Ja nie mam pojęcia, skąd sie bierze skręt jelit.
Podobno wada genetyczna.
Tak jak mówiłam, burki z podwórka, które jedza byle co też dożywają sędziwego wieku, a pieski, na które się chuchało i dmuchało umierają w wieku 4 latach i co? Nie wytłumaczysz tego racjonalnie.
Wiesz jak to cholernie boli? Że wiesz, że Twój przyjaciel móglby zyć jeszcze wiele lat, a umarł jako młodzieniaszek... Nie wiesz czemu... I nie możesz nic zrobić... Życzę Ci abyć nigdy tego nie doświadczyła, bo to naprawdę straszne uczucie.
Mówię, rób jak chcesz, to Twój królik, ja to napisałam automatycznie i już ci nie będe truła tyłka.