teapot
Members-
Posts
1679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teapot
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33'] Wlasnie, trzeba zlapac Gagate.[/quote] Gagata jest poza Warszawą. A ja mam pytanie - [B]czy ona będzie mogła liczyć na wsparcie finansowe OS?[/B] Obawiam się, że diagnostyka Chwili, bo tak zdaje się suczka będzie miała na imię, może być bardzo droga. Gagata jest honorowa i ma bardzo dobre serce- nie wycofa się z raz danego słowa, ale moim zdaniem nie można jej zostawić z tak chorą suką samej. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33'].Pojedzie tez staruszka w typie onka, bez jednego oka. I tu pytanie, [U]czy ktos kojarzy na czyim wybiegu jest ta sunia?[/U] [/quote] Anno - mówiłam już kilka razy: [B]sunia jest wśród staruszków pana Józefa[/B], tam gdzie SUCZKA (na miau wciąż napisane, że pies) ze szczurzym ogonem, gruby biały, niewysoki psiak z idealnie okragłą łatą na boku, Piękna - suka w typie leonbergera, ta podhalanowata suczka (bo wydaje mi się, że to suka), ta suka która uwielbia stać na budzie... -
[quote name='Zita'][LEFT]A mogłabym zrobić bazarek na psa na środku pola ? Pieniądze poszłyby na dłuższy łańcuch, miski, jedzenie... budę... [/LEFT] [/quote] Jeśli pies jest bezpański - możesz. Ps. Masz nieregulaminowy podpis- za duży (maks to 100 px) i animowany, a podpisy nie mogą "migać".
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Znalazłam- cytuję: [quote name='Zofia.Sasza'][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3928/img9404nf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7377/img9421qr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/166/img9444gw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/995/img9447mw4.jpg[/IMG] [B]IMIĘ: Diana SUKA STERYLIZOWANA WIEK: ok. 6 lat, w schronisku od 5 lat W STOSUNKU DO LUDZI - przyjazna W STOSUNKU DO INNYCH PSÓW - [/B][B]może okazywać agresję[/B][/quote] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema'][URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/JAMNIORYMary#"]Picasa Web Albums - Katarzyna - JAMNIORY mary[/URL][/quote] I tutaj(kilka kolejnych): [URL="http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/OSbyZofia#5339430701334434562"]Picasa Web Albums - Katarzyna - OSbyZofia[/URL] To foty tego cuda i jego brata: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Shl3-KImM8I/AAAAAAAABjw/DjqLUvwEb-U/s576/IMG_8991.JPG[/IMG] Tutaj też trochę (kilka kolejnych zdjęć): Tu link: [URL]http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/100SSCAM#5339181478742167874[/URL] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiVREfFkUI/AAAAAAAAA_Y/TGDV1W5Th50/s640/SS853886.JPG[/IMG] Jest i taki (duży format ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiT_f24fvI/AAAAAAAAA3Q/v17STqygdQI/s640/SS853747.JPG[/IMG] -
[quote name='li1']Jeszcze kilka miesiecy mialo ich byc 6. Teraz ta ew. dwojka to male piwo. A szczegolnie, ze jeden spokojny.[/quote] Li, ale ja nie wlazłam nawet na połowę wybiegów ani do połowy ... jak tu nazwać...pomieszczeń. Widziałam jednego podhalanowatego u p. Józefa i drugiego na dachu(sic!) budynku. Pogrzebię w fotach- może się który załapał. Mam takie: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShkpAu5c1AI/AAAAAAAABRI/QrMpomOGUsc/s576/Clipboard191.jpg[/IMG] I takie (to może być ten sam pies) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShkoX6yePFI/AAAAAAAABJ4/NWBIXjI8l0c/s400/Clipboard45.jpg[/IMG]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty']Moim zdaniem sunia mogłaby jeszcze przybrac z 3-4 kilo. Teraz waży około 30kg.[/quote] Czyli jeszcze dobrze kojarzę. ;) Byłoby cudownie gdyby udało się ją zabrać. Ona wydawała mi się tam taka zagubiona, jakby trochę we własnym świecie. Nie wiem jakim sposobem radzi sobie w stadzie. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mortikia']Dzięki Teapot :) Jeszcze ostatnie pytanie i na razie Was nie męczę - czy jest możliwość zrobienia Smutnej więcej zdjęć? Ja teraz nie mogę jej wziąć do siebie (jestem chwilowo totalnie zapsiona), ale jeśli niczego innego nie znajdę to może za jakiś czas...[/quote] Nie wiem- teraz kwestia dobrych zdjęć nieco się skomplikowała. Jak patrzę na te dwie foty, które pewnie znasz - to ona na szczupłą na nich nie wygląda (choć długie i szczupłe nogi). Nie wiem czy to kwestia ujęcia, czy ja pomieszałam kojarząc z tym jak się zachowywała w czasie chipowania. [B]CC ona szczupła jest czy nie?[/B] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0QdvzhlnI/AAAAAAAACZA/CZ3tfssdEN0/s576/IMG_9586.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0QeVv0ByI/AAAAAAAACZE/kzqcTrLKd_0/s576/IMG_9594.JPG[/IMG] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='mortikia']To świetna wiadomość. Staram się jak mogę coś dla niej znaleźć... Jakiego ona jest wzrostu? Jak standardowa suczka ONka? Większa? Mniejsza?[/quote] Raczej standardowa, może odrobinę wyższa ale lekkiej budowy. W tej chwili wręcz szczuplutka. -
[quote name='li1']A jezeli chodzi o podhalany, to jest teraz w OS chyba tylko jeden. Przyjacielski. Za ok 2 tygodnie bede wiedziala czy dam rade sie nim/ nia zajac.[/quote] Li, na moje oko podhalanów (podhalanopodobnych) jest co najmniej 2.
-
[quote name='sonikowa']Zofia, nie denerwuj się. Ja wiem, że to straszne było, nawet najbardziej doswiadczna osoba z trudem sobie z czymś taki radzi.. Ale co sugerujesz w sprawie tych innych kaukazów? Bo chyba nie, żeby je wszystkie, hm, uspić? Wiesz, ja osobiście mam lęk przed amstafami, za sprawą jednego takiego z sąsiedztwa, i z trudem je znoszę, ale widze ile tu na forum jest ich ratowanych i nawet wychodzą potem na ludzi :-)[/quote] Sonikowa-,chyba chodziło o to, że kaukazów tam cała masa o czym już uprzejmie doniosłam KWL ;) Jakby się udało wyciągnąć z "tego raju" choć jednego...
-
BOB & Marley- psy w stylu reggae szukają domu. Nowe zdjęcia - strona 5
teapot replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
U mnie też. Z picasy daje się wrzucać bezpośrednio. Wystarczy wjechać na fotę, klikną prawy myszy - skopiować adres obrazka i wstawić tu przy użyciu ikonki z górami (5 z prawej) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Sj5hNEEYGXI/AAAAAAAADAY/k4O_InYfCLM/s576/IMG_3241.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Sj5hNsN6EYI/AAAAAAAADAc/xF6Udte9Ous/s576/IMG_3244.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Sj5hOdq-gEI/AAAAAAAADAg/Kkw_8QSykXA/s576/IMG_3246.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Sj5hQoHEOkI/AAAAAAAADAw/GKr9_LMEh7E/s576/IMG_3274.JPG[/IMG] -
[quote name='Zofia.Sasza']Teapot - Krężel i Maciejowice. Z Krzyczkami nie miałam nic wspólnego. ;)[/quote] Przepraszam- dla mnie to tylko różne odsłony tego samego horroru. Już edytuję. :oops:
-
[quote name='Sunia34'](...) PS. Możecie sobie dalej bajać o niczym, ale od bezbronnych psów wara! I mówię poważnie – wszyscy ci szalejący „władcy psów” trafią do mediów! Z efektem przechodzącym wszelkie oczekiwania![/quote] Już trafili... ta pogryziona dziewczynka, która walczy teraz o życie zdaje się Marta ma na imię.
-
[quote name='Sunia34']Jezu! Straszna ta Zofia! Może ona nie wie o wszystkich schroniskach w Polsce, więc niektóre zwierzęta nie zostaną uśpione! Temu zarządowi, co ona go cytuje podpowiadam – zaproponujcie jej by posprzątała budy, albo odchody wyniosła. Takich zadymiarzy to odstrasza![/quote] A oglądanie zwłok psów nie wystarcza? Dziwne, myślałam, że rozkładające się ciała dziesiątek psów sa gorsze od kupy łajna. Sunia zanim zaczniesz krytykować kogoś i dawać rady sprawdź co on zrobił (vide Krężel). Ps. Jeśli zarząd uzna, że potrzebna jest pomoc przy sprzątaniu odchodów i bud- jestem w pełni do dyspozycji.
-
[quote name='Ewa i flatki'] O frakcjach w Boguszycach nic nie wiem, sama należę do frakcji PiS ( Pomoc i Szacunek ) :evil_lol:[/quote] O cholera - ja jestem z PO (Pomoc Odpowiedzialna)!:evil_lol: Nie mogłam się powstrzymać... :evil_lol:
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
teapot replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Nie wiem Tepot - dzis juz nie ogarniam. Moje zdanie na temat przyjmowania zwierzakow znasz.. Jutro trzeba od rana sie tym zajac, jak ten psiak umrze...szkoda slow.[/quote] Anno, to nie może być zdanie Twoje czy moje. To musi być JEDNOZNACZNE POLECENIE ZARZĄDU. Caps jest spowodowany tym, że szczenior może umrzeć przez to, że ktoś w źle pojętej dobrej wierze przyjął go do Boguszyc. I musimy zdawać sobie sprawę z tego, że wszystko, co się zdarzy to będą bezpośrednie konsekwencje tej decyzji. :shake: