Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. Uwielbiam kolory na Twoich zdjęciach! :loveu: Eh... kiedy u nas będzie tak zielono... :shake: No i gratuluję zdania prawka oraz zmotoryzowania się :).
  2. [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6335/img2778yx.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2598/img2782s.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4600/img2785b.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/1529/img2787.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/299/img2768r.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2927/img2771z.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7407/img2775j.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5917/img2786w.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/113/img2777v.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Jaga.']ale miałyście fajnie a ja to się zawsze dowiaduję o wszystkim po fakcie :placz: a też bym poszła[/QUOTE] [quote name='puchu']Przy zawodach w Powsinie będzie seminarium [url]http://www.awi.whippy.pl/semi.htm[/url] 16-17.04 też w Powsinie będą warsztaty [url]http://www.dogomania.pl/threads/204513-Warsztaty-frisbee-Karolina-Nowak-Warszawa[/url][/QUOTE] No właśnie :cool3:. Myślałam nawet, że może udałoby się jeszcze wpaść na te zajęcia u Karoliny, ale jednak wolę popracować nad ładnym aportem, a potem chcę przenieść to na dyski. [quote name='Fides79']hi hi czyżby mała przerwa i rekreacja od wkuwania :cool3:[/QUOTE] Wręcz przeciwnie :cool3:. Dzisiejsze [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6526/img2774a.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1605/img2757j.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1256/img2758r.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9702/img2760t.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2835/img2767m.jpg[/IMG]
  5. Illusion

    Ares...

    [url]http://img132.imageshack.us/img132/2629/dsc0486e.jpg[/url] Bomba! :)
  6. [quote name='Agathee']a jak uczyłaś Gin? ;) moim zdaniem najłatwiejszym i najszybszym sposobem nauczenia psa stawania na przednich łapkach jest robienie tego za pomocą książek. Najpierw stawiamy jedną przy ścianie, a potem dodajemy kolejne i kolejne, a na końcu wycofujemy książki i tadam ;) nie sądzę, aby był pies, który tego nie pojmie :cool3: filmik gdzieś na yt miałam, gdzie jest to dokładnie pokazane i wytłumaczone, ale teraz coś nie mogę znaleźć... próbowałaś w ten sposób?[/QUOTE] Tosia tego nie rozumiała, a właśnie tak ją uczyłam :evil_lol:. Gin uczyłam trochę inaczej. Na początku miała książki, ale też nie bardzo wiedziała o co mi chodzi, więc trochę jej pomogłam i naprowadzałam ręką w taki sposób, żeby wlazła tyłkiem na książkę. Potem książkę zamieniłam na poduszkę, a potem zabrałam poduszkę i voila :).
  7. [quote name='Bewarka']Ale my jesteśmy baardzo początkujący... :lol: Akurat przynosi zabawki, ale nie wiem czy nawet poleciałaby za nią w tak nowym miejscu, a ja dawno nie rzucałam a i wtedy nie szło mi najlepiej. Kusisz kurcze...:eviltong:[/QUOTE] Warto to sprawdzić, jak tego nie zrobisz, to się nie dowiesz :cool3:. Ginny akurat ma dość kiepski aport (raz przynosi, raz nie, niektóre rzeczy przynosi, niektóre nie), dlatego stwierdziłam, że chyba najlepiej doradzi mi ktoś, dla kogo aport jest dość ważny i pewnie spotkał się z podobnym problemem już niejednokrotnie. I nie żałuję podjętej decyzji ;).
  8. Grzywki zawsze wydawały mi się jakieś takie większe niż są w rzeczywistości, a tu się okazuje, że Zu ma tyle samo co moja Tosia, maleństwo :). Śliczna jest :loveu:.
  9. [url]http://i54.tinypic.com/1e19j7.jpg[/url] Ale pędzi, lubię takie dynamiczne zdjęcia :).
  10. No to nie takie "zadupie" u Ciebie, jak lupiny macie :cool3:. A ceny też takie, jak w sieci, czy niższe?
  11. [quote name='Endher']Super mop, pokazał klasę :diabloti: [/QUOTE] Jassnee... :evil_lol: [quote name='Kasi i Lena']No niby tak ale jak ktoś jest niezmotoryzowany i ma dwa psy które musiałby zabrać to już się robi problem.[/QUOTE] Transport nie jest dużym problemem, możesz popytać, czy ktoś z okolic nie jedzie i zabrać się razem z tą osobą :).
  12. Illusion

    Gabi&Kapsel

    [url]http://i1215.photobucket.com/albums/cc520/chi232323/DSC_3109.jpg[/url] Mały sznureczek dla małego pieseczka :evil_lol:.
  13. Bardzo jej ładnie :), Lenie pasowałyby te niebieskie łapki :cool3:.
  14. Illusion

    Jaguszkowo

    Gratuluję trzeciego psa! :multi: Śliczna mała :).
  15. [quote name='Bewarka']Dzięki za info, już obczaiłam... :lol: i właśnie nie wiem czy wziąć w tym udział czy nie, muszę się zastanowić ;)[/QUOTE] Nie ma się nad czym zastanawiać :eviltong:.
  16. Mi się wydaje, że to nie piszczałka... Ginny ma taką fajną kość piszczącą, pluszową i ją uwielbia, a na piłki wszystkie tak nijako reaguje.
  17. [quote name='Bewarka']Świetny filmik :loveu: żaden nijaki, ja to w ogóle nie potrafię robić. Musiało być super, na pewno to się przyda. :) Dużo to kosztowało jeśli można zapytać?[/QUOTE] Dzięki :) Było bardzo fajnie! Gin była całkiem znośna (na początku strasznie darła japę, ale po przykryciu klatki jakoś się ogarnęła) to, jak akurat się zachowywała było do przewidzenia, spodziewałam się po niej czegoś gorszego :lol:. W ogóle nie żałuję, że się zgłosiłam na semi, bo było wszystko to, czego oczekiwałam :). Moim zdaniem było raczej niedrogo, z tego co wiem to w tym cyklu "LADC" opłaca się tylko koszt wynajęcia terenu, więc to zależy od konkretnego miejsca, np. koleżanka, która zgłosiła się na LADC w Gliwicach będzie płacić 2x mniej niż ja, więc o konkretny najlepiej pytać animatora. Info o kolejnych seminariach znajdziesz na [url]www.latajacepsy.pl[/url] w zakładce "Akademia" ;).
  18. [quote name='Kashdog']Bardzo fajna relacja i foty :) A można jeszcze gdzieś obejrzeć więcej zdjęć z tego LADC :cool3:?[/QUOTE] Na samym końcu notki jest link do mojego albumu. Poza mną i Nicką ktoś jeszcze robił zdjęcia, ale nie wiem, gdzie mogą się one pojawić, a sama jestem ciekawa :lol:.
  19. Illusion

    Diana :)

    Ładnie jej w niebieskim :loveu: i super te robaczki! :)
  20. Kilka dni temu skombinowałam filmik tośkowo-urodzinowy, taki nijaki trochę wyszedł no, ale... :lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=BUcOESrTIv0&feature=player_embedded[/url] A Gin wczoraj była na LADC :cool3: Fotki niżej by Nicka, a obszerniejsza relacja tutaj: [url]http://mixtosia.blogspot.com/2011/03/ladc-warszawa-2011.html[/url] [img]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/semi19marzec2011/9.jpg[/img] [img]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/semi19marzec2011/7.jpg[/img] [img]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/semi19marzec2011/4.jpg[/img] [img]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/semi19marzec2011/3.jpg[/img] [img]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/semi19marzec2011/2.jpg[/img]
  21. Spóźnione wszystkiego najlepszego! :multi:
  22. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/17marca2011/DSC_2524.jpg[/url] Gramcio! :loveu: Też niedawno kupiłam Ginowej taką piłkę, podoba jej się, bo piszczy, odbija się wszędzie, ucieka, ale niezbyt chętnie bierze ją do japy :stupid:.
  23. [url]http://i923.photobucket.com/albums/ad71/agathee_15/psyyy.jpg[/url] Aaaaa bomba! :multi: Moja Gin też tak umie, ale Tosi to za nic nie wchodzi do głowy, powiesz, jak uczyłaś swoje potwory? :cool3:
×
×
  • Create New...