ja na razie jestem splukana, ale wplace chcoiaz 20 zl, zdjecie te moje porozsylalam na maile, na naszej klasie jest u mnie, mojego chlopaka i mojej Mamy ...licze tez na sasiada ktory wszelkie takie ogloszenia bierze tez do siebie na profil....Mama tez maila uruchomila zamiast pracowac pilnie bedzie szukala kolejnych zlotoweczek....:razz: lisku trzymamy kciuki