Może Tobie o tym powiedziała, mnie nie, to skąd mialam wiedziec, że tutaj jestem niemile widziana.
Zapytałam sie kiedyś, czy chce zobaczyc moje króliki to napisała, że chce, więc to dla mnie równoznaczne, że nie ma nic przeciwko, żebym od czasu do czasu napisała tutaj na wątku. Gdyby nie chciała to by napisała, że nie chce.