-
Posts
4751 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dog193
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
dog193 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Nie sprzątamy:diabloti::evil_lol:Moje srają w polu ,albo w krzaki:diabloti:A Lil zwykle sra pod tabliczkami z zakazem wyprowadzania psów:lol:Jak ktoś dziadkowi zwróci uwagę to odpowiada ,że czytać nie potrafi a pies widzi psa na obrazku ,który robi kupe to myśli ,że wolno:lol:[/QUOTE] To się chwali... :roll: -
Terier na prezydenta! :D
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Jakieś terierki może też by się nadały :) Manchester na przykład. Ale wiadomo, że teriera to trza pokochać ;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
A wypowiedź Ulv dotyczyła psa z filmiku. Potrafię po prostu czytać między wierszami. Ja też nie wiem, co bym zrobiła. Wiem za to, że na pewno nie zaczęłabym kopać takiego kota. To nie jest normalna reakcja. A pies też nie jest zrównoważony, jeśli rzuca się z zamiarem zabicia na każdego spotkanego kota, nawet nieporuszającego się. Pewnie to wina właściciela, ale co to zmienia?
-
[quote name='motyleqq'] to tak jak Etna :loveu: mieszkając w Wawie wychodziliśmy na ostatni spacer jakoś koło północy, na trawnik pod klatkę, bez smyczy [/QUOTE] O, widzę że nie tylko ja to praktykuję :diabloti: Nasz ostatni spacer wygląda tak, że stoję w drzwiach, wypuszczam psa, pies się wysika i wracamy. Nie dłużej niż minutę to trwa :evil_lol:
-
Cóż, naprawdę czytając twoje posty da się odnieść wrażenie, że bagatelizujesz całą sprawę. Co jest dobre, a co złe ma psu pokazać właściciel. To, że pies nie wiedział, że robi źle, nie umniejsza całej sprawy. Ale przy świadomości, że zwierzę nie rozróżnia dobra od zła i tak upierasz się, że kaganiec to absolutnie. Bo aportować się nie da.
-
[quote name='motyleqq']tak bywa. Etna sikała jakoś do 8 miesiąca :) nie będę na forum tłumaczyć, czemu Ti nadal sika :eviltong: nie mogę edytować tytułu wątku albo nie pamiętam jak powinnam to zrobić :roll:[/QUOTE] Chyba się pierwszy post edytuje ;)
-
Vaulty bardzo mi się podobają :)
-
[quote name='Avaloth']Polcia mnie z domku też wywal, przyjedziemy na parę dni z Anką, Paoii i nie wiem kim tam jeszcze pod namiot. Chyba że uda mi się Krowa dotransportować to będę potrzebować kawałka podłogi w czyimś domku :D[/QUOTE] Iśka, ty se tak lecisz w kulki ostatnimi czasy, normalnie trzeba coś z tobą zrobić :diabloti:
-
Ej, a Klaudiusze jadą?
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
dog193 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Będziesz mogła sama się przekonać, pozwolę ci nawet po nim posprzątać :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
dog193 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Luzia']u mnie samców na dt było sporo i u każdego to samo obrzydlistwo :lol: nawet u papisiów :diabloti: Dlatego teraz bym chciała suczkę :evil_lol:[/QUOTE] Kurde, mam jakiegoś wybitnego psa :diabloti: Tzn zawsze wiedziałam, że jest wybitny, ale nie sądziłam, że nawet w sprawie siusiaka :evil_lol: Wystawał mu właściwie tylko wtedy, kiedy chciał coś przelecieć :D Przy sraniu nie zauważyłam takiej tendencji :diabloti: -
No, to nie jest tak jakby, bo i kot i dziecko to żywe istoty, natomiast samochód nie... Masz TTB i dlatego idziesz w zaparte, że piesek nic nie zrobił. A facet to przecież tylko chciał kotkowi pomóc. I generalnie o co ta afera. Kagańca przecież nie założy, bo jak piesek będzie aportował. A jak się jakiś kot nawinie, to trudno. Mógł nie przechodzić tędy, pchlarz.
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
dog193 replied to evel's topic in Foto Blogi
Dzięki! :) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
dog193 replied to evel's topic in Foto Blogi
Dajcie linka do wątku z kotem :D -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
dog193 replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='evel'] A klatka ze sklepu canifel, jak zwykle szybko, sprawnie i bez problemów :)[/QUOTE] O, nasza też z canifel ;) A dostałaś certyfikat? :D -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
dog193 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Bbeta z tesco extra za 8zł chyba.Polecam :) fajnie sie odbija w różne strony i da sie ją ciamkać :) Macie jakieś eunuchy ,a nie samce z jajami:diabloti:[/QUOTE] Noo, mój już jajec nie ma :evil_lol: Ale dopiero od trzech tygodni :D W każdym razie jak miał, to też mu nic nie wystawało, ani jak siedział, ani jak skakał i się z tego cieszę :D Obrzydliwie to wygląda :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
dog193 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Luzia']największa wada psów, że na siedząco im wiecznie wystaje co nie co :evil_lol: [/QUOTE] Eee, mojemu nigdy nic nie wystaje :eviltong: -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
dog193 replied to evel's topic in Foto Blogi
Ooo, widzę gośc jakiś duży będzie :)