Jump to content
Dogomania

teapot

Members
  • Posts

    1679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teapot

  1. Wcale nie dobrze - zapomniała dodać jeszcze pare szczegółow! :eviltong: A nie chcesz wiedzieć w jakim wieku potencjalny opiekun rozpoczął współżycie? Jak często to robi i czy pies będzie musiał na to patrzeć?
  2. Będzie karma dla biedaków!!! DZIĘKUJEMY! :loveu::loveu::loveu:
  3. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że Kiwi do Was trafił. Miał szczęście przystojniak... A będzie więcej foteczek??? ;)
  4. Blondas wypatrzył blondaska! ;) A jak ma na imię nasz rożowonosy przystojniak?
  5. Milka będzie w rozmiarze maxi czy tylko tak na fotkach wygląda?
  6. Biedny dziadeczek...
  7. Blondas! Dlaczego mi panienki Elmy nie przedstawiłaś?
  8. No dobra -mamy 9 szczeniorów. Trzeba im imiona wymyślić- zgodnie z tradycją hodowlaną ;) - na jedną literkę, albo tematyczne -zaczynamy?
  9. To ja się wtrącę- bardzo żałuję, że nie mieszkam w Krakowie, bo uważam, że pomoc trzeciej, obiektywnej i neutralnej osoby bardzo by się Wam przydała. Faktycznie w Waszym wypadku mediacja byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem i naprawdę myślę, że powinnyście spróbować się dogadać. Bardzo możliwe, że przez jakieś nieporozumienia, niedopowiedzenia straci nie tylko Bazyl, ale wiele innych psów, którym mogłybyście współpracując pomóc. Nie sądzę, żeby Wasz konflikt był aż tak dalece posunięty, ale w razie kłopotów służę pomocą w poszukiwaniu zawodowego mediatora. Ps. A pozwoliłam sobie napisać, bo niejako zawodowo zajmuję się mediacją.
  10. Ja już deklarowałam 50 zł i deklarację podtrzymuję.
  11. Dziękuję Visenna - on jest piękny! Kurcze, labek w schronie to nieporozumienie. Czy jest jakaś szansa na DT?
  12. [quote name='Erazm'][SIZE=4][COLOR=Red][B]Dziewczyny co z tłumaczeniami:roll:? Czas goni [/B]Selenga wkleiła na stronę schroniska pocztówkę podlinkowaną do mailii, bardzo dobry pomysł [/COLOR][/SIZE][/quote] Tłumaczenie na angielski zrobione, czeka na korektę Emilii2280 :loveu: w celu usunięcia ewentualnych kalek językowych, nieścisłości terminologicznych i innych uchybień mojej blond czuprynki.
  13. [quote name='Koperek']teapot- wizyta przesunięta na następny tydzień. Mój doktor (specjalista chirurg) wyjechał na urlop. W poniedziałek wraca i uwierz mi, że nie odczepi się ode mnie- będę jak rzep:diabloti:[/quote] Dzięki wielkie, bo nie umiem zapomnieć tego spojrzenia: [IMG]http://images24.fotosik.pl/236/e1cebd2675c2d188.jpg[/IMG]
  14. Bazarek kolczykowy kończymy dziś o północy. Dlatego bardzo proszę o konsekwentne i jak najczęstsze podnoszenie. Trzeba ostatnią prostą zakończyć w wielkim stylu!
  15. Zastanawiam się czy jak tak dobrze idzie niektórym tutaj pisanie (chylę czoła :loveu::loveu::loveu: ) to może zechciałby ktoś sprokurować jakiś fajny artykulik. Można je bezpłatnie zamieszczać w portalach dziennikarstwa społecznego np. Wiadomości24.pl czy interia360.pl z pewnością jeszcze kilka osób przeczyta a jak się dyskretnie zlinkuje z wzorami petycji to pewnie jeszcze kilka osób je wyśle.
  16. A swój język niemiecki na bazarku sprzedaje Charly, więc można i do niej uderzyć,
  17. Dzień dobry przystojniaczku!
  18. Koperku... wiesz o kogo Cię chcę spytać... :oops: Są jakieś wieści? :roll:
  19. Jamniś w górę - i proszę w dalszym ciągu o podrzucanie bazarku! [B][SIZE=4]Już w tej chwili mamy ponad 200 złotych! [/SIZE][/B]:multi::multi::multi:
  20. Fotka w pędzie po prostu genialna! :loveu: A nowi Państwo wejdą na dogo? :roll:
  21. Łolaboga, co za team!!! :loveu::loveu::loveu: Będzie szczęśliwie i ... wesoło!!!
  22. Seria Kiwi w swoim raju na ziemi! :loveu::loveu::loveu: Ma chłopak farta! :-)
  23. Gadałam z Erazm (Beatą) i wiem, że ze skórą są poważniejsze kłopoty. Przepraszam, ale naprawdę nie wiedziałyśmy. Tę nieszczęsną weterynarz u której byliśmy powinno się jeszcze raz do szkoły posłać... dla pewności na początku do podstawówki. :mad: Moja noga już więcej w tamtym gabinecie nie postanie! Wielkie dzięki za to, ile miłości dajecie Kiwiemu! Naprawdę trafił do najwspanialszego domku pod słońcem! :loveu::loveu::loveu: Ps. Ponieważ trzymałam kciuki za sesję już pewnie wszystko zaliczone, więc .... gdzie te foty? ;)
×
×
  • Create New...