Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. A i allegro pierwsza klasa! Piękna dziewucha szuka domu!!!
  2. Isadorko - zdradź, czy pannica Ci jakiś fajny numer dzisiaj wywinęła... :loveu::loveu::loveu:
  3. Kiwi ładnie reaguje na komendę "na miejsce"...no- może nie dokładnie tak jak powinien, bo "na miejsce" to dla niego waruj, ale... idzie nam całkiem nieźle. Coraz sprawniej idzie nam także zakraplanie kropelek i smarowanie maścią. A wczoraj nawet leżeliśmy kołami do góry i daliśmy się smyrać po brzuszku...:multi:
  4. Black Cat mam nadzieję, że nie dałaś jej szpilek założyć, bo od wczoraj tylko jęczy, że fajne i że ona chce... ;)
  5. Dawaj śliczności -SZUKAMY DOMU!!! Nie ma urlopu, akcja 24h na dobę!
  6. Rozmawiałam dziś ze Wspaniałymi Ludźmi... Bardzo ciepli, szczerzy i - chyba po prostu Dobrzy. Spodobał im się Kiwi i chcą mu dać prawdziwy i już po tych 3 rozmowach wiem, że naprawdę kochający dom. Kiwi na początku tygodnia jedzie w okolice Środy Śląskiej!!! Zaczynam sądzić, że psiak jest w czepku urodzony- najpierw Erazm go wypatrzyła a teraz cudowni ludzie - jego ludzie. Mam nadzieję, że się do nas odezwą i będą na bieżąco informować o tym co u Kiwiego słychać. I wiecie...ja jestem szczęśliwa!
  7. [quote name='Erazm']Jadę zaraz obcykać chłopaka:loveu:[/quote] Melduję, że już jesteśmy po sesji. Przystojniak zaraz się pokaże w pełnej krasie! :multi:
  8. A w której? Bo mnie rozbrajają obie pannice! :loveu:
  9. Kiwi po znieczuleniu jakie mu zaaplikowano przy okazji badania dostał energetycznego kopa. Wygląda na to, że nie boli go po raz pierwszy od wielu miesięcy. Próbuje teraz zachęcić kitkę do zabawy, macha ogonem i na czuja szuka jej po całym pokoju, a ta się ze strachem chowa. Fotki - oczywiście będą, jak tylko znajdziemy czas na zorganizowanie przechwytu. A ja się czuję, jakbym przerzuciła tonę węgla....
  10. A kto zostanie psem przewodnikiem mojego pierwszego tymczasowicza Kiwiego? Lalka pomożesz? Czy może szkolimy Tosce?
  11. Ja już jestem zakochana!!! :loveu:
  12. [quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]129 cegiełek zostało :cool1: [/B][/SIZE][/quote] A nie... bo [B][SIZE=6]tylko 125!!! :-)[/SIZE][/B]
  13. I koniecznie napisz jaki miała na sobie sweterek i które butki! ;)
  14. [quote name='Isadora7']To teraz załóż adidaski i na spacer. Strasznie pościerałaś te bose szkitle z ciotką teapot. Cóż za okrutne pomówienie -to nie ze mną! To w tych lansownych trampach było... :eviltong:
  15. Dawaj mała- przed południem się przebiegniemy! Tylko NIE CHCĘ NIC SŁYSZEĆ O TRAMPACH!!! Au naturel ma być! ;) :evil_lol:
  16. Dobre wieści jak na początek -czekamy na więcej! ;)
  17. Dzień dobry mała!:loveu: Co u Ciebie słychać?
  18. Myślałam, że jak się tak wystroiłyście to do nas na Sierściucha wpadniecie... Szkoda, że nie dotarłyście.
  19. [quote name='Wisełka']Ano właśnie :lol: ale ja się nie załapałam :razz: i to wszystko przez to że wczoraj nie mogłam zalogować się na dogo... A będą kolejne?? :cool3:[/quote] Będą na pewno! Wiem od "źródła"! ;)
  20. [quote name='danka1234']Nie czekajmy zatem dlużej z odpowiedzią bo faktycznie dziewczyny stracą ochote do pomocy.Skoro sa chetni aby podarować rzeczy na sprzedaz to bierzmy zamiast zastanawiać się co z tym zrobic.Osobiscie uważam że skoro z allegrem jest tyle zachodu i opłat to najlepiej zrobić bazarek,tymbardziej że nawed nie wiemy jakie rzeczy beda do sprzedaży,wiec najpierw je weżmy ,potem pomyslimy. Teabot wyrazila chęć poprowadzenia bazarku ,ja tez moge go poprowadzic lub któres z tych rzeczy wystawic na allegro ale musimy dodjac juz decycje zeby nie zniechecić dziewczyn które czekaja na odpowiedż. Mam tylko cicha nadzieję ze nie stanę na ławie oskarżonych za to ze pozwolilam sobie udzielic głosu w tej sprawie.[/quote] Wyjęłaś mi to z ust! :lol: ps. W razie co we dwie się na tej ławie chyba zmieścimy, a i raźniej będzie!
  21. Gamoniu -jesteśmy pełni podziwu! Lucy nie mogła trafić na wspanialszych opiekunów! :loveu:
  22. Wiem, że niedawno byłaś, ale... Chodź Lalunia, poszukamy gwiazd!
  23. [quote name='Weronia']no właśnie, może allegro by było bardziej skuteczne.. jak myślicie?? a allegro z jakimi kosztami się wiąze???[/quote] Jeśli miałoby być z wyróżnieniem wyjdzie co najmniej z 14-16 zł. Oczywiście za przedmioty, chyba, że byłoby kilka takich samych przedmiotów różniących się np. jedynie wzorami -wtedy można wrzucić na jedną aukcję/
×
×
  • Create New...