Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. Obawiam się, że ja tak zawsze wyglądam :lol:. Widziałam węża na fejsie, superowy :loveu:. Gram też może być :evil_lol:.
  2. [quote name='Russellka']Mogłabyś mnie oświecić apropos tej szyszki? Co to jest? :hmmmm:[/QUOTE] Proszę ;) [URL]http://3.bp.blogspot.com/_iWygkCkf3u4/SSqZWVaJtYI/AAAAAAAAAXs/EE2Elo9XsHg/s320/mini-pine-cone-chew-224.jpg[/URL] Jest jeszcze w większym rozmiarze i z innymi sznurkami: [URL]http://www.petstages.com/items-dogs/orka/pine-cone-chew-223.jpg[/URL]
  3. [quote name='Absolultely Spotless'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192075-Maksymilian-Maks-Maksiu?p=16345382#post16345382[/URL] Będziemy wdzięczni .;) A co tam u Was?:lol:[/QUOTE] Dzięki za link :). Nuuuudy :evil_lol:. [quote name='Kilche']Zdjęcia rewelka, a Gin śliczna :D[/QUOTE] Dziękujemy :). [quote name='Russellka']Ooo jedziecie na LADC do Karoliny? My też będziemy :loveu:[/QUOTE] Mamy taki zamiar, strasznie się boję :lol:. Fajnie, że będzie z nami coś mniejszego, niż BC, bo wybieracie się w sobotę?
  4. Mój szczyl niedawno odkrył właściwą funkcję szyszki! :multi: Kiedy była młodsza memłała sznureczki, a niedawno zaczęła je wyciągać, więc je wyjęłam w obawie, że je zje, od tamtego momentu Gin ładnie gryzie sobie szyszkę i jak dotąd zabawka jeszcze żyje ;).
  5. Illusion

    Jaguszkowo

    Sportowe posłuszeństwo, chodenie przy nodze na kontakcie, siadanie, warowanie, zostawanie i takie tam :).
  6. [quote name='Unbelievable'] wróciłam już :diabloti: fajnie było spotkać Ciebie i pomacać Ginny :loveu: szkoda tylko, że zdążyłyście na pociąg :diabloti:[/QUOTE] Nawet nie wiesz, jak bardzo byłam zaskoczona, myślałam, że jakaś baba przyczepiła się do mnie, że nie używam swojego biletu :lol::lol:. A potem jeszcze to pytanie "Czy to jest Ginny?" :lol:. Macałaś ją? :crazyeye: To wszystko działo się tak szybko, że ja nawet nie zauważyłam. A jak częściej wpadasz do Wawy, to zabierz kiedyś ze sobą Grama, to się na jakiś spacerek umówimy :). Na metro :evil_lol:. [quote name='Unbelievable'] ano zajrzy, nawet przyniesie fotki i niespodziankę... :cool3:[/QUOTE] No i gdzie te fotki z niespodzianką? :eviltong:
  7. [URL]http://img163.imageshack.us/img163/3723/26102010171.jpg[/URL] Od razu widać kto tu jest "przewodnikiem stada" :evil_lol:.
  8. Niebieski bardzo pasuje Lenie, strasznie mi się ona podoba :loveu:.
  9. Illusion

    Jaguszkowo

    [quote name='Jaga.']hahaha nie żartuj ;) jak patrzę na Twoją małą to aż mi wstyd, przecież ona od Johnego młodsza 3 miesiące a Johnny to połowy tego nie umie co ona. ale zaczęliśmy uczyć się slalomu między nogami, na razie jak stoję to ładnie mu wychodzi - Ginny nas zachęciła, na tym filmiku jak śmiga między nogami wygląda super :loveu:[/QUOTE] Jakbym nie poświęcała czasu na takie głupotki, to pewnie też mniej by umiała ;). Ja po prostu bardzo lubię uczyć psy sztuczek, dla samej zabawy, ale wierzę też, że umacnia to więź między mną, a psami. A na naukę nigdy nie jest za późno, są ludzie, którzy uważają, że kiedy mamy szczeniaka, to powinniśmy skupić się na "poważniejszych" rzeczach, które naprawdę przydadzą nam się w przyszłości (każdy ma tu swoje priorytety), a ja sądzę, że nie wyklucza to równoległego uczenia sztuczek :). A co do śmigania podczas robienia slalomu, to ja akurat uważam, że Gin strasznie się tam ślimaczy :lol:. Ona generalnie dużo rzeczy robi dość wolno, nad czym pracuję. U nas jest to kwestia motywacji. Gin mniej nakręca się na jedzenie, ale za to lepiej się skupia na zadaniu. Przy zabawkach ma większy speed, ale za to móżdżek często się wyłącza. Tosia nakręca się tylko na jedzenie i robi to tak, że jak wykonuje niektóre sztuczki, to mało co się nie zabije, a na widok pasztetu dostaje drgawek. Z jednej strony jest to fajne, bo pies jest nakręcony, a z drugiej strony niezbyt, bo gorzej mu się myśli.
  10. [quote name='Absolultely Spotless']Popieram !!! Mam już dość , ciągle się ślizgam na chodniku i jest strasznie zimno. :placz: Ale przynajmniej Max ma czyste łapy. :multi: _________________________________________ Zapraszamy do nas![/QUOTE] Moje mają oblepione i od czasu do czasu chadzają na trzech, bo im tak zimno (no i ta sól :angryy:). Daj linka do galerii to zajrzę :lol:.
  11. Illusion

    Gabi&Kapsel

    [quote name='chi23']Mamy -21 na termometrze:shake: masakra:shake: [/QUOTE] Wow! Gdzie Ty mieszkasz, że takie zimno? :crazyeye: Na Syberii chyba :evil_lol:.
  12. Illusion

    Jaguszkowo

    No, no, Johny niedługo będzie na zawodach obedience wymiatać :cool3:.
  13. [URL]http://animalia.pl/produkt,2998,66,Trixie_Piłka_gumowa_miękka.html[/URL] Pytam, bo ta wygląda tak samo, a nie ma sznurka. My mamy też na sznurku, też z trixie, ale taką czerwoną z "normalnej" gumy, z biało czerwonym sznurkiem. Giny piłkę bez sznurka normalnie łapie w pysk, a z tą na sznurku nie wie co zrobić :lol:. I też szarpie się trzymając za sznurek, jak mi przynosiła, to też za sznurek (i to jeszcze z taką odrazą "jak na końcu tego fajowskiego sznureczka mogli przyczepić taką obrzydliwą piłkę" :lol:).
  14. [quote name='evel']No piękny, piękny, a co, nie? :evil_lol: [SIZE=1]Tak, wiem, mam problemy z przymiotnikami, zresztą jestem przyzwyczajona o Zu mówić w obu płciach :lol: A jak śmiesznie ludzie reagują, jak zwykle wołam na Zu "Pieseeeeek!", "Dedulku!", "Żurek!", a spytana o imię psa, odpowiadam: Zuzanka :grins: :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE] Ona jest brzydalem :diabloti:. Ah... to wszystko wyjaśnia :evil_lol:. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9275/img2602gn.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6596/img2603v.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8866/img2611c.jpg[/IMG]
  15. Ona jest z takiej gumowej "pianki"? Pływa? Jest miękka? Kiedyś się nad nią zastanawiałam, ale stwierdziłam, że Tosi nie ma sensu kupować, bo i tak się nie bawi, a teraz czegoś takiego szukam.
  16. [quote name='Absolultely Spotless']Aha, dziękuję za informacje. :p Do nas też zima wróciła...[/QUOTE] Precz z zimą :evil_lol:. [quote name='evel']Do nas niestety też, ale mam nadzieję, że to ostatni tydzień :roll: Gin piękny :loveu: Tak się właśnie zastanawiam, co te bordery w sobie mają, że większość psów je lubi :) Zuzu nie lubi ogólnie innych psów, a bordery kocha miłością szaloną... :niewiem:[/QUOTE] Też mam taką nadzieję, może śnieg w takiej ilości, jak teraz bardzo mi nie przeszkadza, ale te mrozy są potworne :shake:. pięknY? :cool3: Mi się wydaje, że Ginny w ogóle lubi psy, z właścicielami których spacerujemy nawet, jeśli one ją olewają. A jak pojawia się jakiś "obcy" pies to Gin chowa ogon pod siebie i nowym przybyszem nie jest zdecydowanie zainteresowana. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6475/img2573s.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/561/img2586v.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3271/img2589a.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8201/img2594s.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1218/img2599k.jpg[/IMG]
  17. [quote name='WeronikaM']ale ona fajniusia :D :D[/QUOTE] :) [quote name='Fides79']witam :) widziałam wczesniej Waszą galerię, ale jakoś nie pisałam, bo to byly moje początki na dogo a teraz Was postanowiłam znaleźć ponownie i sie udało widzę że Gin strasznie urosła i sie ciut zmienila ale jest nadal urocza, Tosia też śliczniusia i mądra panienka :loveu::loveu: Pozdrawiamy serdecznie i obiecujemy zaglądać częściej ;)[/QUOTE] Witamy! :multi: Gin urocza? :evil_lol: [quote name='Absolultely Spotless']Hehe,ale super. Wybacz , jeśli pytanie było,ale ta galeria jest taaaaka duża. :crazyeye: Jakim aparatem robisz zdj. i ile kosztował?|[/QUOTE] Canon 450d, nie pamiętam dokładnie ile kosztował, coś ok. 1000zł. [quote name='Jaga.']fajnie wygląda :)[/QUOTE] Dzięki :). Zima do nas wróciła :shake: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1237/img2559s.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3665/img2560mq.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6021/img2565m.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7925/img2567o.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/189/img2568kw.jpg[/IMG]
  18. Gratulacje! ;)
  19. Widziałam to zdjęcie w wątku foto, bardzo przyjemne moim zdaniem :loveu:.
  20. Illusion

    Jaguszkowo

    Śliczne szczylątka :). Ile mają?
  21. [quote name='Czarna_Owieczka']przestałam rzucać aport ;) zabawa i szarpanie zabawkami były cały czas :)[/QUOTE] Aha, to chyba tak spróbuję ;). Gin po wczorajszych poprawkach :evil_lol: [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5025/img2554.jpg[/IMG]
  22. [quote name='katik']A tak poza tym to każde koty są fajne. :loveu:[/QUOTE] Polemizowałabym :evil_lol:.
  23. Zazdroszczę :). Teraz już musisz wrzucać dużo zdjęć :P. A z jakim światłem? ;)
  24. Co ja widzę, masz eLę? :cool3:
  25. [quote name='Kasi i Lena']Ja też zauważyłam (miałam kiedyś pudla a raczej moja matka miała) to wiem jak ogolony pysio wygląda i powiem Ci że całkiem ładnie wyszło.[/QUOTE] Dzięki ;). [quote name='Bzikowa']A o jakim LADC mówisz? A może pojedziecie na jakiś trening z Karoliną od nas? (od Negry i Javulca) Z tego co wiem to prowadzi treningi w Powsinie w weekendy. Chyba,że właśnie o tym mówisz.. Ja nie bardzo ogarniam te wszystkie frisbowe rzeczy ;) [URL]http://www.dogcampus.pl/index.php/frisbee[/URL][/QUOTE] To ma być w Podkowie Leśnej, organizuje właśnie Karolina, a zajęcia ma prowadzić D.Radomski ;). [quote name='Czarna_Owieczka'][B]Bzikowa[/B] [URL]http://www.latajacepsy.pl/psie-sporty/latajaca-akademia-dog-chow-2011[/URL] ;) My też długo mieliśmy problemy z aportem, odstawiliśmy na jakiś czas i zajęliśmy się wtedy kształtowaniem zupełnie innych rzeczy :) Za jakiś czas zaczęłam robić krótkie serie piłeczkowe, pies w końcu załapał i się spodobało :lol:[/QUOTE] Ale odstawiłaś w sensie, że ogólnie zabawki, czy po prostu rzucanie aportu?
×
×
  • Create New...