Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Jeśli bazarek -zgłaszam się. Natomiast allegro trzeba dokładnie przeliczyć, bo koszt jest spory niestety.
  2. [quote name='Weronia'][B][U][SIZE=3]Dostałam wiadomość od ludzi od posokowców.[/SIZE][/U][/B] [B][SIZE=3]Znajoma koleżanki ma forum dotyczące decupage, chcą ogłosiły akcję że chcą przekazać jakieś przedmioty dla tych 50 uratowanych piesków,[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]potrzebny jest ktoś kto przechowałby i sprzedał te przedmioty.[/SIZE][/B][/quote] A jaką sprzedaż masz na myśli? Nasze bazarki czy allegro?
  3. [B]Cudowne wiadomości!!![/B] :multi::multi::multi: Już się nie mogę doczekać, aż Alek wróci do domu, żeby mu je pokazać! :lol::lol::lol: Od początku mówił, że z Luśki...to jest Lucy :evil_lol:... dzielny zawodnik!
  4. Mam nadzieję, że jeszcze nie wróciliście, bo już do Was bieeeeeeegnęęę!!!
  5. Jako że udowodniono, że 8 godzin snu to optimum, malutka doopka w troki i spacerek!
  6. No dobra Lalka, to teraz ze mną! Jak Cię jutro ciotki nie obudzą za wcześnie będziesz mogła trochę odespać! :evil_lol:
  7. Luśka na zdjęciach wygląda całkiem stabilnie! Uda się! Będzie dobrze! Gamoniu, Blue Berry -dziękujemy za wspaniałą opiekę nad sierściuchem. Może znajdziecie trochę czasu w niedzielę, żeby pogadać przy pifffku? Szczegóły: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10177964#post10177964[/url]
  8. Phi... komplementów się jej zachciało! Niestety Siostrzyczko z Ciebie jedynie człowiek. ;) Rambulek to co innego! :loveu:
  9. W ramach rehabilitacji idziemy na spacerek!!!
  10. I jak przebiega stawianie na 4 łapy? Czy tylna będzie operowana?
  11. [quote name='Isadora7'][B][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Jak ktoś wie jak zrobić aukcję cegiełkowa to proszę o informacje . Może być tutaj może być na priva. Nie mam bladego pojęcia, nie robiłam. [/SIZE][/FONT][/B][/quote] Wysłałam maila do [B]Justyny_wolontariat[/B], ona robiła allegro cegiełkowe dla zagłodzonego Porta. Mam nadzieję, że się odezwie i pomoże.
  12. [quote name='Isadora7'][B][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Jak ktoś wie jak zrobić aukcję cegiełkowa to proszę o informacje . Może być tutaj może być na priva. Nie mam bladego pojęcia, nie robiłam. [/SIZE][/FONT][/B][/quote] Wysłałam Ci PM
  13. Uff... Czyli teraz już ma być coraz lepiej... (w pełni uzasadnione myślenie życzeniowe ;) )
  14. Ja znowu obgryzam paznokcie! :shake: Przecież musi być dobrze! Teapotowo zdenerwowane i wciąż zakatarzone na potęgę także czeka na wieści... EDIT: Tylko nieśmiało prosimy - niech będą dobre...
  15. Nie ma sprawy - tylko tak mogę w tej chwili pomóc. Mam tylko nadzieję, że się spodobają.
  16. Oj...ciotka Isadora rymuje...chyba się boję tego "bajkowego" nastroju! :eviltong: Lalunia -na pierwszą marsz! Kolczyki doglądać! ;)
  17. My już trzymamy... Co do przejażdżki -było bardzo przyjemnie. Ładnie tam u Was!
  18. A ja właśnie następny Lalkowy bazarek spłodziłam: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10173112#post10173112 Zapraszam na zakupy i proszę o podrzucanie!
  19. [quote name='ElzaMilicz'][B]Teapot,[/B] w jednym się mylisz. Tu nikt nikogo nie osądzał. Dla mnie temat zamknięty. Ciekawy gość , trzeba go poznać, co uczynię w najblizszym, wolnym czasie.[/quote] Ależ skąd- nie mam najmniejszych pretensji... Być może użyłam niefortunnego czasownika i do tego dodałam drobną projekcję, bo i ja do kleru zbytnio przekonana nie jestem... Tylko zobaczyłam w tym sporą szansę, więc jestem za tym, żeby o ile tylko jest taka możliwość sprawdzić to miejsce. Podkreślam przy tym, że nie jestem hurra optymistką. Zwróćcie proszę także uwagę na komentarz pod artykułem, do którego link podałam... Jestem bardzo ciekawa jak tam jest naprawdę.
  20. [quote name='Isadora7']Dzięki Folen, każda/y z nas na pewno dostał po doopie za jakieś takie. Oczywiście jednak nie będę robić "kup teraz". Tutaj nie widzę żebym miała problem w sensie formalnym, ze względu chociażby na: [LEFT][LIST] [*] [FONT=Arial][SIZE=2][B]Zanim zalicytujesz - zadzwoń! - wyślij maila! Wszystkie oferty nie poprzedzone telefonami będą usuwane.[/B][/SIZE][/FONT] [*][FONT=Arial][SIZE=2][B]Aukcja ma na celu znalezienie domu dla psa. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiedniego opiekuna.[/B][/SIZE][/FONT][/LIST][/LEFT] [/quote] Spoko, w razie co mam znajomych prawników ;) Wybronimy, wymediujemy - będzie ok!
  21. A tu jeszcze jeden artykuł światopoglądowy: [url]http://www.zyciepabianic.pl/article/show/articleid/1110[/url] Dla mnie brzmi to nieźle. Jeśli nawet nie jest to wymarzony dom, to może sprawdzi się w roli DT, choć już wiadomo, że jedynie dla przyjaznych wszystkim i wszystkiemu sierściuchów. A ten rodzaj terapii, jaki prowadzi się w tym ośrodku, to nie stricte dogoterapia tylko pokazanie zależności i konieczności opiekowania się innymi.
  22. Jestem googlakiem i ...sprawdziłam kim jest pan Ryszard Zimoń z Chrześcijańskiej Grupy Wsparcia Misja wśród osób uzależnionych i chorych. Wydaje mi się, że chyba został zbyt pochopnie osądzony: Wklejam pierwszą z wygooglowanych informacji, źródło: [url]http://www.zsksieradz.com/strony/wiadomosci.html[/url] [B]"15.02.2006 AKCJA RATUJMY KONIE [/B] Dużą atrakcją dla dzieci były odwiedziny gościa, pastora Ryszarda Zimonia z Chrześcijańskiej Grupy Wsparcia (Misja wśród osób uzależnionych i chorych), który po rozmowie z dziećmi wręczył im paczki. Były one nagrodą za zbieranie makulatury w celu wykupu koni przeznaczonych na rzeź. Dwa uratowane konie, które trafiły w poprzednich latach do stowarzyszenia wykorzystywane są w terapii osób uzależnionych i dzieci pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych. Akcja ta cieszy się duża popularnością nie tylko wśród uczniów, ale również wśród mieszkańców Sieradza. Zbiórka ta odbiła się dużym echem, gdyż zainteresowały się nią media: Dziennik Łódzki, Rzeczypospolita, Telewizja Łódź oraz Łódzkie Radio, dla których uczniowie udzielali wywiadów. " Może warto przejechać się i sprawdzić warunki? Allegro miało rozpaczliwy ton, stąd może szybka reakcja w postaci licytacji. Z tego co wyczytałam Kudłatka jest już bezpieczna, lub prawie bezpieczna, ale PASTOR Zimoń pisał o chęci przyjęcia większej liczby psów. Piszecie o masowej akcji usypiania - może więc warto rozpatrzeć także i tę opcję.
  23. Nie wiem co powiedzieć... Trzymamy mocno kciuki, zaglądamy codziennie (a nawet kilka razy dziennie) w oczekiwaniu dobrych wiadomości i bardzo ciepło o Was myślimy. Mam nadzieję, że się uda!
  24. No tak, każą się trzymać z daleka a potem sami nie odwiedzają! :mad: Lalka migiem na spacer a ja wracam do produkcji kolczyków! Szykujemy się do poniedziałkowego bazarku! :cool3:
  25. Taaa i gratis opryszczkę mogłabym dorzucić... :shake: A tak serio - mam nadzieję, że nie zarażam, a nawet jeśli to tylko dwunożnych, bo żadne komplikacje nam nie potrzebne.
×
×
  • Create New...