teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
Ale moja to chyba jakaś krzyżówka :cool3: - stawiam, że z jamolkiem, bo aportuje myszki tak jak moja Zuzka :loveu: a na noc wszystkie znosi nam do łóżka. A i nie drapie nic a nic, i podgryza łapki delikatnie jak psiak i wydaje dziwne dźwięki, które trochę szczekanie przypominają... Więc drapanie na pewno nie od nas, choć zwierzyna bojowa ;) Ps. Czy już mówiłam, że jestem zakochana w moim koto-psie!!! (pierwszym przedstawicielu tego gatunku w mej familii ;)
-
Tylko na chwilę Was zostawić a już tutaj ciężką broń wytaczacie- mokre plamy i bojowe jamniki... :diabloti: Wstydźcie się dziewczyny! A tak poza tym -już szkolę mojego sierściucha. Na razie komenda - wykończ myszkę! W końcu z tym bodyguardem to przy Was może być całkiem zasadne rozwiązanie :evil_lol:
-
Cześć Laluniu, Nie myśl, że o Tobie zapomniałam! Właśnie produkuję kolczyki na bazarek dla Ciebie, a przy okazji uczę się wstawiać fotki. :oops: Zobacz jaką mam śliczną pomocnicę :loveu: Tu wybiera najbardziej oliwkowe z zielonych koralików: A teraz stwierdza, że ja się wcale nie znam, bo najodpowiedniejsze będą te: "A następne masz zrobić w brązach!" Efekt naszej pracy widać na bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109808&page=11 A już niedługo pojawi się następny! Obiecuję - naprawimy łapkę i będziesz śmigać jak torpeda! Trzymaj się ślicznotko! :loveu:
-
Dobranoc malunia... Zdrowiej nam dzielnie, bo coś Lulka kiepskie wiadomości przekazuje. :( Jutro wieczorkiem, najdalej pojutrze wystawię nowe kolczyki na bazarek dla Ciebie. Mam nadzieję, że Lulka pozwoli dalej wysyłać pieniądze na jej konto, a cioteczki pomogą technicznie, bo to będzie mój bazarkowy debiut. A tak poza tym, to wnioskuję, aby przeszkolenie nowych dogomaniaków było w słynnym pakiecie cioteczki Isadory! :P
-
Dawaj, dawaj maleńka! Toż to dla Ciebie nie pierwszyzna- trzeba jak najdłużej utrzymać się na szczycie! I żadnego gadania o ostatnich, którzy będą pierwszymi nie chcę słyszeć! Ty już teraz masz być w czołówce, bo szybko fajny domek musi się zgłosić! :loveu: Cioteczki najmilsze- ja uciekam na chlebek pracować, więc do wieczora hopanie na Waszej głowie! Trzymajcie się cieplutko! :loveu: