teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
Fotki ciemno-srebrnej suczki z czwartku: [URL=http://img41.imageshack.us/i/img1546c.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6013/img1546c.jpg[/IMG][/URL] Jestem piękna i kocham ludzi! [URL=http://img526.imageshack.us/i/img1543.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9098/img1543.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/img1544d.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8430/img1544d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Soema']Jedzie Biały Diego :) i jako, że ten drugi jest dominant, to pojedzie sunia. Wstawiałaś zdjęcia na str. 19.[/quote] Sunieczka (ciemniejsza srebrna - lub jak kto woli wilczasta) jest rewelacyjna. Podbiega jak tylko się wejdzie do pomieszczenia, więc nie sposób jej przeoczyć. Jest wyjątkowo proludzka.
-
No i mi się zakręciło - na zdjęciach mam ciemniejsze srebrne - nie wiem jaka płeć, natomiast brakuje mi dużo jaśniejszej srebrnej suczki. Jutro spróbuję z Zofią dojść z tym do porządku. Nie mam pojęcia czy to kwestia zdjęcia i "przeskoczyły mi o jeden odcienie" czy to inne psiaki. (ale to co podpisałam zgadza się na 100%)
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Diego:loveu: A czy możesz okreslic choc tak mniej więcje ile te sierściuchy maja w kłębie? Bądz dokąd sięgają - do kolana czy poniżej?[/quote] Dla mnie to takie "średnie +" czyli do kolana (mam 163 wzrostu i raczej krótkie nogi ;)) Niespodzianka nr. 2 - [B]szorściakowej rodziny[/B] wg. p. Józefa[B] jest sztuk 9[/B], zdaje się że niektóre gładkie.
-
A tutaj niespodzianka- NIE NALEŻĘ DO RODZINY SZORŚCIAKÓW (tj. do tej konkretnej rodziny, bo szorściak z mordy jak się patrzy ;)) [URL=http://img31.imageshack.us/i/img7311c.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5829/img7311c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/img0521q.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4171/img0521q.jpg[/IMG][/URL] NIE MOŻE BYĆ Z DIEGO W JEDNYM KOJCU! Dominuje Diego i widać, że ten wyraźnie się go boi
-
To zdecydowanie chłop: [URL=http://img31.imageshack.us/i/img7250.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/73/img7250.jpg[/IMG][/URL] Boi się innych psów, do ludzi ufny! [URL=http://img190.imageshack.us/i/img0962l.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7992/img0962l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/img7242.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5453/img7242.jpg[/IMG][/URL]
-
A ja trochę poprządkuję szorściaki: Ktoś chciał panienkę - oto i ona: [B]Srebrna suczka:[/B] [URL=http://img199.imageshack.us/i/img5321k.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4039/img5321k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img199/img5321k.jpg/1/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/img5321k.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/img0500j.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6370/img0500j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img41/img0500j.jpg/1/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/img0500j.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/img5315.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9981/img5315.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img31/img5315.jpg/1/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/img5315.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] Sunia jest urocza, miła, towarzyska. Ciągnie ją do ludzia. Jest nieco zapasiona, choć jak się ją wyczesze może okazać się, że nie jest tak źle. Łapki szczuplutkie jak u baletnicy.
-
To ja dorzucam fotki jeszcze z zeszłego tygodnia. Dziś/jutro pewnie będę miała od Zofii te wczorajsze i wtedy od razu wstawię. Tu widać przepiękne, białe zębiska. Dlatego myślę, że tych "latów" może być mniej, choć opiekunowie o 3 właśnie mówili. [URL=http://img521.imageshack.us/i/img0679.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5/img0679.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img521/img0679.jpg/1/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/img0679.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/img0670.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5765/img0670.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img194/img0670.jpg/1/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/img0670.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] Tutaj pozycja w stadzie: [URL=http://img44.imageshack.us/i/img8916.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/3696/img8916.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img44/img8916.jpg/1/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/img8916.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] I jeszcze raz piękna sylwetka "Jego Rudości" [URL=http://img197.imageshack.us/i/img0674o.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1289/img0674o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img197/img0674o.jpg/1/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/img0674o.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
[quote name='Erica']Czy Suzy nadaje się już do adopcji? Tutaj ktoś szuka małej, yorkowatej: http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarniemy-suczke-rasy-mini-najlepiej-wielkosc-w-stylu-yorka-mini-na-krotkich-noga-139447/ Erica, wybacz- czy poświęciłaś choć chwilę, żeby poczytać wątek? Suzy prócz tego, że jest yorkiem- jest psem więcej niż specjalnej troski. Nie chodzi, nie jest w stanie samodzielnie dostać się do miski z wodą czy zjedzeniem. W efekcie siusia i kupka pod siebie i nie może się na tyle skutecznie przemieścić, żeby nie leżeć we własnych odchodach. Trzeba jej trzy razy dziennie podawać leki, rehabilitować. Małej poświęca się minimum 3-4 godziny dziennie na intensywną opiekę i pracę, prócz tego cały dzień powinna dostawać bodźce pobudzające ją do rozwoju. Oczywiście nie wspomnę o kosztach utrzymania dziewczynki. A odpowiedź na Twoje pytanie: Tak, Zuza nadaje się do adopcji, ale nie znam człowieka który również by się do tego nadawał.
-
[quote name='Soema'] Mi osobiście, nie tylko mi podoba się ta sunia [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/OSbyZofia#5339427932906139906"]Picasa Web Albums - Katarzyna - OSbyZofia[/URL] to tak, na przyszłośc ;)[/quote] Ta sunia już wyjechała z OS. :multi: Fotki są autorstwa Zofii i Saszy, która jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o tych psiakach. Ona zapamiętuje praktycznie każde słowo opiekunów!
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Przypominacie sobie tego psa? Wygląda jak jamnik szorstkowłosy ale łapy chyba za grube. Jaki jest na wielkość? [/quote] To jeden z braci szorściaków na hotel dla których zbiera Soema. Psy są do kolana. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ona już się nie męczy. Niestety w OS jest jeszcze kilka takich bid: [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/ALARMJu#"]Picasa Web Albums - Katarzyna - ALARM ju[/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/DZIADEKKajtusJo#"]Picasa Web Albums - Katarzyna - DZIADEK kajtu...[/URL] Więcej fotek Zofii, pogrupowanych w albumy (zgodnie z wcześniejszymi zamówieniami), można obejrzeć wchodząc w mój profil. W razie jakichś pytań - postaram się odpowiedzieć na ile umiem (tj. pod warunkiem, że zapamiętałam to, co mówiła Zofia). Zofia z powodu urlopu ma teraz ograniczony dostęp do sieci, ale jak zawsze można na nią liczyć! Edit: SBD a tu "Russelki" specjalnie dla Ciebie: [URL]http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/RUSSELKISbd#[/URL] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='rufusowa'] teapot w wolnej chwili wklej linka do bullowatych na wątek lub przeslij mi na pw :p[/quote] [B]???[/B] Czy chodzi o nowe zdjęcia Zofii? Jeśli tak, to będę je miała w ciągu kilku godzin i wtedy od razu wrzucę z linkami. -
[quote name='Erazm']To sa i moje mordolizaczki:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dobra, dobra - [U]Ruda woli mnie! [/U];):evil_lol: