-
Posts
2914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gazzy
-
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
gazzy replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Po pierwsze do kotów już nic nie mam bo nie chodzę już do schroniska. Po drugie o problemie z kotką wiem od wczoraj i próbowałam dodzwonić się do p. Asi , w ostateczności wysłałam jej smsa. Dzisiaj wysłałam smsa także do pani. Nikt nie odpowiedział. Dopiero po południu dodzwoniłam się do p. Asi. Nie wiem gdzie go zabrać, czym go zabrać, jak go zabrać. Pani Asia powiedziała mi , że jakby wczoraj wiedziała - wiedziałaby gdyby odebrała telefon lub odpowiedziała na smsa. Później ta dziewczyna napisała , że jest ktoś chętny. Da mi wieczorem znać. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie to trzeba ją zabierać. Problem polega na tym, że ta dziewczyna ma dorosłego kota , który codziennie gryzie małą. Kiedy ta dziewczyna broniła kotki ugryzł też ją. W ostateczności kot siedzi w jednym pokoju obrażony, kotka w drugim i miauczy. Mówię też z góry, że jeżeli chodzi o użyczenie konta to zaznaczyłam w wiadomości , że trzeba się z paniami skontaktować - na razie nie otrzymałam odpowiedzi. Więcej nic nie robię. Nie pomagam już w schronisku. I nie mam nic do tych kotów. -
Bumelek grzeje dupkę w nowym domu w Niemczech ;) Powodzenia :)
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
i dalej... [img]http://img139.imageshack.us/img139/9853/p1220114a.jpg[/img] [img]http://img251.imageshack.us/img251/6990/p1220128.jpg[/img] Uśmiech dla cioteczek i wujków :) [img]http://img718.imageshack.us/img718/958/p1220141.jpg[/img] [img]http://img404.imageshack.us/img404/3271/p1220144.jpg[/img] -
Bumelek grzeje dupkę w nowym domu w Niemczech ;) Powodzenia :)
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Ciotki :mad: Domku tymczasowego szukamy ! Fotki z 5.06 [img]http://img692.imageshack.us/img692/4664/p1220099.jpg[/img] [img]http://img69.imageshack.us/img69/7918/p1220100.jpg[/img] [img]http://img714.imageshack.us/img714/8885/p1220103.jpg[/img] Ach ta kiełbacha :evil_lol: [img]http://img337.imageshack.us/img337/883/p1220105.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/5735/p1220113.jpg[/img] -
Wierny, oddany, zakochany w człowieku... Czyli Zoltar.
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Raz dałam się przekonać - drugi raz nie popełnię tego samego błędu. -
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
gazzy replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Bym wszystko powiedziała jakby pani oddzwoniła albo odebrała telefon. -
Wierny, oddany, zakochany w człowieku... Czyli Zoltar.
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Wojtuś - nie chodzę już do schroniska. Teraz to ostateczna decyzja. Może Marchewa ? Napiszę do niej. -
[COLOR=Red][B]Razem[/B][/COLOR] [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOaEx7zbI/AAAAAAAABqU/4z_zRVNl_9Y/DSC03802.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOc_uc65I/AAAAAAAABqc/VA2MVryE98w/DSC03812.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOePdTc3I/AAAAAAAABqg/IYv0MSkyfLI/DSC03839.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOfQN4hPI/AAAAAAAABqo/DHbjfwTAobQ/DSC03889.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOjPce3CI/AAAAAAAABq4/z7SOUN3b0Js/DSC03975.jpg[/img]
-
[COLOR=Red][B]Scotty[/B][/COLOR] [img]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOZJlwPhI/AAAAAAAABqQ/_aYG-pBMM9Q/DSC03801.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOgHiZyjI/AAAAAAAABqs/vvhXOFvr96s/DSC03911.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOg8qD4iI/AAAAAAAABqw/oyjdSqoQXEU/DSC03917.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOjPce3CI/AAAAAAAABq4/z7SOUN3b0Js/DSC03975.jpg[/img]
-
[COLOR=Red][B]Frida[/B][/COLOR] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuObBjdMnI/AAAAAAAABqY/o5PR3x0jCmE/DSC03808.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOkK9dHqI/AAAAAAAABq8/WLQxkdid8hY/DSC04002.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOlFL3lwI/AAAAAAAABrA/BaYRZrkU0tM/DSC04011.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAuOmiE_VMI/AAAAAAAABrE/WtlZGbXj_HQ/DSC04014.jpg[/img]
-
Bumelek grzeje dupkę w nowym domu w Niemczech ;) Powodzenia :)
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Bumelek czeka :( -
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
gazzy replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Czekam na odp. od p. Agnieszki - prezesa AFN. -
[SIZE=4][COLOR=Red][B]Najnowsze wieści !![/B][/COLOR][/SIZE] Ponieważ Bumelek jest dosyć młody i powinien dostać szansę na normalne życie w rodzinie, chcemy go zabrać do weterynarza - okulisty. Chcemy sprawdzić czy jest chociaż minimalna szansa, na to aby poprawić wzrok Bumelkowi. Niestety wizyta kosztuje, a my nie mamy ani na weta ani na paliwo :-( Wysłałam maila do dr. Garncarza bo kiedyś mi pisał, że schroniskowe psiaki przyjmuje za darmo. Chcemy spróbować. Zawalczyć o niego. On jest na prawdę kochanym psem. Jeżeli wizyta byłaby darmowa to koszt tylko paliwo i ewentualne leki. Póki nie dostanę odp. od dr. Garncarza zbierajmy na wizytę, paliwo i ewentualne leki. Czy ktoś wie ile może to wynieść ? [I][SIZE=5][COLOR=Red][B]Nieśmiało pytam .... Kto dorzuci chociaż 1 zł na weta dla Bumelka ? [/B][/COLOR][/SIZE][/I]:oops: Witam. Mam na imie [COLOR=#ffa34f][B]Bumel[/B][/COLOR]. Nazwano mnie tak ponieważ w Szczytnie był psiak o tym samym i mieniu i bardzo podobny do mnie ale niestety odszedł za TM(') Obecnie przebywam w schronisku w Ostródzie. Kiedyś byłem na tak zwanej ,,okrągłej wiacie" , ale teraz jestem w budynku. W sobote zawsze przychodzą wolontariusze i gdy tylko wyjde z tką panią na spacerek to oni odrazu do mnie przychodzą i mnie przytulaja. Wtedy jestem bardzo szczęśliwy [IMG]http://www.afn.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] . Wolontariuszka mówi o Bumelku : "Bumelka po raz pierwszy zobaczyłam na okrągłej wiacie,ale teraz jest już w budynku. W schronisku przebywa już od miesiąca. Jest psiakiem kluskowatym [IMG]http://www.afn.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] ,średniej wielkości. Jest raczej w średnim wieku. Ma problemy ze wzrokiem. Na razie nie wychodzi z nami na spacery. [COLOR=#ffa34f][B]Bumel[/B][/COLOR] jest bardzo kochanym psiakiem,który zasługuje na dom pełen miłości. Na pewno byłby przemiłym towarzyszem dla całej rodziny. W imieniu Bumelka bardzo proszę zaadoptuj go!" Jeżeli nie możesz zaadoptować Bumela możesz mu ofiarować dom tymczasowy lub zostać jego opiekunem wirtualnym. W sprawie adopcji lub pomocy dla Bumelka proszę kontaktować się z Alarmowym Funduszem Nadziei na Życie - [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] (tam jest podany kontakt) [SIZE=4][COLOR=YellowGreen][B]Dorzucili się do weta : [/B][/COLOR][/SIZE] Wujek & ciocia - 40 zł :loveu: [IMG]http://images35.fotosik.pl/139/6340dfde816f96b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/285/165a2774dba08a69.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/285/f710cb69311f9dd4.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/172/ec21387c18b8d9ec.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/285/e3817e2d97091440.jpg[/IMG]
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
gazzy replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Ale to Wy mieliscie ja zawiezc? Czemu auta psuja sie zawsze wtedy, kiedy sa najbardziej potrzebne? :shake: [url]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAqyAz1VnZI/AAAAAAAABp4/UQbTare73W0/Obraz.jpg[/url] [B]Ja nie chce nic mowic ale Diego bardzo pasuje do Waszej rodziny[/B] :diabloti:[/QUOTE] Zgadzam się ;) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
gazzy replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Teraz UWAGA, UWAGA! NES pozwoliła wstawić tą fotkę :) [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAqyAz1VnZI/AAAAAAAABp4/UQbTare73W0/Obraz.jpg[/img] -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
gazzy replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
i dalej... Ta Nes to kurcze wysłała mi tonę fotek , a teraz je wstawiaj :D:D [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAqukfRVulI/AAAAAAAABpY/ixhwxBALdAE/LPIC2830.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAqul_CeyNI/AAAAAAAABpc/oVkDgQrYNSM/LPIC2837.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAqunaNJgAI/AAAAAAAABpg/H9uIcXUjtz0/LPIC2850.JPG[/img] I teraz. UWAGA, UWAGA !! Nes i Diego. Jest jeszcze jedna fotka (ładniejsza), ale Nes prosiła żeby nie wstawiać :( [img]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAqusCDhY5I/AAAAAAAABpk/Qm8XhNJysvU/Obraz%281%29.jpg[/img] -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
gazzy replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
jedziemy dalej... :) [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquM489MpI/AAAAAAAABpE/mb4SZ3m9x6k/LPIC2838.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquOX82MpI/AAAAAAAABpI/rqj0GCCZWT8/s576/LPIC2840.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquP_Tt7uI/AAAAAAAABpM/Mqat9PJZ-n8/LPIC2845.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquRI3edrI/AAAAAAAABpQ/oHeoJ3g-Pt0/LPIC2848.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquSlyJjvI/AAAAAAAABpU/4RzUJChE36c/LPIC2849.JPG[/img] -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
gazzy replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
i dalej... :) [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquFkXdOxI/AAAAAAAABow/BXQpgvcSbbU/LPIC2831.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquHIt2b1I/AAAAAAAABo0/PrCI8jyGgQc/LPIC2832.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquIvAuIAI/AAAAAAAABo4/O1Xzv8VgNtQ/LPIC2833.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquKHNP45I/AAAAAAAABo8/LNR1Lt3JAfQ/LPIC2834.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquLeP1jQI/AAAAAAAABpA/WZdwmaxqnYI/LPIC2835.JPG[/img] -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
gazzy replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
O to fotki od NES :loveu: [img]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAqt9ij_JMI/AAAAAAAABoc/28fuoFNsH3c/LPIC2820.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAqt_uvWuzI/AAAAAAAABog/ZkbY2BwpNWk/LPIC2821.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquBOHcIeI/AAAAAAAABok/NjSsM7cK8p4/LPIC2823.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquCiIlwdI/AAAAAAAABoo/tjJP_bhajjs/LPIC2824.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TAquEM3ajZI/AAAAAAAABos/z_DctiVHAuA/LPIC2829.JPG[/img] -
Bardzo się cieszymy, że się podoba i że kolejna miłośniczka psów zagląda do Lapsia. Figa - moje 50 zł poszło wczoraj. Doszło ?
-
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
gazzy replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Porozmawiam z p. Agnieszką -
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
gazzy replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
AFN nie pomoże. Sami mają przepełnienie w Ostródzie i dużo kotów. -
Koty ze schroniska potrzebują leczenia,domów i tymczasów!!!
gazzy replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Koci świat o nich wie. -
Jest ok. W dzień chodzi na wybiegi i wyleguje się na słoneczku. Dama ;)
-
No myślę , że poczekajmy do wizyty. Może coś z tego wyjdzie.