teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
[quote name='Isadora7']Kurduplasty ma nowa edycje allegro. Poprzednia się zakończyła. Ma wyróżnienie. [URL]http://allegro.pl/add_item.php?add_ok=1&PA=&this_item_id=360399327[/URL] :loveu:[/quote] Isadorko najmilsza- chyba link jest zły... Chciałam zobaczyć i nieco mnie speszyło gdy dowiedziałam się, że wystawiłam psa... ;) No cóż- ja zdecydowanie nie mam nic przeciwko temu, ale konto TZeta wymagałoby choćby jego zgody... ;)
-
:loveu::loveu::loveu::loveu: WOW! Jaki przystojniak!!! Ten rudzielec jest po prostu przecudowny! :loveu::loveu::loveu::loveu: Isadorko -trzeba było uprzedzić, bo mnie aż skręca na widok Twojego Przystojniaka a mój TZ zastrzegł, że nigdy się na żadnego jamniorka nie zgodzi (obawia się biedaczek, że sobie nie poradzi z tak silnym jamniczym charakterkiem :evil_lol: ). A i w łóżku już żadne stworzenie więcej nam się nie zmieści (śpimy na kawalerskim TZeta) :placz: , chyba że mnie wywalą (próby kilkakrotnie zostały podjęte- a TZ z kotą tylko czekają, aż na chwilę zejdę, by zająć moje miejsce! Ja chcę jamniora!!!!!!!! :placz::placz::placz::placz::placz:
-
Jakiego offa? My tu przecież Laleczce rodzinę przedstawiamy! :razz: Musi sunia wiedzieć, że nie jest sama i naprawdę wielu koto-pso-ludzio-osobom na niej zależy ;) Moja najchętniej spałaby na laptopie (niestety kiedy akurat z niego korzystam) a i lampka jej się wyjątkowo podobała, akurat wtedy, gdy próbowałam zrobić fotki kolczykom dla Lalki. :evil_lol: Rambo pewnie też z lampo-inkubatorka korzysta, bo jamniorki to niezłe zmarźlaki, a że przy okazji inteligentne bestie, więc nie wątpię, że i on tę metodę opracował! :loveu: A tak swoją drogą -czy zauważyłyście, że Lalka jest trochę jamnikowata?
-
Alfik - zestarzał się i musiał odejść z domu. MA CUDOWNY DOM!!!
teapot replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się mocno Isadorko! Jesteś naprawdę niesamowita! :loveu: Nie dość, że masz ze cztery serca to jeszcze talenta wszelakie- no po prostu janielica jaka nie człowiek! :loveu: A Alfik to szczęściarz nad szczęściarze- najpierw miał Ciebie i Bonda, a teraz Fortunę i nową koleżankę. Trzymaj się zdrowo malutki!