Jump to content
Dogomania

anetek100

Members
  • Posts

    14779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by anetek100

  1. obyś znalazł kochany domek...do góry
  2. ja też podnoszę...obyś kochaniutki znalazł domeczek
  3. oj trzeba podnieść Lisku do góry po domek i zdrową łapeczkę
  4. corazl epsze te wiadomości ...więc podnosimy szybciutko,by było ich więcej
  5. podniosę chociaż biedaka!!kochana mordeczka
  6. hop hop hop!!!!!!!!!psinko trzymaj się
  7. jej wspaniała wiadomość...super!!!!!!!!:multi: trzymamy kciuki mocno z całych sił!!!!:thumbs:
  8. robi się..jest wykrzyknik..nawet dwa!!a ja podnoszę psiaka
  9. podnosimy podnosimy szybciutko!!!!!!!
  10. ja na razie jestem splukana, ale wplace chcoiaz 20 zl, zdjecie te moje porozsylalam na maile, na naszej klasie jest u mnie, mojego chlopaka i mojej Mamy ...licze tez na sasiada ktory wszelkie takie ogloszenia bierze tez do siebie na profil....Mama tez maila uruchomila zamiast pracowac pilnie bedzie szukala kolejnych zlotoweczek....:razz: lisku trzymamy kciuki
  11. [IMG]http://i28.tinypic.com/28bqzjl.jpg[/IMG] wymyslilam cos takiego na nasza klase powysylac dalej po znajomych itp moze byc czy nie za bardzo????:oops:
  12. chciałabym,żeby cierpiące zwierzaczki umiały mówic,wtedy pomogłabym im wyrazić swoje emocje i ból jaki musiły znosić:angryy::angryy::angryy:....do góry psinko kochana cudeńko najdroższe
  13. do góry maluszku...mykaj po domek chłopcze;)
  14. [IMG]http://i25.tinypic.com/saupzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/5ory1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/20joba9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...