Jump to content
Dogomania

dog193

Members
  • Posts

    4751
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dog193

  1. Tia, i każdy zwróciłby na to uwagę :cool1: Nie wiem czy zauważyłaś słowo "niektórzy" - może tobie rodzice pozwolili się tłuc przez całą Polskę, mnie np nie. I to nie ma nic wspólnego z chęciami, bo na tamtym zlocie mi się podobało :cool1:
  2. [quote name='Unbelievable']jak narazie to nas zdradzasz i nie słucham żadnych wymówek :diabloti: ładne życzonka? :loveu:[/quote] Nie no, to jest piękne po prostu :cool1: Tak ciężko zrozumieć, że niektórzy niekoniecznie chcą lub mogą jechać przez całą Polskę pociągiem nad morze?
  3. Bartiśkowa, zakoloruj Jolkę :razz:
  4. [quote name='Iś & Chester']Ewcia jeszcze jedno zdanie było skierowane do Ciebie xd Zlot nasz jest prawie bezimienny, nie może tak być :razz:[/quote] Nie mam weny twórczej :evil_lol:
  5. [quote name='Iś & Chester']Ewcia, tak, uciekaj, wiadomo ze nie chcesz być ze mną po prostu a to taka wymówka tylko. Ja już to wiem :evil_lol:[/quote] Przejrzałaś mnie :diabloti: Polka, pogadaj z Baśką (bo mi się jej nr usunąl) i napisz do niej, że jak nie pojedzie to ją uduszę :diabloti: Z Izą też pogadaj :diabloti: I do Asi możesz napisać :diabloti: PS, przypominam informacje dla ew. rodziców: [B]Uwaga! Ewentualni rodzice jadą na własną rękę i nie jako zlotowicze. Są jakby osobnymi gośćmi w ośrodku. Rodzice nie wpłacają za siebie pieniędzy na wymienione wyżej konto, załatwiają swój pobyt sami. Proszę nie zignorować tej informacji.[/B]
  6. [quote name='dogomanka_']oo,cześć Unbebable.:loveu::evil_lol: ja to bym z chęcia na ten wasz zlot pojechała do tego Bobolina ale rodzice mi sie pluja,że daleko itp.;// ale za dwa lata to juzse dużo nie pogadają i na bank przyjade.:diabloti:[/quote] Dobra dobra Polka, już się przyznaj, że jesteś happy, że się ze mną spotkasz :loveu::loveu::diabloti:
  7. Jeśli chodzi o psa (DONka mojej cioci, czesto z suńką wychodzę na spacery) to ludzie albo się jej boją, albo zachwycają, albo pchają łapy bez pytania :roll: Często słyszę: "Oooo, a wilczury to bardzo mądre psy". Odpowiadam: no tak, mądre, ale nawet mądrego psa trzeba szkolić. I wielkie zdziwienie, bo przecież ONki to od urodzenia geniusze :diabloti: Jak widzę, że jakieś dziecko podbiega to mówię, że może ugryźć :evil_lol: Wtedy najczęściej mamuśki, które wcześniej pozwoliły dziecku pogłaskać pieska (tak, one pozwoliły, mnie nie pytały) mają do mnie wielkie pretensje, że takie psy to się usypiać powinno, bo stanowią zagrożenie dla otoczenia :diabloti: Najszczęściej wtedy z dumą głaszczę sucz po głowie i z bananem na twarzy odchodzę :diabloti: Mina mamusiek - bezcenna :evil_lol: Jeśli chodzi o króliki... Oj tak, ja też się wieeeele razy nasłuchałam ciekawych rzeczy o nich :diabloti: Dresiki sprzed bramy najczęściej dodają swoje uwagi o pasztetach i pieczeniach - mało oryginalny żart :cool1: Tego typu komentarze ignoruję. Małe dziewczynki no to same ohy i ahy i czy mogą pogłaskać, i jakie ma śliczne oczka, i one to by wytuliły takiego królika - ja odpowiadam, że moje króliki nie lubią dzieci, nie lubią być brane na ręce, a jak coś im się nie podoba to ugryzą. A wtedy dzieci taaaaakie :-o oczy i na pewno coś z tymi królikami nie tak :shake: Babuszki no to się zachwycają i czasem zaczynają snuć opowieści :cool1: No wiadomo. Co do przywiązania - króliki się przywiązuję i to bardzo. Widać to, jak się ma dwa zaprzyjaźnione króle i jeden z pary umrze - samotny królik staje się osowiały, odmawia jedzenia, siedzi w miejscu, byly przypadki, że królik umierał - z tęskonty (oczywiście niejedzenie mialo w tym swój udział). Kiedy ich pan wyjedzie na jakiś czas, to może tęsknota nie jest aż tak duża, ale np niektóre króliki też przestaja brykać i spędzają dużo czasu np na łózku właściciela. Nie zawsze, ale dość często. Do psa mu daleko, ale to nie są takie głupiutkie zwierzaki, jak wielu ludzi sądzi ;) PS, króliki nie śmierdzą, śmierdzą ich odchody. Sierść królika pachnie pięknie, to czyste zwierzęta. W okresie dojrzewania samce (samice też zresztą) mogą wydzielać zapaszek :evil_lol: Ale ogólnie królik nie śmierdzi.
  8. Po pierwsze nie pisałam o psie, tylko o królikach - na widok doroslego DONka raczej małe dziewczynki nie wołają, że chcą takiego... Poza tym DON (ten psudo) kosztuje w granicach 500zł, a królik ok 50zł - wniosek wysuń sama. Wiesz jaka jest sytuacja królików w Polsce? Nie. No to co się wtrącasz? Ja akurat w tym "siedzę" i wiem co nie co, jak to się często kończy... [quote]i tu rola matki aby spokojnie wytłumaczyć[/quote] Pokaż mi taką matke :diabloti: Ze świecą takich szukać... Większość kui od biedy tego królika, niech dziecka ma i nie zawraca głowy, a co dalej się z takim królikiem dzieje - dużo by pisać, ale to nie ten temat, do dlaszej konwersacji zapraszam na pw :cool1:
  9. A nie wiem nawet :razz: Ona jedzie na ten nad morze.
  10. Jaki rozkaz :evil_lol: Się jeszcze zobaczy.
  11. Ale jak Sweet pojedzie to na pewno będzie chciała być z Martunią. Ale mniejsza o to - najwyżej ja się gdzieś wyeksmituje i będę z Polką :diabloti: Mnie to obojętne, z kim tam będę. Ainee, spokojnie spokojnie, gdzieś cię wciśniemy :diabloti: Tylko dalej nie mam żadnej wiadomości o potwierdzeniu uczestnictwa na zlot... A naprawdę każdy musi potwierdzić, jeśli chce jechać. Martunia jedzie na 100%? Bo się nie odzywa :eviltong: Dopisać Shetanke na zlotowym?
  12. [quote name='aina155']Ja u weta zawsze jak bylam z krolikiem to wzudzalam sensacje. [/quote] Moje też zawsze wzbudzają, a juz szczegolnie, że są dwa, zawsze jak otwieram transporter i wet widzi te przytulone do siebie popaprańce to nie da rady - jeszcze się nie zadarzyło, by jakiemuś wetowi nie wyskoczył banan na twarzy :diabloti: Ja już nie mówię o małych dzieciach, które mnie strasznie denerwują :cool1: "Oh ah, jaki słodki, mamo ja też chce takiego" - zabiłabym :angryy:
  13. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Iśka jest ze mną:diabloti: a ze mną jest jeszcze Martunia, dog193, Bewarka i Husky Paulina 94:p[/COLOR][/quote] Hmmm, a Sweet? Poślijcie Shetance link do forum ;)
  14. [quote name='Bartiśkowa_'] 38. Gossia + pies -Włocławek [/quote] Chyba nie mam tej osoby zapisanej na zlotowym (mam o jedną mniej), hmmm zapisać?
  15. A ja zapisuję na zlotowym :razz: Bartiśkowa, podeslij im link do forum.
  16. Hmm to bardziej jest dziwny komentarz dot. moich królików, w każdym bądź razie... Wyszłam raz z suczką mojej ciotki (DONka) i z moimi królikami do weterynarza. Pies na smyczy, króliki w transporterze. Mija nas starszy pan, zatrzymuje się, spogląda to na psa, to na króliki i w końcu mówi: - O, jakie śliczne młode ma ten piesek. Ja tylko się uśmiechnęłam i poszłam dalej, bo nie miałam za dużo czasu ;) Podkreślę, że moje króliki w żaden sposób nie przypominają małego ONka, bo jeden jest szary, a drugi biało-czarny. Zaintrygowało mnie to :diabloti:
  17. Domki są 6-osobowe. Da się załatwić, na razie do domków jeszcze nie przydzielamy, ale to np ty, twój tż, to już dwie osoby, dajmy na to elv i jej tż byliby z wami (oni bez psów jadą) to juz cztery, a dwie osoby bez psów to też się jakoś skombinuje.
  18. Daruniu, ale możemy to uwzględnić przydzielając do domków i np z wami w domku będą osoby bez psów lub np z suczkami :) A na wspólnych spacerach to się założy niuńkowi kaganiec i będzie ok ;) Bardzo chciałabym poznać twoje Aniołki :loveu: Ja doświadczenia z kotami nie mam, za to uczyłam moje króliki robić do kuwety. Cóż - kupki wrzucałam do kuwety, siuśki wycierałam chusteczką i też wrzucałam do kuwety - pomogło. Do czasu dojrzewania... ale wtedy kastracja, ciach ciach i za jakis miesiąc znowu pięknie robiły do kuwetki.
  19. Daruniu, ja też myślę, że lepiej Keyshę zamykać w łazience, na czas waszej nieobecności. Powiedz mi, czy Ty i tż jedziecie na 100% na zlot? Bo trzeba się w tym temacie określić do 10 listopada (musimy wiedzieć ile domków zarezerwować, zeby potem nie dopłacać). Powstał już wątek na dgm: [url]http://www.dogomania.pl/forum/subscription.php[/url]
  20. [quote name='asiunia']Widać byłaś z nim za krótko..ONkom mówimy nie!:evil_lol:[/quote] ONki, ONki :loveu::loveu::loveu:
  21. I znowu owija w bawełnę :roflt: Wiem GameBoy, właśnie zauważyłam :evil_lol:
  22. Dlaczego my mamy odpowiadać na twoje pytania, skoro ty nie odpowiadasz na nasze? :razz: [quote]Na ilu wystawach byłaś, że tak uważasz? :razz:[/quote] [quote]Co [B]dobrego[/B] daje rozmnażanie psów bez rodowodu?[/quote]
  23. Ale Dorka ma fajną minę :evil_lol::evil_lol: [URL]http://i34.tinypic.com/2liigdw.jpg[/URL] - i co? "palce do konia, palce do konia" :mad: ona nie ma palców do konia i jest git :mad: Taaa jasne, wszystko na raz, piety w dół, palce do konia, kolana dociśniete, pracować łydkami i co jeszcze, zabrakło stania na głowie :angryy: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Balbina12']Ja tam nie popieram wystaw bo uważam,że to zupełnie nie potrzebne i psiak nie jest wtedy szczęśliwy.[/quote] Na ilu wystawach byłaś, że tak uważasz? :razz: Mnie też przeraża to, co się dzieje z ONkami :shake: A takie wspaniałe psiska... Wracając do tematu - nigdy z własnej nieprzymuszonej woli nie wzięłabym psa poniżej kolan :lol: Jeśli miałabym mieć malego psa - wolałabym zaadoptować kolejnego uszaka. Nie lubię też jako królikomaniak psów myśliwskich - z wiadomych względów.
  25. Ale ślicznie :loveu: Już nie moge sie doczekać, aż wyglaszczę Aniołki :loveu:
×
×
  • Create New...