-
Posts
14779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetek100
-
posokowiec Filip znaleziony w rowie JUŻ W SWOIM DOMU
anetek100 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Filipku pokazuj się!!!!! -
posokowiec Filip znaleziony w rowie JUŻ W SWOIM DOMU
anetek100 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Filpku hopaj do góry!!!!!!!!!!!! -
posokowiec Filip znaleziony w rowie JUŻ W SWOIM DOMU
anetek100 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10557049#post10557049"][IMG]http://i35.tinypic.com/xd86dl.jpg[/IMG][/URL] moze maly banerek???? -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
zatem my tez ściskamy,głaszczemy,tulimy,tarmosimy(ale ostrożnie),miętosimy Lisunia..trzymaj sie piesku..teraz trzeba mu dać dużo miłości..miejmy nadzieję,że domek jednak nie zrezygnuje Lisku wielki cmok..Zofia dziekujemy za wieści pozdrawiam:) -
posokowiec Filip znaleziony w rowie JUŻ W SWOIM DOMU
anetek100 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Filipku mam nadzieję,że znajdziesz cudowny domek -
posokowiec Filip znaleziony w rowie JUŻ W SWOIM DOMU
anetek100 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
...................................................... -
posokowiec Filip znaleziony w rowie JUŻ W SWOIM DOMU
anetek100 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
piesek musi znaleźć domek jest uroczy,macha ogonkiem widząc kogokolwiek,przecudny,milutki psiak!! -
posokowiec Filip znaleziony w rowie JUŻ W SWOIM DOMU
anetek100 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
proszę uprzejmie..mialam małego "zawiasa" ale teraz Filipek w całej okazałości..piesek jest cudowny widziałam go na żywo super!!! -
Dwumiesięczna kilogramowa Mrówka MA WYMARZONY DOM W OLSZTYNIE!
anetek100 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
....................................................... -
[SIZE=3][SIZE=2]Wątek zakladam na prośbę Tosi2..[/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][B]pomóżmy ogłaszać,ten piesek jest cudowny!!![/B][/SIZE] Filip....Trafił o nas 19 lipca. Został zauważony przypadkiem w przydrożnym rowie na trasie wylotowej z Warszawy w kierunku Radzymina.... Psiak był bardzo zmęczony, głodny, wyczerpany.... Ponad to jego łapy mocno zdarte, wyrwany pazur, i liczne rany pod sierścią, na uszach świadczące o pogryzieniu... Jednym słowem wyczerpany chodzący strup.... Filip okazał sie po prostu fenomenalnym stworzeniem! Jest niebywali grzeczny, spokojny, łagodny zarówno do psów, również samców jak i kotów! Po prostu kocha wszystko co się rusza... Pięknie jeździ w samochodzie, jest delikatny, posłuszny i wpatrzony w człowieka jak w obraz!!! Jeśli nie znajdie się jego właściciel, psiulek będzie szukał domu.... o ile ktoś zechce zaadoptować kilkuletniego psa..... Na pewno ta osoba zyska nieamowitego przyjaciela..... [IMG]http://i37.tinypic.com/14d3dy0.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/qyxnop.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/289ilhf.jpg[/IMG]
-
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
:):):):) hehe...pokazałam Mamie...Mama już mi pozwalała na dwa poprzednie mając peirwszego,szacunek do niej mam nawet,jak mi nic nie da,kocham Mamcię nad życie więc jej nie zrobię niespodzianki..typu:"postawić przed faktem dokonanym bez jej wiedzy"..ale dziękuję za argumenciki..będę walczyc dalej,a jak sie nie uda to ja już nie wiem Ptys na nas wiecznie czekał nie będzie:(:(:(...próbuję dalej.. -
Sunia ON przeżyła TRAUMę !!! Potrzebuje domu! LICZę NA WAS! ma dom
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
aż miło popatrzeć wspaniale!!!!!!!! -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
już się robi Tosiu!!!!!!!;) -
Dwumiesięczna kilogramowa Mrówka MA WYMARZONY DOM W OLSZTYNIE!
anetek100 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
może banerek?? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10546234#post10546234"][IMG]http://i38.tinypic.com/28kub2g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10546234#post10546234"][IMG]http://i34.tinypic.com/6oigs5.jpg[/IMG][/URL] i ten trochę niewyraźny mi wyszedł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10546234#post10546234"][IMG]http://i34.tinypic.com/2r2ab83.jpg[/IMG][/URL] -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Itske']Pomóc walczyć? Jako osoba wiekowa:diabloti:, matka właściwie dorosłej córki, mieszkająca z całym mnóstwem zwierząt - może znajdę przekonujące argumenty?[/quote] hihihi chętnie te argumenty Mamie pokażę...:):) -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']A będą nowe zdjęcia Wojtusia? Jestem w nim zakochana:oops:[/quote] Wojtuś jest cudowny...jak byłam u Tosi,to pierwsze kto mnie przywitał oprócz domownikówto właśnie on..cudowny piesek.położył sie na plecki żeby glaskać,"uśmiech" od ucha do ucha..boski i jeszcze te jego fajniutkie - pudziankowe łapki....super piesek,jest wspaniały..byłam chwilkę,a ja już go bardzo polubiłam:p fajnie by było,gdyby znalazł cudowny domek -
Zwierzęta cierpią, bo ludzie nie myślą... aktualizacja str. 1 i 2
anetek100 replied to Dea's topic in Już w nowym domu
ojej jakie biedaki...aż serce płacze...jak tu pomóc..na razie moge tylko podnosić!!!!:(:(:(:( -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Lisaieńku hopaj hopaj do góry maluchu -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
ojej to ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) no mam nadzieję,że w końcu się uda,ale przecież Ptynio nie będzie na nas czekał :(:(:(moja Wega już sie nie może doczekać,jak zdemoluje z nim domek biegając i szalejąc...ojej moje cudeńko...ale Mama widzę,że chce,ale ją powstrzymuje liczbą psiaków...spoko Tosiu..powalczę jeszcze -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Itske']Pieseczki czekają na domeczki! na poprzedniej stronie jakaś licytacja kto ma więcej zwierzaków - a ja oprócz psów i kota mam konia - to gabarytowo mam prawie tyle co mama Tosi:evil_lol:[/quote] eee nie licytacja ale jak sie wkręci temat własnych zwierzaczków to tak jest że by się rozmawiało o nich godzinami,jakie się ma, jakie są itp...konika powiadasz że masz...no gabarytowo to pewnie tak hehehe u mnie koń by się nie zmieścił,a ja poza tym nie mam pojęcia o ich utrzymaniu,pielęgnacji itp..ale dla chcącego nic trudnego..hehe..żarty żartami a tu domki gdzies pewnie czekaja na łomiankowe pieski -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
jejku wspaniała wiadomość z Liskiem..żeby tylko był zdrowy a wspaniały domek będzie cudownym "dopełnieniem" reszty....super -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
anetek100 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
przypominamy pieski!!!!!!!!!! -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetek100 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
hehe minęły się nam pościki Tosiu......będę ogłaszać gdzie się da Wasze pieski - są cudowne... -
piękny mix sznaucer - briard..już w nowym domku!!
anetek100 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
z tego co wiem LOBO jest juz w nowym domku,z kotkiem na początku sie chyba nie dogadał,ale Państwo są cierpliwi i będą go oswajać z lokatorem.Więcej nie znam szczegółów.Tosia2 może napisze co nie co.