Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. I jak Kiwaczek? Przyzwyczailiście się już do nowego image'u? Mam nadzieję, że pielęgnacja jest dużo łatwiejsza i grzyba szybko uda się wytępić! :mad: Ps. Alek pyta, dlaczego zamieniliście jego "dywanik" na jakiegoś rasowca?
  2. Kurcze, co one takie strachliwe, że prezentować się nie chcą?
  3. Tak, Tulka to szczęściara. Teraz wypoczynek i regeneracja a potem lekka kuracja odchudzająca i panienka będzie mogła świat zdobywać! Na ile ocenił ją weterynarz? Bo te pierwsze szacunki moim zdaniem były mocno zawyżone...
  4. Kochana malutka! :loveu: Od samego początku było po niej widać, że żywe srebro i... że swojego człowieka pokocha na zabój!
  5. Cioteczki kochane, tym razem [B]będę bardzo potrzebowała Waszej pomocy[/B] - tak jak już gdzieś pisałam zaczynam remont i nie bardzo mogę podrzucać bazarek. Czy zechcecie dźwignąć go od czasu do czasu na swoich ramionach? Będę bardzo wdzięczna...
  6. Nowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10522907#post10522907[/url] I jeszcze raz proszę o podrzucanie i pamiętanie o rozliczeniu...
  7. Właśnie dokonałam przelewu za bazarek kolczykowy: Ula Czarnuszka - 20 zł Asia&Smyk - 14 zł BlackSheep - 20 zł Kikou - 21 zł Emilia2280 - 75 zł Amasz -11 zł -------------------------- łącznie [B]161 złotych [/B]Do tego wpłat bezpośrednio na konto p. Anny dokonały: [B]GameBoy, Pieseczkowo, zolzunka [COLOR=DarkOrchid]DZIĘKUJĘ![/COLOR]:loveu::loveu::loveu: [SIZE=3][COLOR=YellowGreen] Bardzo proszę o informację czy i kiedy pieniądze dotrą![/COLOR][/SIZE] [/B]
  8. I tak piękny z niego... [B]sznaucer ;) [/B] Od środy zaczynam remont, czy pędzelek może być także do malowania wykorzystany?
  9. :mdleje::shocked!::mdleje::shocked!: O materdeju... A co on ma biedaczek na ogonie???
  10. On jest i tak piękny, więc nawet całkiem łysy byłby uroczy! A grzyba - zabić na śmierć! :mad::mad::mad: I czekam na foty...
  11. Ja już proponowałam Tula, Tulka...bo i blisko kulki i tulenia... Kilku osobom chyba się podobało. :oops:
  12. I jak stoimy ze stanem liczbowym? ;)
  13. Ogromna szkoda... :-( Do góry malutka Tuleczko (?) Może być? [B]Tula, Tulka[/B].... Blisko kuli a jednak... Przecież suńka nie powinna być tylko grubą jamniczką.
  14. A kim jest Elma? Siem żem pogubiła.... :oops:
  15. Czyli odliczanie oficjalnie rozpoczęte! :multi: Zostało 9 - 8 małych plus mamuśka... Kto da mniej??? ;-)
  16. Może: Tola, Traszka, Tasza, Tanka, Tamka, Tora, Tula? Jakoś na "T" mnie wzięło... ;) Ale jeśli nie to będę myśleć.
  17. A już dzisiaj będziesz miał gościa! Gajesiu -mizianko także ode mnie proszę zapodać!;)
  18. Czy jaśnie rudzielec ma już opiekuna?
  19. No dobra- stadko, szukać domków! Co się lenicie?
  20. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Ty to masz szczęśliwe te palce...pomyśl tylko co mogłabyś zdziałać całą dłonią!:evil_lol:;)
  21. Leczki- uwielbiamy takie sprawozdania! Po prostu serce rośnie jak się je czyta. Shilka u mnie spędziła zaledwie kilkanaście minut, a i tak wiem, że nigdy jej nie zapomnę. Pomyśl co muszą czuć Erazm i Siemionka... Naprawdę dużo szczęścia dają tak wspaniałe, pełne ciepła wiadomości! :loveu:
×
×
  • Create New...