[quote name='kahoona']eeee tam.....
coś jednak robimy - walczymy z nadpopulacją, sterylizujemy aborcyjnie, gdy trzeba, usypiamy ślepe mioty
czego nie robimy - NIE ROZMNAŻAMY, NIE PISZEMY NIEPRAWDY NA DOGO, NIE PROWADZIMY PSEUDOHODOWLI[/QUOTE]
Kahoona nie obchodzi mnie co robicie , a czego nie . Wiem jedno - denerwujesz mnie i to bardzo. I reszta osób z tej fundacji od siedmiu boleści też.