QUOTE] ankieta jest aktywna tylko temat zamkniety jak sie zalogujesz mozna normalnie głosowac :)
  14. [quote name='APSA']Taki owczar: :loveu: Tylko ciągle bez imienia :roll:[/QUOTE] jak to bez imienia? a Owczar to nie imię ? ;) możecie zagłosowac w krakvecie na wspolnegokandydata dogo i miau ? na Radomsko? przegrywa :( linka w moim podpisie, może mozecie poprosić o głosy na "swoich" watkach ?
  15. [quote name='mysza 1']Radomsko przegrywa :([/QUOTE] ja swoj i Gremlina tzn on sam, trzymamy głosy na koniec
  16. [quote name='mmd']Widzisz, ale ja rozumiem obawy Nutusi, bo ŁADNEMU Aresowi grozi zniknięcie ;) A co nam po ŁADNYM znikniętym Aresie?[/QUOTE] tere fere chyba, ze do nwego domu :diabloti: odchudzaj go gusia, jak trzeba to tzreba potem bedzie mu coraz trudniej zgubić wiem co pisze niestety ;)
  17. [quote name='Nutusia']No niech Ci będzie, jeśli tak nazwać PROTEST przeciw systemowemu znikaniu Aresiątka :)[/QUOTE] juz pisalam, nie to ładne co ładne ale co się komu podoba :mad:
  18. [quote name='Nutusia']O przepraszam - ja się nie czepiam urody! Ja tylko wnoszę o darowanie Aresowi ostatniego 1,5 kg bo i z nim jest już wystarczająco ŁADNY! :)[/QUOTE] czyli jednak czegos się czepiasz ;)
  19. wy wszystkie wogole jakies pokręcone jesteście jak nie Aresa to sie Gusi czepiają a i ta nielepsza bo się np takiego brunka czepia a ja wam powiem tak: nie to ładne co ładne ale co się komu podoba o ! i przestac mi tutaj marudzić i czepiac się zarówno psów jak i ludzi o! idzcie i zagłosujcie na radomsko w krakvecie lepiej marudy przebrzydłe ;)
  20. [quote name='gusia0106']Ma na imię.....Edward...w skrócie Edi ;)[/QUOTE] oo to tak jak mój jeden Wacek :) jak tak ma na imię to będzie dobrze zatem :)
  21. [quote name='maciaszek']A bazarek z olejem rybnym będzie jeszcze kiedyś?[/QUOTE] kiedyś pewnie będzie ew można zamówić poza bazarkiem (rozliczymy na ostatnim bazarku) bo to było ostatnio to jeszcze jest dobre do spożycia zamówienie mozna na pw lub maila - [email][email protected][/email] nie mamy tylko pulpy buraczanej
  22. a kuku chcialam sobie tylko bazarek zareklamowac mysza juz u mnie kupiła może jeszcze się ktos skusi ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]motylki i kubraki na jajka ;) - klik[/URL]
  23. podeślę i jakiś kubraczek na jako podesle straznie podobają misię te w kwiatki cieniowane :)
  24. kto chce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]daj im siana - klik[/URL]
  25. [quote name='mysza 1'] :loveu: mówiłam, że czar i urok niepowtarzalny :evil_lol:[/QUOTE] to zupełnie jak moje kubraczki na jajka które mam na bazarku ;) ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] btw nie ma to jak sprytne nawiązanie z tematem ;)
×
×
  • Create New...