Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. O to mały drań! :mad: Ja mu dam wredny do psów! :mad: Minki strzela jak aniołeczek...a za skórą :diabloti: Edit: Kurcze, po prostu piękny jest!
  2. Piotrków potrzebuje naszej pomocy! Ważne jest, żeby wysłać list - im więcej tym lepiej, więc przekażcie krewnym i znajomym! Tylko pamiętajcie proszę o edycji danych na początku i podpisie (oczywiście zwyczajowo na końcu ;)).
  3. Kama miała szczęście- trafiła na cudownych opiekunów. :loveu: To niesamowite- w tak krótkim czasie aż takie postępy! Jestem pełna podziwu!
  4. [quote name='Isadora7']Morusku ślicznoto coś musimy pokombinować[/quote] Jak ciotka mówi, że będzie kombinować - to Ty się już lepiej Morusku pakuj, bo lada moment odlot do nowego domu!
  5. Mój tymczas niedługo zostanie zjedzony przez potFoora, którego ktoś nazwał szczeniakiem! ;) Na szczęście Shilka ma dużo lepsze maniery! Brakuje jej tylko kochającego domku...
  6. Nie mówicie mi, że nasz gentleman taki nieśmiały, że woli się daleko na szarym końcu chować zamiast dumnie prężyć tors na pierwszej?
  7. Ale dałyście po oczach :mad: Oto i one: [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1509/dsc00161gm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/3537/dsc00163vh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7342/dsc00165oo9.jpg[/IMG] A tutaj przystojny kolega z boksu: [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/6173/dsc00164ud0.jpg[/IMG]
  8. Takiego w którym będzie szczęśliwa, miziana, tulona i dopieszczana!
  9. [quote name='iwa77']Cały czas przybywa tych biedaków potrzebujących pomocy ....[/quote] Na szczęście dzięki Wam psiaki nie są same a niektóre znajdują wspaniałe domki! Trzymajcie się mocno! To, co robicie wzbudza mój podziw i ogromny szacunek.
  10. Są już może jakieś wieści? Czy nowa spacer-partnerka naszego arystokraty zaloguje się na dogo?
  11. To trzymam kciuki za domek już znaleziony, a teraz prosimy o następny dla kudłaczka. Tylko ma być dobry i mają go pieścić i szczotkować i mówić do uszka jaki jest mądry i śliczny... :oops: Da się załatwić?
  12. Dostałam fotki - w wolnej chwili wstawię... Na razie musicie mi uwierzyć na słowo - [B]p r z y s t o j n i a c z e k ! ! ! :cool3:[/B]
  13. Mała wylizała sobie drogę w ramiona Erazm, ta zrobiła z niej jamniora i wpuszczając w maliny Isadorę umieściła w najlepszy z możliwych tymczasów. Potem mały fląder tak się wił, że ukradł serducho cioteczki a ta stanęła na uszach by znaleźć jej najcudowniejszy z możliwych domek! :cool3: Jednym słowem dobry PR z niezłymi koneksjami! ;)
  14. Ech, śliczna... Dlaczego tak uparcie mnie się nie słuchasz?
  15. No właśnie Dziewczyny, jak tam Wasz podopieczny?
  16. A co ta piękna dama jeszcze tu robi? Do domku maleńka!
  17. Ja i mój mail też czekamy! ;)
  18. Jesteście okropne! Ja się szkolę a tu nikt Moruska na spacer nie wyprowadził! :mad: Dawaj mały - tak długie trzymanie jest bardzo niezdrowe! ;)
  19. Cześć mały! Idziemy na spacer?
  20. A mówiłam jej! Mówiłam, żeby tak nie kręciła tyłeczkiem bo chłopaków rozproszy i nogi im się będą plątały. Ale ta mała cholera wiedziała lepiej i musiała się wdzięczyć z tymi szkitałkami jak Barbie!:mad: ;)
  21. Uff, skończyłam na 2 minuty przed meczem! Teraz mała kibicuje!!! :multi::multi::multi:
  22. Przecież na fotkach widać, że średniaczek -max do kolana i raczej drobnej budowy sunia.
  23. [quote name='Isadora7']A może zrobić z niej "cziliderkę" naszych piłkarzy?[/quote] Mam szykować pompony?
  24. Pokaż się przystojniaczku! Trzeba się ładnie prezentować, żeby znaleźć fajny domek!
  25. Jaka ona fajniusia. Ślicznota z niej niesamowita będzie!
×
×
  • Create New...