Myślę, ze ja Anule poznam, Anite tez powinnam kojarzyc, a z tobą sie musimy jakos umówic, bo nie wiem jak wyglądasz :eviltong: Ta wystawa z tego co sie orientuje będzie na Szombierkach, nie moje okolice, ja mieszkam w centrum, ale jakoś się znajdziemy ;)