[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Zajada??
Ty Tyz mosz na Chechło jechać a na te Dni jadymy RAZEM!!:diabloti:
Powiedz mi kaj w Bytomiu jest wąskotorówka?
[/COLOR][/quote]
No mowie ci, ze jeszcze nie wiem :eviltong:
Wąskotorówka? No coś pisałaś o tym Zamłyniu, a ja nie mam pojęcia kaj to jest :eviltong: Zapytaj sie mnie o jakąs ulice to ci powiem, ale o takie duperele to sie mnie nie pytaj :eviltong:
I w ogóle to coś mnie muży przed tym kompem. Chyba zaraz ide lulu :lol: