Jump to content
Dogomania

anetek100

Members
  • Posts

    14779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by anetek100

  1. o ku...a (sorki)jacie nie moge zaraz ja ich wywiozę gdzie będzie trzeba kurcze no....na naszą klasę(przytulisko w łomiankach) raz jeszcze wrzucilam sunię,dalam ogloszenia,moze jednak RATUNKU!!!!!
  2. przepraszam za offika ale sunia z mego podpisu "pilne" potrzebuje pilnie domku,moze ktos chociaz zerknie by sie podnosilo:oops:
  3. zrobilam biegusiem banerek w moim podpisie może nie rewelacyjny ale teraz to nie ważne, ważne by sunię uratować od schronu,bo jest z tego co czytam naprawdę słodka,a jej właściciele i cały świat.......i tu brzydkie słowo
  4. śliczna ta mala..jutro porobię jej ogłoszenia..cudeńko
  5. no przystojniaku wędrujemy na pierwszą!!!!
  6. :mad::-x:onfire::chainsaw: w takich momentach wstydzę sie że jestem człowiekiem...jej no nic trzeba kombinowac dalej ja juz porobilam ogloszenia dobrze,ze ich nie pkasowalam moze jednak sie ktos po sunie zglosi,moze uda sie,zatem trzymam kciuki!!!
  7. :(:(:( aż łezka sie zakręcila miejmy nadzieję,że jakoś uda jej się uwierzyć,że nic jej u Was zlego się nie stanie,trzymam kciuki z całego serca
  8. zdjęcia juz sobie zapisałam i będę zaraz robiła ogłoszonka.....czekamy zatem cierpliwie na zdjęcia tej nowej bidulki:(:(jejku jaka musi byc wystraszona:(
  9. no więc trzymam kciuki za wspaniałe zakończenie!!!
  10. no Chaplinku pora na nocny spacerek
  11. ....................................................
  12. ...............................................................
  13. ogłoszenia o niej są na siedmiu stronkach już...ma nadzieje,że znajdzie domek swój lub inny nowy może lepszy!!!sunieczko mykaj do góry
  14. no wspaniale!widzę,że pieski znajdują domeczki..miejmy nadzieję i trzymamy kciuki,by Asik tez poszedł do nowego wspaniałego domku!!!
  15. wspaniale,że Uszatka znalazla tak kochający domek,oby więcej było takich dla pozostałych piesków!!!pozdrawiam
  16. no Elficzku odważny jestes...trzymam kciuki za Twój domek,który mam nadzieję szybko sie znajdzie..mizianko
  17. ja Chaplinka i elfika juz od dawna obserwuje..nawet chcialam wziac Dziadunia,ale niestety...nie moglam na szczescie znalazl super domek(Tosiu mozesz Mamie powiedziec swojej ze piesek z Orzechowic bez stopki stary z guzami ma domek mam nadzieje ze bedzie poamietala bo z nia rozmawialam)..Tinusia bez noska prawdopodobnie bedzie miala domek ale zeby nie zapeszac nic nie bede mowic na razie..caluje pozdrawiam aha ptysio cudenko fajne super ma domek..ja kurcze chcialabym przyjac jakas starenka biede ktorej nikt nie chce:(:( niestety na razie nie
  18. no Elficzku idziemy na spacerek:painting:
×
×
  • Create New...