Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. [quote name='Isadora7']No pięknie, pięknie zwodzić na złą drogę :):):)[/quote] Oj..byłyśmy grzeczne...:evil_lol: Ps. Shilk - zmiana strategii: następnym razem Ty podrywasz na biusty (masz więcej) a ja...Ja podrywam na...na... O ch.o.l.e.r.ka - ja nie mam na co podrywać!:placz::placz::placz:
  2. To się pewnie pięknota zdziwiła. Śniła "Przygody jamnika o imieniu Tosca" a po pobudce jakieś dziwne metamorfozy przeszła! :evil_lol: Pewnie mała musi teraz podratować swoje niezbyt długie ego!;)
  3. Choć mała - idziemy na nocną imprezkę, bo od piątku będziesz musiała na jakiś czas przystopować! :evil_lol:
  4. Shilka...a może malutki nocny wypad??? :cool3: Będziemy podrywać facetów - Ty na nogi, ja na biust! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Czekam z niecierpliwością na relacje z DT - poproszę dokładny opis zachowania, ze szczególnym uwzględnieniem elementów wzruszających i/lub zabawnych - w końcu trzeba będzie jakiś przyciągający tekst ułożyć! ;) Isadorko - przyjmiesz moją pomoc w tym zakresie? :oops:
  6. Tosca...a co Ci się śni???
  7. Oj nie wiem , Siemionk może się okazać nieprzekupna! ;)
  8. Dobre allegro nie jest złe! ;) Choć zastanawiam się czy nie lepiej troszkę poczekać aż suczka zostanie "podrenowana"...
  9. [quote name='ecci']Ty napewno chcesz ją oddac???[/quote] Pytanie jest okrutne, bo pewnie z dnia na dzień coraz mniej i mniej... Kurcze, ale ona ma powalające spojrzenie!!! :loveu::loveu::loveu:
  10. Zgiń, przepadnij maro nieczysta! Wzrok porządnym ludziom mamisz!!! :evil_lol:
  11. Już wiadomo kiedy tylna nóżka idzie pod nóż? Jutro mam zaciskać kciuki czy w piątek?
  12. W tak doborowym towarzystwie złego humoru mieć nie można...zwłaszcza, że Isadora co i raz takie urocze foty wstawia! :loveu: [I] Będę głosem ludu:[/I] [B]Chleba i Toski!!![/B] [I]no...ewentualnie zamiast chleba, przy tych okolicznościach atmosferycznych, mogą być truskawki![/I] :evil_lol:
  13. A kto wybrał takie różowe posłanko?
  14. A jak ona ma na imię? Właśnie czytam fajną książkę i główny bohater ma wyjątkowo mądrą suczkę - Zigę... Jeśli mała jest wciąż bezimienna polecam pod rozwagę!;)
  15. [quote name='Isadora7']Farciarz chłopak jest, już ja widze pożegnanie z ciotką [B]teapot :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/quote] Taa- [B]Erazm[/B] pamiętaj o dużej pace chusteczek! Już teraz mi oko wilgotnieje... :-( Ale jestem pewna, że on tam będzie szczęśliwy! Wiem, że jego nowa "młodsza pani" czyta dogo. Mam nadzieję, że będzie pisała i wstawiała dużo fotek... Kurna...ja już ryczę!:placz::placz::placz:
  16. [quote name='Erazm']Niestety nie, ale wszystko jest do załatwienia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Uważaj, bo sobie jeszcze nową pościel i porcelanę zażyczy! :eviltong:
  17. [quote name='Erazm']Miałbyć jamnik, ale nie było, a ona cwaniarka. Przecież nie mogłam wrócić z pustymi rękami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Się znaczy Tosca jest [B]"jamnik z wyboru"[/B] zupełnie jak Migotka Maupy to bulwa! :loveu:
  18. A ja to w niej widzę - doga, labradora i królika miniaturkę! :evil_lol:
  19. Pamiętamy o Shilce-Szpilce ;) A mój przystojniak sobie grzeczniutko śpi! :loveu:
  20. Ale tutaj będziemy mieli piękną panienkę - tylko trzeba podtuczyć i zadbać o fryzurkę! Taka delikatna dama z przedłużonym włoskiem...:loveu:
  21. Posty przeskoczyły -odpowiedź na Twoje pytanie wyżej!
  22. To ja wpadam na deser! 12 pora idealna na lody, a śmietana do nich jak znalazł! ;)
  23. [quote name='Isadora7']Jak myślicie co teraz ciotka odpowie? Tylko ciiii bo ona nie wie że jej w pocztę zajrzałam :cool1:[/quote] Odpowie, że ktoś nie umie czytać, bo wyraźnie napisane, że będziesz mała - do kolana, a ona analfabetom psa nie odda...:evil_lol: Bo złośliwa ta Twoja Ciotka i już...i chyba trochę zakochana!
  24. [quote name='Erazm']Jejku maleńka co ci ta ciotka zrobiła:mad:? Teapot, ona miała NORMALNE rozmiarowo uszyska!!!!!!!!!!!! [/quote] Isadora! Przyznaj się - zapatrzyłaś się w "basseto-jamnika" i postanowiłaś Toscę upodobnić! :evil_lol: :mad: Pewnie po każdym praniu wieszasz na sznurku za uszy, żeby wyschła! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. [quote name='Erazm']We wtorek Teapot jedzie na macie psiaków:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] Ufff... dobrze,że na macie, bo w pierwszej chwili wyczytałam, że na [B]masie[/B], a to mogłoby być kłopotliwe! :eviltong: Ps. Choć znając Ciebie te masy są dość prawdopodobne. ;)
×
×
  • Create New...