Jump to content
Dogomania

dog193

Members
  • Posts

    4751
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dog193

  1. [quote name='Aleks89']Nie sprzątamy:diabloti::evil_lol:Moje srają w polu ,albo w krzaki:diabloti:A Lil zwykle sra pod tabliczkami z zakazem wyprowadzania psów:lol:Jak ktoś dziadkowi zwróci uwagę to odpowiada ,że czytać nie potrafi a pies widzi psa na obrazku ,który robi kupe to myśli ,że wolno:lol:[/QUOTE] To się chwali... :roll:
  2. Terier na prezydenta! :D
  3. Jakieś terierki może też by się nadały :) Manchester na przykład. Ale wiadomo, że teriera to trza pokochać ;)
  4. [quote name='Beatrx'] i żadna z nas nie twierdzi, ze właściciel psa z filmiku jest odpowiedzialny ani że ten pies mógł kagańca nie mieć No, z tym bym się kłóciła, że żadna z was tak nie twierdzi :)
  5. No, a w okresie szczenięctwa pewnie był atakowany przez koty i ma traumę. Każdy wierzy w to, w co chce wierzyć. Ja wolę dyskutować o faktach, a faktem jest to, że tak się nie zachowuje zrównoważony pies.
  6. A wypowiedź Ulv dotyczyła psa z filmiku. Potrafię po prostu czytać między wierszami. Ja też nie wiem, co bym zrobiła. Wiem za to, że na pewno nie zaczęłabym kopać takiego kota. To nie jest normalna reakcja. A pies też nie jest zrównoważony, jeśli rzuca się z zamiarem zabicia na każdego spotkanego kota, nawet nieporuszającego się. Pewnie to wina właściciela, ale co to zmienia?
  7. Nie widzę tu żadnej nadinterpretacji :) Była mowa o tym, że jak się nad psem nie panuje, to się zakłada na mordę kaganiec i to było napisane w kontekście psa z filmiku. A później była wypowiedź czi_czi, którą zacytowałam.
  8. [quote name='motyleqq'] to tak jak Etna :loveu: mieszkając w Wawie wychodziliśmy na ostatni spacer jakoś koło północy, na trawnik pod klatkę, bez smyczy [/QUOTE] O, widzę że nie tylko ja to praktykuję :diabloti: Nasz ostatni spacer wygląda tak, że stoję w drzwiach, wypuszczam psa, pies się wysika i wracamy. Nie dłużej niż minutę to trwa :evil_lol:
  9. Super. I napisałaś to jako odpowiedź na sugestię, że pies z filmiku powinien mieć kaganiec. I to jest właśnie to, o czym mówię - 'nie stało się nic takiego, żeby psu kaganiec założyć, no nie przesadzajcie'.
  10. Mam wrażenie, że to nie dotyczyło tylko twojej suki.
  11. Cóż, naprawdę czytając twoje posty da się odnieść wrażenie, że bagatelizujesz całą sprawę. Co jest dobre, a co złe ma psu pokazać właściciel. To, że pies nie wiedział, że robi źle, nie umniejsza całej sprawy. Ale przy świadomości, że zwierzę nie rozróżnia dobra od zła i tak upierasz się, że kaganiec to absolutnie. Bo aportować się nie da.
  12. [quote name='motyleqq']tak bywa. Etna sikała jakoś do 8 miesiąca :) nie będę na forum tłumaczyć, czemu Ti nadal sika :eviltong: nie mogę edytować tytułu wątku albo nie pamiętam jak powinnam to zrobić :roll:[/QUOTE] Chyba się pierwszy post edytuje ;)
  13. Vaulty bardzo mi się podobają :)
  14. [quote name='Avaloth']Polcia mnie z domku też wywal, przyjedziemy na parę dni z Anką, Paoii i nie wiem kim tam jeszcze pod namiot. Chyba że uda mi się Krowa dotransportować to będę potrzebować kawałka podłogi w czyimś domku :D[/QUOTE] Iśka, ty se tak lecisz w kulki ostatnimi czasy, normalnie trzeba coś z tobą zrobić :diabloti:
  15. To, że według ciebie pies nie zrobił nic złego da się wyczytać z twoich postów od samego początku. Co do faceta:
  16. Ej, a Klaudiusze jadą?
  17. Będziesz mogła sama się przekonać, pozwolę ci nawet po nim posprzątać :diabloti:
  18. [quote name='Luzia']u mnie samców na dt było sporo i u każdego to samo obrzydlistwo :lol: nawet u papisiów :diabloti: Dlatego teraz bym chciała suczkę :evil_lol:[/QUOTE] Kurde, mam jakiegoś wybitnego psa :diabloti: Tzn zawsze wiedziałam, że jest wybitny, ale nie sądziłam, że nawet w sprawie siusiaka :evil_lol: Wystawał mu właściwie tylko wtedy, kiedy chciał coś przelecieć :D Przy sraniu nie zauważyłam takiej tendencji :diabloti:
  19. No, to nie jest tak jakby, bo i kot i dziecko to żywe istoty, natomiast samochód nie... Masz TTB i dlatego idziesz w zaparte, że piesek nic nie zrobił. A facet to przecież tylko chciał kotkowi pomóc. I generalnie o co ta afera. Kagańca przecież nie założy, bo jak piesek będzie aportował. A jak się jakiś kot nawinie, to trudno. Mógł nie przechodzić tędy, pchlarz.
  20. Dajcie linka do wątku z kotem :D
  21. [quote name='evel'] A klatka ze sklepu canifel, jak zwykle szybko, sprawnie i bez problemów :)[/QUOTE] O, nasza też z canifel ;) A dostałaś certyfikat? :D
  22. [quote name='Aleks89']Bbeta z tesco extra za 8zł chyba.Polecam :) fajnie sie odbija w różne strony i da sie ją ciamkać :) Macie jakieś eunuchy ,a nie samce z jajami:diabloti:[/QUOTE] Noo, mój już jajec nie ma :evil_lol: Ale dopiero od trzech tygodni :D W każdym razie jak miał, to też mu nic nie wystawało, ani jak siedział, ani jak skakał i się z tego cieszę :D Obrzydliwie to wygląda :diabloti:
  23. [quote name='Luzia']największa wada psów, że na siedząco im wiecznie wystaje co nie co :evil_lol: [/QUOTE] Eee, mojemu nigdy nic nie wystaje :eviltong:
  24. Ooo, widzę gośc jakiś duży będzie :)
×
×
  • Create New...