o ku...a (sorki)jacie nie moge zaraz ja ich wywiozę gdzie będzie trzeba kurcze no....na naszą klasę(przytulisko w łomiankach) raz jeszcze wrzucilam sunię,dalam ogloszenia,moze jednak RATUNKU!!!!!
zrobilam biegusiem banerek w moim podpisie może nie rewelacyjny ale teraz to nie ważne, ważne by sunię uratować od schronu,bo jest z tego co czytam naprawdę słodka,a jej właściciele i cały świat.......i tu brzydkie słowo
:mad::-x:onfire::chainsaw: w takich momentach wstydzę sie że jestem człowiekiem...jej no nic trzeba kombinowac dalej ja juz porobilam ogloszenia dobrze,ze ich nie pkasowalam moze jednak sie ktos po sunie zglosi,moze uda sie,zatem trzymam kciuki!!!
zdjęcia juz sobie zapisałam i będę zaraz robiła ogłoszonka.....czekamy zatem cierpliwie na zdjęcia tej nowej bidulki:(:(jejku jaka musi byc wystraszona:(
ja Chaplinka i elfika juz od dawna obserwuje..nawet chcialam wziac Dziadunia,ale niestety...nie moglam na szczescie znalazl super domek(Tosiu mozesz Mamie powiedziec swojej ze piesek z Orzechowic bez stopki stary z guzami ma domek mam nadzieje ze bedzie poamietala bo z nia rozmawialam)..Tinusia bez noska prawdopodobnie bedzie miala domek ale zeby nie zapeszac nic nie bede mowic na razie..caluje pozdrawiam aha ptysio cudenko fajne super ma domek..ja kurcze chcialabym przyjac jakas starenka biede ktorej nikt nie chce:(:( niestety na razie nie