teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
Wcale nie dobrze - zapomniała dodać jeszcze pare szczegółow! :eviltong: A nie chcesz wiedzieć w jakim wieku potencjalny opiekun rozpoczął współżycie? Jak często to robi i czy pies będzie musiał na to patrzeć?
-
PIOTRKOW TRYBUNALSKI-dzieki Waszej pomocy, fundacji Emir, Joannie Mucha-ruszylo
teapot replied to Erazm's topic in Schroniska
Będzie karma dla biedaków!!! DZIĘKUJEMY! :loveu::loveu::loveu: -
PONek, sto machnięć ogona na minutę- już w magicznym domu
teapot replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że Kiwi do Was trafił. Miał szczęście przystojniak... A będzie więcej foteczek??? ;) -
Labek Toffik dostal szanse- osobistego behawiora
teapot replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Blondas wypatrzył blondaska! ;) A jak ma na imię nasz rożowonosy przystojniak? -
Warszawa Brodno- wlasciciel po operacji, pomoc w spacerach na cito!!!!!
teapot replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Milka będzie w rozmiarze maxi czy tylko tak na fotkach wygląda? -
Biedny dziadeczek...
-
Uwolnić Elmę- zamknięta w malym, ciemnym boksie!!!
teapot replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Blondas! Dlaczego mi panienki Elmy nie przedstawiłaś? -
No dobra -mamy 9 szczeniorów. Trzeba im imiona wymyślić- zgodnie z tradycją hodowlaną ;) - na jedną literkę, albo tematyczne -zaczynamy?
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
teapot replied to kobix's topic in Już w nowym domu
To ja się wtrącę- bardzo żałuję, że nie mieszkam w Krakowie, bo uważam, że pomoc trzeciej, obiektywnej i neutralnej osoby bardzo by się Wam przydała. Faktycznie w Waszym wypadku mediacja byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem i naprawdę myślę, że powinnyście spróbować się dogadać. Bardzo możliwe, że przez jakieś nieporozumienia, niedopowiedzenia straci nie tylko Bazyl, ale wiele innych psów, którym mogłybyście współpracując pomóc. Nie sądzę, żeby Wasz konflikt był aż tak dalece posunięty, ale w razie kłopotów służę pomocą w poszukiwaniu zawodowego mediatora. Ps. A pozwoliłam sobie napisać, bo niejako zawodowo zajmuję się mediacją. -
PIOTRKOW TRYBUNALSKI-dzieki Waszej pomocy, fundacji Emir, Joannie Mucha-ruszylo
teapot replied to Erazm's topic in Schroniska
[quote name='Erazm'][SIZE=4][COLOR=Red][B]Dziewczyny co z tłumaczeniami:roll:? Czas goni [/B]Selenga wkleiła na stronę schroniska pocztówkę podlinkowaną do mailii, bardzo dobry pomysł [/COLOR][/SIZE][/quote] Tłumaczenie na angielski zrobione, czeka na korektę Emilii2280 :loveu: w celu usunięcia ewentualnych kalek językowych, nieścisłości terminologicznych i innych uchybień mojej blond czuprynki. -
[quote name='Koperek']teapot- wizyta przesunięta na następny tydzień. Mój doktor (specjalista chirurg) wyjechał na urlop. W poniedziałek wraca i uwierz mi, że nie odczepi się ode mnie- będę jak rzep:diabloti:[/quote] Dzięki wielkie, bo nie umiem zapomnieć tego spojrzenia: [IMG]http://images24.fotosik.pl/236/e1cebd2675c2d188.jpg[/IMG]
-
PIOTRKOW TRYBUNALSKI-dzieki Waszej pomocy, fundacji Emir, Joannie Mucha-ruszylo
teapot replied to Erazm's topic in Schroniska
Zastanawiam się czy jak tak dobrze idzie niektórym tutaj pisanie (chylę czoła :loveu::loveu::loveu: ) to może zechciałby ktoś sprokurować jakiś fajny artykulik. Można je bezpłatnie zamieszczać w portalach dziennikarstwa społecznego np. Wiadomości24.pl czy interia360.pl z pewnością jeszcze kilka osób przeczyta a jak się dyskretnie zlinkuje z wzorami petycji to pewnie jeszcze kilka osób je wyśle. -
Piękna sunia nie doczekała domu. ODESZŁA ZA TM
teapot replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna malutka... :-( -
PIOTRKOW TRYBUNALSKI-dzieki Waszej pomocy, fundacji Emir, Joannie Mucha-ruszylo
teapot replied to Erazm's topic in Schroniska
A swój język niemiecki na bazarku sprzedaje Charly, więc można i do niej uderzyć, -
Dzień dobry przystojniaczku!
-
Fotka w pędzie po prostu genialna! :loveu: A nowi Państwo wejdą na dogo? :roll:
-
Łolaboga, co za team!!! :loveu::loveu::loveu: Będzie szczęśliwie i ... wesoło!!!
-
PONek, sto machnięć ogona na minutę- już w magicznym domu
teapot replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Seria Kiwi w swoim raju na ziemi! :loveu::loveu::loveu: Ma chłopak farta! :-) -
PONek, sto machnięć ogona na minutę- już w magicznym domu
teapot replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Gadałam z Erazm (Beatą) i wiem, że ze skórą są poważniejsze kłopoty. Przepraszam, ale naprawdę nie wiedziałyśmy. Tę nieszczęsną weterynarz u której byliśmy powinno się jeszcze raz do szkoły posłać... dla pewności na początku do podstawówki. :mad: Moja noga już więcej w tamtym gabinecie nie postanie! Wielkie dzięki za to, ile miłości dajecie Kiwiemu! Naprawdę trafił do najwspanialszego domku pod słońcem! :loveu::loveu::loveu: Ps. Ponieważ trzymałam kciuki za sesję już pewnie wszystko zaliczone, więc .... gdzie te foty? ;)