Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Perfidnie, do cna i na wskroś -całam Twoja! ;)
  2. Isadorko -chyba już Ci mówiłam, że jesteś wspaniała? :loveu: Czekam na instrukcje -25 jestem w pełni do Twojej dyspozycji!
  3. TAK, TAK - ja bardzo chcę pobiegać!!! A tylko z sierściuchami mi to wychodzi! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Oj maluta, Ty dzisiaj jakoś niewybiegana jesteś.. :shake: Skakaj na pierwszą sierściuszku! :evil_lol:
  5. Mi bardziej chodziło o to ile Twoim zdaniem na pewno brakuje...:oops: Bo mam wrażenie, że może być tego grosiwa jeszcze sporo potrzeba :-(
  6. Dobranoc kruszynko! Regeneruj się dzielnie :loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='Isadora7']Kurduplasty ma nowa edycje allegro. Poprzednia się zakończyła. Ma wyróżnienie. [URL]http://allegro.pl/add_item.php?add_ok=1&PA=&this_item_id=360399327[/URL] :loveu:[/quote] Isadorko najmilsza- chyba link jest zły... Chciałam zobaczyć i nieco mnie speszyło gdy dowiedziałam się, że wystawiłam psa... ;) No cóż- ja zdecydowanie nie mam nic przeciwko temu, ale konto TZeta wymagałoby choćby jego zgody... ;)
  8. :multi::multi::multi::multi::multi: A jak wygląda strona finansowa? Dużo brakuje?
  9. Dobra, dobra- zamiast kopów to Ty lepiej powiedz jak można pomóc. Mam kilku znajomych "łapaczy głów" - daj znać, czy mam uruchamiać kontakty. I jeszcze raz powtórzę- dobrze, że jesteś :loveu::loveu::loveu:
  10. Czyli rasa odkurzacz :evil_lol: Musi, bo jak nie, to sama jej tę łapkę zadrutuje i dołożę koralików, żeby ładniej było :diabloti: (bez koralików to ja chyba nie umiem...:oops: )
  11. I się dziewczynie wyspać nie dały! :diabloti::mad::evil_lol: ale w sumie dobrze...ja też nie dam -> Lalu a pierwszą wielki come back prosimy!!! :evil_lol:
  12. Dobrej nocy malutka. Cioteczki chyba nie mogą Ci życzyć kolorowych snów, bo podobno dogo wariuje... :mad::mad::mad: Dziwne, bo u mnie śmiga jak szalone :shake::shake::shake: Trzymaj się mocno kruszynko! :loveu:
  13. Hoopaj mała na wieczorny spacerek! A może to już podpada pod kategorię spacerków nocnych? :knuje:
  14. Jak jakoś można Ci pomóc- daj znak. Dobrze i skrupulatnie wypełniam instrukcje! :oops: I szybko się uczę - zwłaszcza jeśli tego chcę... a możesz wierzyć, że tak jest.
  15. To wesoło będzie w hoteliku, oj wesoło :evil_lol: Nie wiem tylko czy opiekunowie wytrzymają takiego psiego mixa! ;) No tak, bo towarzystwo fajne, ale cioteczki jeszcze fajniejsze!
  16. Coś się na deszcz zbiera, ale może przed burzą zdążymy na mały spacerek! :lol:
  17. Cześć Mała -poniedziałek trzeba rozpocząć od pierwszej! Więc...spacerek!!!
  18. Jeszcze tylko spacerek przed snem... :loveu: Trzymaj się ciepło Laleczko! Dobranoc maluta, dobranoc Rodzinko!
  19. Isadorko, oczywiście, że te oczy mogą kłamać... przecież po to tak wyglądają i zapewne dla tego przy każdej sposobności ćwiczą to rozbrajające spojrzenie ! :loveu::evil_lol: Black Cat - on o tym cukierku doskonale wie! :evil_lol: Coś podejrzewam, że i Lalunia tak spojrzeć potrafi ;)
  20. :loveu::loveu::loveu::loveu: WOW! Jaki przystojniak!!! Ten rudzielec jest po prostu przecudowny! :loveu::loveu::loveu::loveu: Isadorko -trzeba było uprzedzić, bo mnie aż skręca na widok Twojego Przystojniaka a mój TZ zastrzegł, że nigdy się na żadnego jamniorka nie zgodzi (obawia się biedaczek, że sobie nie poradzi z tak silnym jamniczym charakterkiem :evil_lol: ). A i w łóżku już żadne stworzenie więcej nam się nie zmieści (śpimy na kawalerskim TZeta) :placz: , chyba że mnie wywalą (próby kilkakrotnie zostały podjęte- a TZ z kotą tylko czekają, aż na chwilę zejdę, by zająć moje miejsce! Ja chcę jamniora!!!!!!!! :placz::placz::placz::placz::placz:
  21. No właśnie! Alfika widziałam, a Rambulka tylko w wersji zielonego skrzata... Niestety z lupą trzeba oglądać :mad: Gdzieżbym śmiała takie sugestie? Toż kocia wzór wdzięku i urody. :loveu:
  22. Kotesia- cudna, podwójny podbródek - przeuroczy!:loveu: Fajna ta Lalkowa rodzinka...ale mam takie nieśmiałe poczucie, że jest nas więcej...:cool3:
  23. Jakiego offa? My tu przecież Laleczce rodzinę przedstawiamy! :razz: Musi sunia wiedzieć, że nie jest sama i naprawdę wielu koto-pso-ludzio-osobom na niej zależy ;) Moja najchętniej spałaby na laptopie (niestety kiedy akurat z niego korzystam) a i lampka jej się wyjątkowo podobała, akurat wtedy, gdy próbowałam zrobić fotki kolczykom dla Lalki. :evil_lol: Rambo pewnie też z lampo-inkubatorka korzysta, bo jamniorki to niezłe zmarźlaki, a że przy okazji inteligentne bestie, więc nie wątpię, że i on tę metodę opracował! :loveu: A tak swoją drogą -czy zauważyłyście, że Lalka jest trochę jamnikowata?
  24. Trzymaj się mocno Isadorko! Jesteś naprawdę niesamowita! :loveu: Nie dość, że masz ze cztery serca to jeszcze talenta wszelakie- no po prostu janielica jaka nie człowiek! :loveu: A Alfik to szczęściarz nad szczęściarze- najpierw miał Ciebie i Bonda, a teraz Fortunę i nową koleżankę. Trzymaj się zdrowo malutki!
×
×
  • Create New...