Jump to content
Dogomania

anovip1

Members
  • Posts

    1608
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anovip1

  1. [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]DOMKU ODEZWIJ SIĘ !!!!!!!!![/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/9132/dsc08166.jpg[/IMG] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]KOGEL PROSI[/SIZE][/FONT][/B] :-([/CENTER]
  2. [CENTER]W łódzkim schronisku przebywa fantastyczny, wesolutki mini -amstaff, a właściwie amstaff na krótkich nóżkach. [COLOR=red][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][B]DINGO[/B][/SIZE] [/FONT] nr schroniskowy [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][B]33[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=red]wiek ok. 5 lat[/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2325/dsc07958.jpg[/IMG] [COLOR=black][/COLOR] To wspaniały cudowny pies. Jedyną jego wadą - jeśli to wada jest to, że nie toleruje innych psów. Są to spostrzeżenia o psie ,który stoi na uwięzi przy budzie.Nie wiadomo jak zachowywałby się w normalnych ,domowych warunkach. Pewne jest to ,że jest on psem wspaniałym ,zabawnym,uwielbiającym człowieka i kontakt z nim. Głaskanko,mizianko,drapanko i zabawa z ludźmi to dla Dingusia najlepsza rozrywka. Jest psem bardzo mądrym,uważnie słucha głosu człowieka,w tym momencie oczy jego są wpatrzone głęboko we wnętrze mówiącej do niego osoby. Dinguś to psiak wart polecenia.Dobrze byłoby,aby szybciutko trafił do swojego domku. Z utęsknieniem czeka na wolontariuszy odwiedzających go w schronisku .Marzeniem jest aby psiak wreszcie trafił na swojego wspaniałego, odpowiedzialnego człowieka. [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1290/dsc07956.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=red]BŁAGAM O DOM DLA CZAJKI[/COLOR] [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]:modla::modla::modla::modla:[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]:-( :-( :-( :-( [/SIZE][/FONT][/B][COLOR=red] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][B][SIZE=6]Czajka[/SIZE] [/B][/SIZE][/FONT]nr schroniskowy [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][B]765[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/B][CENTER][URL="http://img397.imageshack.us/img397/9234/dsc07148g.jpg"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9234/dsc07148g.jpg[/IMG][/URL] To bardzo delikatna , subtelna , łagodna sunia. Ma zaledwie roczek ,bardzo tęskni za człowiekim Jej oczy są niesamowite. Przechodząc obok nie można zapomnieć tego błagalnego,proszącego spojrzenia. Niestety Czajka w schronisku zaczyna tracić nadzieję w odmianę swego losu :-( Coraz częściej zaszywa sie w kącie budy i praktycznie z niej nie wychodzi . Domek dla tej cudownej sunieczki jest bardzo potrzebny:-( [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=red]Proszę , pokochajcie Czajkę[/COLOR][/SIZE][/FONT] :-( [/CENTER] [URL="http://img397.imageshack.us/img397/9234/dsc07148g.jpg"][/URL]
  4. Rudi to wspaniały ,cudowny psiak . Bardzo się cieszę ,że szykuje mu się domek. Dziewczyny dopilnują, by ludzie adoptujący Rudiego byli najwspanialszymi ,odpowiedzialnymi opiekunami. To, co ten psiak przeżył nie mieści się w głowie:shake: Domek dla Rudiego -psa przytulanki,kochającego człowieka musi być najcudowniejszy . [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8388/dsc05941.jpg[/IMG]
  5. [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Maksiuniu[/SIZE][/FONT], cudowna wiadomość :multi: :multi: :multi: Bardzo ,bardzo ,baaaaaardzo się cieszę :lol: :lol: :lol: :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:[/CENTER]
  6. Remik widzę piękniaku ,że ty szybciutko musisz do swojego domku trafić , bo jeszcze troszeczkę i majqa powiększy swoją rodzinkę :evil_lol:
  7. [CENTER]Ludzie !!!!! Mamba czeka aż wreszcie ktoś ją zabierze do ciepłego domku [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Kto pokocha te piękne ,smutne oczęta[/SIZE][/FONT] [SIZE=4]? [/SIZE] :-( :-( :-( [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8907/dsc08516.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. Kochana szajbusek zaszalała ogłoszeniami :user::user::user::user: Od komputera pewnie nie odchodziłaś ,trzeba dostarczyć Ci coś na wzmocnienie ;) W imieniu Kogelka dziękujemy cioteczce :calus::Rose: Miejmy nadzieję ,że teraz domek dla tego biedaka szybciutko się znajdzie. Przecież Kogel to piękny ,kochany psiak . Ci którzy go znają wiedzą jak bardzo pragnie być blisko człowieka:loveu: To co spotkało go ze strony współtowarzyszy niedoli nie może się powtórzyć :-( [CENTER][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5269/dsc06494c.jpg[/IMG][/CENTER]
  9. [quote name='majqa']Zaznaczam Anovip.[/quote] Dziękuję majqa :Rose: Poprosiłam cudowną ciocię szajbusek o ogłoszenia. Oczywiście z radością zgodziła się pomóc biednemu Kogelkowi. Tak więc jutro rusza z serią ogłoszeń :klacz: [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/7898/dsc08556.jpg[/IMG]
  10. Cudownie ,że Remik bezpiecznie oczekuje u wspaniałej cioci na domek :lol: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/723/p1070154.jpg[/IMG]
  11. [CENTER][COLOR=red][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][B]majqa [/B][SIZE=3]jesteś cudowna[/SIZE] [/SIZE][/FONT]:calus::Rose:[/COLOR] [COLOR=black]To przecież [B]TOBIŚ II[/B] , nie mylę się ,prawda?[/COLOR] Tak bardzo martwiłam się co z tym maleństwem się dzieje. Jak sam na ulicy daje sobie radę, a on u Ciebie :multi: Rozsyłam wątek po znajomych .[/CENTER] [CENTER][IMG]http://images46.fotosik.pl/153/573607bb9bb3b865.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/fpr-zwp-malutki-tobi-ma-dom-120692/index26.html#post12572862[/URL] - od postu 255[/CENTER]
  12. [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6]Kogel[/SIZE][/FONT][/B] to fantastyczny pies ,który wręcz uwielbia człowieka. W boksie jak już zapewne wszyscy zauważyli, zupełnie nie daje sobie rady. Był tam największą ciapą ,która poddała się całkowicie. Stojąc przy budzie jego oczy wpatrzone są w przechodzących obok ludzi i proszą o choćby spojrzenie,dotyk dłoni, nie mówiąc o mizianku. Kogel to pies - najprawdziwszy przyjaciel dla swojego człowieka. Pomóżmy mu jak najszybciej odnaleźć drogę do domu. Ten pies w schronisku nie ma żadnych szans. [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7914/dsc08041.jpg[/IMG]
  13. Niestety w tej chwili finansowo nie pomogę :shake: Będę na wątku . Sunia jest śliczniusia :loveu: Ta mordka....... te smutne oczka ....... Tego zapomnieć nie można :shake:
  14. [CENTER]Dzisiejszy dzień okazał się szczęśliwym dla suni o imieniu [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]LAKMA [/SIZE][/FONT]nr schroniskowy [SIZE=4]603[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] Sunieczka przebywała w łódzkim schronisku od 18.07.2006r. Dziś pewien pan wypatrzył Lakmę w kącie schroniskowego boksu i wraz z całą rodziną natychmiast pokochali sunieczkę i zabrali do ( jak to określiły wnuczki pana) najwspanialszego domku na świecie ,który wynagrodzi jej wszystke wcześniejsze krzywdy jakich doznała. [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/8218/dsc06759.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/4299/dsc06756.jpg[/IMG][/CENTER]
  15. [quote name='ruda76']i kolejna bida na mojej wiosce i obawiam sie czy to nie synek Tobisia [IMG]http://images46.fotosik.pl/153/573607bb9bb3b865.jpg[/IMG][/quote] :placz: Matuchno !!! Tobi II Czy kopia Tobisia nadal bez domku ? Mam nadzieję, że maleństwo już nie błądzi samotnie !!!
  16. Ciocia Szajbus zaszalała z ogłoszeniami ,że aż światło na osiedlu wysiadło :evil_lol: Prosiła by przekazać : * dostała informację ,że Baranek oczekuje na wolne miejsce w łódzkim hoteliku na ul. Malowniczej. * w momencie gdy podłączą jej światło aktualizuje pierwszy post umieszczając w nim wszystkich darczyńców dla Baranka
  17. Brawo dla cioci SZAJBUS :Rose: :cool2: ....... ale zaszalałaś z tymi ogłoszeniami :calus:
  18. Barankowi wygolone miejsca lekko pokrył meszek . Wygląda zza budy i smutnym wzrokiem spogląda na pojawiających się ludzi z nadzieją ,że kiedyś wreszcie pojawi się ,ten najważniejszy dla niego człowiek . Poszczekuje do zbliżających się osób , jakby nieśmiało prosząc o miłość , bezpieczeństwo i domek :-(
  19. Widziałam Azę w schronisku. Jest bardzo mądra ,rozumie komendy , mam wrażenie,że jest dobrze wychowana. Uwielbia człowieka i kontakt z nim. W boksie w stosunku do innych psiaków nie jest agresywna ,psiaki ją praktycznie nie interesują . Ona wypatruje swojego człowieka :-( Z suni jest prawdziwa przytulanko- przylepa. [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5998/dsc06091.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2299/dsc06055t.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/371/dsc06092v.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/6660/dsc06075.jpg[/IMG]
  20. [CENTER]Prosimy o wspaniały ,cudowny domek dla Lakiego [/CENTER] [CENTER]A tymczasem Laki pozdrawia wszystkie kochające go ciocie ;)[/CENTER] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1592/dsc06082i.jpg[/IMG]
  21. [quote name='rita60'][B]anovip [/B]zerknij,czy to on:roll: [B]MALBORO, nr 220[/B][/quote] Masz rację rito to MALBORO . Jest od 22 kwietnia w schronisku :razz: [CENTER][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7130/dsc06153l.jpg[/IMG][/CENTER]
  22. [CENTER]Od kilku dni w łódzkim schronisku przebywa cudowny, mały piesio.[/CENTER] [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][B][SIZE=5]MORUS nr 971[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]wiek 8 lat[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/9618/dsc06190h.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5117/dsc06188y.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. Majqa już na gg Wysłałam do Ciebie wiadomość. Telefon podałam do Agnieszki ....:oops: Tylko ta trzecia cyfra...... przypadkiem się jakoś zmieniła . Wybacz ,proszę :oops:
×
×
  • Create New...