Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Dobrze prawi! Isadorka pogłaskała, Wiedźma pomotywowała - MUSI BYĆ DOBRZE!
  2. Brzmi kiepsko, by nie powiedzieć fatalnie. :sad: Lulko, jak będziesz już coś wiedziała, proszę daj znać... No po prostu płakać się chce, a ja liczyłam na to, że już teraz będzie z górki! :shake:
  3. Ciii.... Ona chyba niepełnoletnia... Za takie otwarte stawianie sprawy mogą być nieprzyjemności... Rozumie się, że należy to zasugerować, ale...nie aż tak oficjalnie! ;):evil_lol:
  4. Jestem za! Pamiętaj tylko, że w skład porządnego portfolio powinny wchodzić - portrety (w tym jeden z profilu), zdjęcie całej sylwetki oraz fotka w kostiumie kąpielowym! :evil_lol:
  5. Dzień dobry dziewczynko! Co u Ciebie słychać? Jakie plany na ten tydzień?
  6. A teraz idzie grzecznie spać... Dobrej nocy!:sleeping:
  7. No dobra mała- zapraszam na obiadek... Może jakieś pierożki rozmrożę, a dla Ciebie ... zdaje się, że tylko pierś kuraka się znajdzie. Mam nadzieję, że nie jesteś zbyt wybredna! ;)
  8. Dobrej nocy kruszynko...:sleep2: Śpij spokojnie...a tutaj może jakiś dobry nocny duszek Cię wypatrzy i zaoferuje domek!
  9. Jutro wieczorem coś przelejemy - kochany TZ tylko spytał "ile tym razem?" Oby się udało z "TYM domkiem":loveu: - naprawdę trzymam kciuki!
  10. Lalunia- na spacerek nie zabiorę, bo mnie zaraz dopadł, ale wymiziać mogę! :loveu:
  11. Na razie mogę tylko podrzucić :placz: ale myślę...czasem udaje się coś wymyślić... Czasami po prostu nienawidzę ludzi!
  12. No dawaj mała!!! Co tak zwalniasz? Ja wciąż na pierwszej a Ty? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Cześć ślicznotko! Ale Ty cierpliwa jesteś 10.30 i pierwszy spacerek? Dawaj mała, pobiegamy troszkę! ;)
  14. Dzień dobry Laluniu! :loveu: Isadorko, odebrała, odczytała a z oddzwonieniem poczekała aż jej struny głosowe zgodzą się na współpracę. W końcu liczy się pierwsze wrażenie, więc nie mogłam sobie pozwolić na przerywany sznaps baryton! :eviltong:;)
  15. Dobranoc maluszku! :loveu::loveu::loveu: Jutro rano cioteczki zadbają o poranny spacerek, bo ja czuję, że do południa będę :sleep2:
  16. Następny będzie jeszcze lepszy! A w ofercie są jeszcze klipsy! :evil_lol: Mam wyjątkowo fajne zapięcia...;)
  17. Właśnie skończył się bazarek - uważam, że był prawdziwym sukcesem! Dlatego chciałam jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie podziękować za licytacje!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Dziękuję! Wystarczyło, że Isadorka z Lulką się pojawiły a na bazarku zrobiło się gorąco, aż mi temperatura do 38 skoczyła!
  19. Super się składa - dyspozycyjna jestem; wykształcona i językami obcymi władam! ;) Do tego obeznana z komputrem i ze stałym dostępem do sieci - chyba przydałoby się poogłaszać to i owo, bo info nigdzie o tegorocznej imprezie jeszcze nie widziałam. ;) A tak z innej beczki: Czy mogę mieć do Was prośbę -podrzućcie od czasu do czasu bazarek Lalkowy, bo mi jakoś głupio tak samej hopać, a to ostatnie godziny. Może jeszcze się ktoś skusi: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10067595#post10067595
  20. Ja już się nie mogę doczekać!!! :loveu::loveu::loveu: Ciotka, Ty myśl jeszcze nad zadaniami, bo ja wielofunkcyjna jestem! ;):evil_lol::evil_lol:
  21. Myślę, że temu trzpiotowi mogłoby się to spodobać! :loveu:
  22. Dzień dobry!:lol: Tak sobie myślę, że te Lalkowe spacery trochę nudne są -tylko w górę i w dół... a może ona by tak w poziomie chciała powędrować? :niewiem:
  23. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widzisz Kociczko, Ty się bojasz a ja pokornie kark zginam i przyjmę wszystko co mi przeznaczone! ;););) Spokojnej nocy cioteczki! Śnij słodko Laleczko i regeneruj się dzielnie panienko!:loveu:
×
×
  • Create New...