Nie, ja właśnie chciałam iść do ogólnej :eviltong: I samemu sobie wybrac przedmioty rozszerzone :eviltong:
Tam, gdzie sa profile to jest najlepsza szkoła w mieście i raz, że pewnie bym sie do niej nie dostała, a dwa, że mi sie uczyć nie chce i bym tam sobie nie poradziła :eviltong: