teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
[quote name='ecci']Tak z ciekawości, w którym schronisku była Tosca?[/quote] W Zamościu
-
Trzeba ją chyba z jakimś specem od autoprezentacji zeswatać...;) tyle, że ten co mówili, że najskuteczniejszy miał romans z Samoobroną, co dla mnie nieco jego autorytet podważa, bo nie chcę widzieć Shilki w biało-czerwonym krawacie... Ps. Jakieś długie mi to zdanie wyszło....:oops:
-
Uff, ale się działo! :cool3: TZa musiałam cały ranek obłaskawiać, ale warto było! :evil_lol:
-
Morusku, a może wybierzesz się na nocną imprę? W domu przedszkole, TZ urażony, kota zniesmaczona...chodź pobalujemy troszeczkę... Jak TZ z kotą już są źli to na dobrą sprawę co za różnica?;)
-
Nie wiem czy zauważyłyście, ale ta dziewczyna się wybitnie nie słucha! ;)
-
Ależ to był upojny spacerek...teraz pora do pracy! Na szczęście praca fajna dzięki fajnemu ludziowi! ;)
-
Panie Morusku, czy zechce mi Pan towarzyszysz w popołudniowym spacerku? :oops: (żeby nie było, że molestowanie, pytam z pewną dozą nieśmiałości ;) )
-
Przepraszam bardzo, ja tu czegoś nie rozumiem... Jakiś czas temu ten stfffór miał kłapnięte, przyduże uszka. Teraz chyba podmieniliście, bo takie jakieś mniejsze i jakby....stojące się robiły! :-o
-
Piękna sunia nie doczekała domu. ODESZŁA ZA TM
teapot replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też liczę na nowe fotki - po panienka taka wdzięczna i koniecznie trzeba ludziom ten jej urok pokazać! -
[quote name='danka1234']Też mi się podoba,slogan oczywiscie.[/quote] Tylko slogan? A Sarunia to już nie? :mad:
-
W ramach tego ruchu- hopaj na górę malutka!!! Trzeba się ładnie promować panienko! ;)
-
[quote name='Isadora7'] Iwonka licz i zbieraj tantiemy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Uważaj, bo biorąc pod uwagę zasięg Twoich akcji, może na te tantiemy nie starczyć! ;)
-
Fredzelek z ulicy - cały w dredach - szuka domu! pojechał!
teapot replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Do tego ja się zakochałam! :loveu::loveu::loveu: I domagam się więcej zdjęć przystojniaka, bo uschnę z tęsknoty! ;) -
Piękna sunia nie doczekała domu. ODESZŁA ZA TM
teapot replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Allegro Kamy jest rewelacyjne! :multi: Domek powinien już niedługo się odezwać, bo i dziewczyna pięknieje z dnia na dzień! :loveu: -
[quote name='Pejot']Witam wszystkich bardzo serdecznie. Już spieszę z wiadomościami o Tosce. czuje się dobrze i już się u nas zaklimatyzowała. Robaków już nie ma, za to apetyt niczym owczarek ;) na zmianę śpi lub bawi się jak szalona. Zazwyczaj jest grzeczna, choć już z jedną parą butów musiałam się rozstać. Trzeba przyznać, że ma charakterek:evil_lol:, ale jest taka słodka, że nawet gniewać się na nią nie można. na zdjęciach widać, że tym swoim wzrokiem potrafi rozczulić każdego. Będziemy od czasu do czasu podsyłać nowe wieści i zdjęcia małej. pozdrawiamy :)[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fbc110b51bb1a590.html[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f74d04493a81861a.html[/IMG][/quote] Wiedziałam, że ta mała ukradnie jeszcze niejedno serce! :multi: A na kolejne wieści czekamy z utęsknieniem- mam nadzieję, że częściej niż od czasu do czasu, bo pannica ma naprawdę oddane wielbicielki, a i cioteczka Isadora będzie spokojniejsza jak będzie na bieżąco z info o swojej ulubienicy! ;) I fotki! Prosimy o fotki, mnóstwo fotek! ;)
-
W górę malutka... Podobno szykują się jakieś dobre wieści, ale... na razie ciotki nic nie mówią, więc nie będziemy zapeszać..:roll:
-
[quote name='iwa77']Lato - czas miłości. Szukasz tej prawdziwej ? Przygarnij bezdomnego psa! Moja propozycja na slogan :oops:[/quote] [SIZE=4]No to mamy [COLOR=Red]slogan sezonu[/COLOR]!!!:multi::multi::multi: Iwa, jest rewelacyjny!!! :loveu::loveu::loveu:[/SIZE]
-
Przepraszam, nie mogłam- po prostu mnie blokowało. Tak jakby napisanie tego posta zamykało jakiś rozdział. Lalka była "moim pierwszym" psem na dogo i nie mogę uwierzyć, że już jej nie ma. Odpuściło dopiero, gdy zobaczyłam Frędzla. Jest niesamowicie podobny do mojego tymczasika Kiwiego i - zrobię wszystko, żeby i on znalazł szczęśliwy dom. Lulka - z mojej strony masz zielone światło! Już wiem na kogo będzie przeznaczona 3 edycja kolczyków!
-
[quote name='Neris'] Jak on ma mieć na imię? Bo wołam "dziadku", a to nieelegancko jakoś... Koty TOTALNIE olewa. Psy też. Nie wchodzi na kanapę - woli chłodną terakotę.[/quote] Dziewczyny mówiły, że nie ma. Ja wołałam go Rudzik, Rudi ale chyba za mało szlacheckie dla Jaśnie Pana, bo nawet nie zwracał uwagi. [quote name='Neris'] Wetka mówi, że on nie ma 10 lat.[/quote] Też mi się tak wydawało, bo poza tym kaszlem naprawdę wydaje się w niezłej formie. I nie pachnie jak stary pies. [quote name='Neris'] A wczoraj raźno maszerował na smyczy lekko tylko zachęcany - entuzjazmu starczyło mu na jakieś 50 metrów, a potem ja w prawo, on w lewo. I tak się bujaliśmy aż zdecydowałam [B]go[/B] nieco upokorzyć i wzięłam na ręce.[/quote] Chyba raczej siebie, bo Księciuniowi niewolnicy od noszenia bardzo się podobają. Był wielce zbulwersowany gdy TZ sugerował mu samodzielne pokonanie schodków do windy. Takiej miny dawno nie widziałam! :evil_lol:
-
Oj...będzie się działo! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Isadorko? Czy on letni czy nieletni? Wiesz, żeby nam się prokuratura nie wmieszała... ;)
-
[quote name='Neris']Dzisiaj ciągle bez kupala w domu, Książę zwiedził w towarzystwie Amelki i Malizny dolny ogród i [B]WRÓCIŁ SAM[/B] pod drzwi. Ja szłam cicho za nim patrząc co robi :lol:. Kaszel na razie bez zmian.[/quote] :-o:-o:-o Jaśnie Pan Pies raczył sam przemieścić się we wskazanym kierunku? No proszę - chwila u eksperta i już takie postępy. U mnie wyczuwał, że bardzo mi go szkoda i nawet za smyczkę nie pociągnę, więc robił co chciał...a w zasadzie nie robił i tak staliśmy na spacerze 40 minut w jednym miejscu... Z tym kaszlem- mam nadzieję, że szybko będą jakieś postępy, bo naprawdę go to męczy. Neris, czy Twoje koty też tak bezpardonowo olał, że poharatał im kocie ego?
-
Oto i fotki przystojniaka: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8498/morus1ui9.jpg[/IMG] Mam taką dumną postawę i piękne pyszczydło: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4955/morus2vp7.jpg[/IMG] A do tego urocze oczka i uszka.... Nosek też mam fajny, ale tu musicie uwierzyć na słowo! ;) [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4263/morus3ng4.jpg[/IMG] Tu znów, troszkę mnie "przycięła" ;-) [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5443/morus4ai5.jpg[/IMG] A tu odpoczywam - w całej okazałości! [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/382/morus5cs2.jpg[/IMG]
-
PONek, sto machnięć ogona na minutę- już w magicznym domu
teapot replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę z Waszych sukcesów! :multi: Zołza tez niedługo się przekona, zwłaszcza że obserwuje i widzi, że wszystko w porządku... Co do skóry - zaniepokoiłyście mnie. Miałam nadzieję, że po kąpieli wszystko się uspokoi i że to wina Yorkowego szamponu.