teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
[quote name='Weronia'][B][U][SIZE=3]Dostałam wiadomość od ludzi od posokowców.[/SIZE][/U][/B] [B][SIZE=3]Znajoma koleżanki ma forum dotyczące decupage, chcą ogłosiły akcję że chcą przekazać jakieś przedmioty dla tych 50 uratowanych piesków,[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]potrzebny jest ktoś kto przechowałby i sprzedał te przedmioty.[/SIZE][/B][/quote] A jaką sprzedaż masz na myśli? Nasze bazarki czy allegro?
-
Luśka na zdjęciach wygląda całkiem stabilnie! Uda się! Będzie dobrze! Gamoniu, Blue Berry -dziękujemy za wspaniałą opiekę nad sierściuchem. Może znajdziecie trochę czasu w niedzielę, żeby pogadać przy pifffku? Szczegóły: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10177964#post10177964[/url]
-
[quote name='Isadora7'][B][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Jak ktoś wie jak zrobić aukcję cegiełkowa to proszę o informacje . Może być tutaj może być na priva. Nie mam bladego pojęcia, nie robiłam. [/SIZE][/FONT][/B][/quote] Wysłałam maila do [B]Justyny_wolontariat[/B], ona robiła allegro cegiełkowe dla zagłodzonego Porta. Mam nadzieję, że się odezwie i pomoże.
-
Spora kudłatka- w końcu w wymarzonym domku! SZCZĘŚCIA KOCHANIE!
teapot replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'][B]Teapot,[/B] w jednym się mylisz. Tu nikt nikogo nie osądzał. Dla mnie temat zamknięty. Ciekawy gość , trzeba go poznać, co uczynię w najblizszym, wolnym czasie.[/quote] Ależ skąd- nie mam najmniejszych pretensji... Być może użyłam niefortunnego czasownika i do tego dodałam drobną projekcję, bo i ja do kleru zbytnio przekonana nie jestem... Tylko zobaczyłam w tym sporą szansę, więc jestem za tym, żeby o ile tylko jest taka możliwość sprawdzić to miejsce. Podkreślam przy tym, że nie jestem hurra optymistką. Zwróćcie proszę także uwagę na komentarz pod artykułem, do którego link podałam... Jestem bardzo ciekawa jak tam jest naprawdę. -
Spora kudłatka- w końcu w wymarzonym domku! SZCZĘŚCIA KOCHANIE!
teapot replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Dzięki Folen, każda/y z nas na pewno dostał po doopie za jakieś takie. Oczywiście jednak nie będę robić "kup teraz". Tutaj nie widzę żebym miała problem w sensie formalnym, ze względu chociażby na: [LEFT][LIST] [*] [FONT=Arial][SIZE=2][B]Zanim zalicytujesz - zadzwoń! - wyślij maila! Wszystkie oferty nie poprzedzone telefonami będą usuwane.[/B][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][SIZE=2][B]Aukcja ma na celu znalezienie domu dla psa. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiedniego opiekuna.[/B][/SIZE][/FONT][/LIST][/LEFT] [/quote] Spoko, w razie co mam znajomych prawników ;) Wybronimy, wymediujemy - będzie ok! -
Spora kudłatka- w końcu w wymarzonym domku! SZCZĘŚCIA KOCHANIE!
teapot replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
A tu jeszcze jeden artykuł światopoglądowy: [url]http://www.zyciepabianic.pl/article/show/articleid/1110[/url] Dla mnie brzmi to nieźle. Jeśli nawet nie jest to wymarzony dom, to może sprawdzi się w roli DT, choć już wiadomo, że jedynie dla przyjaznych wszystkim i wszystkiemu sierściuchów. A ten rodzaj terapii, jaki prowadzi się w tym ośrodku, to nie stricte dogoterapia tylko pokazanie zależności i konieczności opiekowania się innymi. -
Spora kudłatka- w końcu w wymarzonym domku! SZCZĘŚCIA KOCHANIE!
teapot replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Jestem googlakiem i ...sprawdziłam kim jest pan Ryszard Zimoń z Chrześcijańskiej Grupy Wsparcia Misja wśród osób uzależnionych i chorych. Wydaje mi się, że chyba został zbyt pochopnie osądzony: Wklejam pierwszą z wygooglowanych informacji, źródło: [url]http://www.zsksieradz.com/strony/wiadomosci.html[/url] [B]"15.02.2006 AKCJA RATUJMY KONIE [/B] Dużą atrakcją dla dzieci były odwiedziny gościa, pastora Ryszarda Zimonia z Chrześcijańskiej Grupy Wsparcia (Misja wśród osób uzależnionych i chorych), który po rozmowie z dziećmi wręczył im paczki. Były one nagrodą za zbieranie makulatury w celu wykupu koni przeznaczonych na rzeź. Dwa uratowane konie, które trafiły w poprzednich latach do stowarzyszenia wykorzystywane są w terapii osób uzależnionych i dzieci pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych. Akcja ta cieszy się duża popularnością nie tylko wśród uczniów, ale również wśród mieszkańców Sieradza. Zbiórka ta odbiła się dużym echem, gdyż zainteresowały się nią media: Dziennik Łódzki, Rzeczypospolita, Telewizja Łódź oraz Łódzkie Radio, dla których uczniowie udzielali wywiadów. " Może warto przejechać się i sprawdzić warunki? Allegro miało rozpaczliwy ton, stąd może szybka reakcja w postaci licytacji. Z tego co wyczytałam Kudłatka jest już bezpieczna, lub prawie bezpieczna, ale PASTOR Zimoń pisał o chęci przyjęcia większej liczby psów. Piszecie o masowej akcji usypiania - może więc warto rozpatrzeć także i tę opcję.