Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. A co by fotki bardziej do psiego forum pasowały, to wrzucam dwie z chartem, który do nas podbiegł, jak spacerowaliśmy po plaży ;). Śliczny i bardzo sympatyczny psiak :loveu:. [IMG]http://i44.tinypic.com/f1efxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/30xh2rd.jpg[/IMG]
  2. Cześć Groszkowa! :eviltong: Shappy, ostatnio częściej przebywam poza domem i rzadziej wchodzę na komputer, więc ciężko mnie złapać. Jak zobaczę, że jesteś na gadu, to jak będę mogła, napiszę ;).
  3. Hej! :multi: Na zielonej szkole było świetnie! :) No, może jakby pominąć kilka niezbyt przyjemnych wydarzeń, które miały miejsce podczas wyjazdu ;). Mam masę różnych zdjęć, ale na większości są moi koledzy/znajomi, więc wszystkich nie będę wstawiać. Piszę dopiero dziś, ponieważ po powrocie nie miałam przez kilka dni internetu, ale jest już wszystko w porządku.
  4. [quote name='Bzikowa']Witam z powrotem :loveu: Widzę, że Tosia ma techniki żebracze opanowane :cool3: [URL]http://i44.tinypic.com/33xda87.jpg[/URL] kto by się oparł :loveu: Powodzenia na balu (ja akurat obcasy nawet lubię chociaż nie chodzę bardzo często, nie wiem co się czepiacie :lol: wyszczuplają :cool3:) i udanej zabawy na 'Zielonej szkole' ! ;)[/quote] Nie dziękuje :lol:. Mnie już nic nie musi wyszczuplać, nawet mogłoby trochę "podtuczyć". Moja mama twierdzi, że pies upodabnia się do swojego właściciela, też taki patyczak :lol:. [quote name='deer_1987'][URL]http://i40.tinypic.com/2rm066p.jpg[/URL] to najladniejsze :D[/quote] Dzięki ;). [quote name='DorkaWD'][URL]http://i42.tinypic.com/20qb13b.jpg[/URL] Też bym poległa i oddała swój posiłek :lol: Tosiek doskonale zna wagę swego uroku i nie ma skrupułów by to wykorzystać - niebezpieczna ta Twoja panienka :loveu:[/quote] Ano niebezpieczna, można ją wykorzystać jako jakąś broń biologiczną :evil_lol:. [quote name='Inkaa'][URL]http://i41.tinypic.com/2wd8q9u.jpg[/URL] Bardzo ładnie :loveu: [URL]http://i41.tinypic.com/2ms0v7r.jpg[/URL] Tutaj też bardzo ładnie :loveu:[/quote] Dziękuje :). [quote name='Sarah'][URL]http://i44.tinypic.com/33xda87.jpg[/URL] Też bym poległa i oddała, jej nie można się oprzeć :loveu: [SIZE=1]co się stało z dgp? [/SIZE][/quote] Dzięki ;). [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Wyłączyłam, zobaczę co będzie potem.[/COLOR][/SIZE] No cóż... ja się już chyba będę żegnać :). Jutro muszę wcześnie wstać (przewiduję 4:40, bo zanim się z łóżka wyjoję to trochę czasu minie :lol:), żeby się nie spóźnić ;). Wyjazd mamy zaplanowany na 6:30, ale o 16:15 już wszyscy muszą być. :hand:
  5. Ja mam po zielonej szkole 5 sprawdzianów :shake:, więc łączę się z Tobą w bólu.
  6. Fajne zdjęcia, podziwiam za to, że potrafisz sfotografować jakieś dzikie zwierzątko, bo mi to prawie wcale nie wychodzi, nie ma to jak refleks :lol:.
  7. Illusion

    bzik

    [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/140509_06.jpg[/url] "Rzuć wreszcie tego patyka, bo inaczej nie przestanę krzyczeć" :lol: Fajny filmik, Bezik śmiesznie biega :evil_lol:.
  8. Witamy się weekendowo :). Masz gwarantowane, że od poniedziałku włącznie, nie będę Was odwiedzać przez 5 dni :eviltong:.
  9. [url]http://i711.photobucket.com/albums/ww120/Bewarka/cos.jpg?t=1242495171[/url] Moim zdaniem bardzo fajny pomysł miałaś :).
  10. [url]http://i43.tinypic.com/2ir9k4y.jpg[/url] "Co zrobiłaś mojemu misiowi? :mad:" :evil_lol:
  11. [quote name='Feigned']dzisiaj u mnie na oś już sklepy pozamykane :lol: tzn. te w których mogłabym to kupić. A jutro na 10 zajęcia :eviltong:[/quote] To przed 10 skoczysz do sklepu, tylko jakieś mniejsze byś wzięła, wrzucić do wrzątku, żeby się szybciej rozmroziło (jak będą świeże, to nie ma problemu z rozmrażaniem), potem ugotować i gotowe :cool3:. Żeby się szybciej ugotowało od razu można na drobniejsze kawałki pokroić.
  12. [url]http://images48.fotosik.pl/123/8135e099670bb680med.jpg[/url] Skąd ja znam ten wyraz pyska? :evil_lol:
  13. [quote name='Feigned']ta wredota też bardzo lubi, tylko skąd ja teraz kuraka wezmę ? :diabloti: muszę poszukać :evil_lol: jak nie znajde to wezmę trochę sera i trochę jakiegoś mięcha :cool3:[/quote] W sklepie jakiegoś mrożonego cycka z kury nie kupisz? ;)
  14. [url]http://i711.photobucket.com/albums/ww120/Bewarka/no11.jpg?t=1241807845[/url] :loveu: Widzę, że małej chyba coraz bardziej podoba się nowa zastawa, tj. talerzyki :cool3:.
  15. Ładnie jej w nowej fryzurce :loveu:. Myszki śliczne :).
  16. [quote name='Shappy'] Kilka razy wpdałam w rów bo był nieco nierówny teren i ogólnie spodnie zielone. [/quote] Nie zwalaj na nierówny teren, każdy się domyśli, że to co innego :evil_lol:.
  17. [quote name='Feigned']noo, mój misio :loveu: [SIZE=1]napisz do mnie na gg: 3211289. ja miałam do Ciebie napisać ale jakoś mi z głowy wyleciało i nr nie zapisałam :eviltong:[/SIZE] a jutro zajęcia, już się boję jak to będzie.. :roll: nie wiem co wziąć do jedzenia jako nagrodę, boję się, że sera znowu nie będzie chciał, to musi być coś czemu się oprze.. tylko co? jakieś mięcho trzeba będzie wziąć i już dzisiaj karmy nie dostanie.[/quote] Mój Tosiek chyba najbardziej lubi gotowanego kuraka :cool3:, przebija ser żółty i szynkę :evil_lol:.
  18. Taką kieckę przymierzałam :cool3: [IMG]http://i41.tinypic.com/2wd8q9u.jpg[/IMG]
  19. Wrzucam kilka dzisiejszych, domowych fotek. Sesja pt. "Żebraczka" :diabloti: [I]"No, no, jaki dziś mamy towar?"[/I] [IMG]http://i42.tinypic.com/20qb13b.jpg[/IMG] [I]"Nie chcesz mówić? No to Cię zahipnotyzuję! :evil_lol:"[/I] [IMG]http://i44.tinypic.com/33xda87.jpg[/IMG] [I] "Nie działa? Eh... nie daj się prosić, to tak smacznie wygląda."[/I] [IMG]http://i41.tinypic.com/4sh554.jpg[/IMG] [I] "Przysuń tę rękę bliżej, jeszcze tylko kilka centymetr[/I][I]ów..."[/I] [IMG]http://i39.tinypic.com/2j462l3.jpg[/IMG] "Tiaaa... jestem mistrzem, nikt mi się nie oprze... :eviltong: " [IMG]http://i40.tinypic.com/2rm066p.jpg[/IMG]
  20. U Tosi nadal nic ciekawego. Rodzice (z resztą nie tylko oni) zastanawiają się, jak to będzie z Toś, jak mnie nie będzie. Ciekawe, czy ona w ogóle zauważy, że coś długo nie wracam ze szkoły. A jak się będzie cieszyć, jak wrócę! Chyba, że mnie nie pozna :evil_lol:.
  21. U nas podania składamy do 19 ;). Sukienki jeszcze nie mam, na razie jestem w trakcie poszukiwań, ale raczej nie będzie problemu z dopasowaniem do butów (pokazywałam kilka stron wstecz :)).
  22. Dziękujemy :). Niestety nie mam na razie żadnych nowych zdjęć. Już w poniedziałek wyjeżdżam na zieloną szkołę! :multi: Zapowiada się fajna zabawa :). W piątek jadę do szkoły składać papiery :).
  23. [IMG]http://i41.tinypic.com/107kyf8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/303kacl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/353361w.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/dq3cp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2h7mf7l.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i39.tinypic.com/2efi8ld.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/25ptymx.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/say3yx.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/oqzyxj.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/dcx47p.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i42.tinypic.com/10g9yzk.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2uo6of4.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ih8e42.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/10r69e8.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/jggxeu.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...