Jump to content
Dogomania

anovip1

Members
  • Posts

    1608
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anovip1

  1. [quote name='rita60'][B]anovip [/B]pamietasz jego numer ?[/quote] Niestety nawet nie widziałam jego numeru :shake:
  2. Majqa jesteś niesamowita :loveu: Tekst jak zwykle wspaniały :loveu: A ogłoszenia , niesamowita ilość brak słów. Niestety dziś dowiedziałam się skąd pochodzą rany na ciele Rudiego . Ewatonieja opisała bestialstwo i okrucieństwo tych bestii które z nienawiścią rzuciły się i praktycznie dobijały bezbronne już zwierzę . Brak słów :angryy: :angryy: :angryy:
  3. Poparzcie jakie śliczności siedzi kilka boksów dalej :-( Biedactwo bało się z budy wyjść. Może znajdzie się ktoś kogo serce zmięknie na jego widok . Jest bardzo łagodny i niestety niesamowicie wystraszony. Fotki zrobione niestety zza krat [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/9963/dsc06155.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8427/dsc06163.jpg[/IMG]
  4. [CENTER][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9531/dsc06087.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/7845/dsc06103o.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9713/dsc06108u.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5861/dsc06085.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2403/dsc06109i.jpg[/IMG][/CENTER]
  5. Laki to niesamowita ,cudowna przytulanka. Jest stworzony do zabawy z człowiekiem. Rito , dziś słoneczna niedziela ,spore zamieszanie było w schronisku . [CENTER]Niestety nie było możliwości wyprowadzenia z boksu Lakiego więc nie mogę powiedzieć jak reaguje na koty. [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6180/dsc06069.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/535/dsc06088b.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4619/dsc06140d.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/9065/dsc06123u.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4143/dsc06064z.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. Wirtualnie odwiedzać będę i ja . Niestety tylko tyle mogę :-( Takie śliczne maleństwo musi szybciutko trafić do domku :loveu:
  7. [quote name='majqa']Jestem, jestem. Jutro będzie tekst. W jakim on jest wieku? Jak długo był w tym przybytku szczęścia u Wahlowej? Leczony jest w związku z ranami po pogryzieniach, czy wyszedł jeszcze jakiś kwiatek? Poproszę dane kontaktowe do tekstu.[/quote] [B]Wiadomo na kogo zawsze można liczyć[/B] :calus: :Rose: Z tego co mi wiadomo Rudi ma ok. 7-8 lat. W przytulisku przeżył 5 lat. Obecnie jest leczony na nowe rany, których nabawił się w noc przed zabraniem. Jest kastrowany i odrobaczony. Problemem jest , że nie potrafi jeść suchego. Przez lata jadł surowe kurze głowy i łapki :angryy: :mad: Ogromna z niego przylepa w stosunku do człowieka. Z informacji od osób które z nim przebywają wiadomo,że jest łagodny w stosunku do psów -praktycznie go nie interesują. W ogłoszeniach kontakt: tel- 506 305 077 - Agnieszka mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Filmik CoolCaty prezentujący Rudiego na wątku : "Psy Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż Potrzebna " [CENTER][URL="http://www.youtube.com/watch?v=O1HYe82WQs0&feature=player_embedded"]YouTube - Rudi[/URL][/CENTER]
  8. Miałam okazję poznać Rudiego. Myślę,że ludzie którzy chcieliby go adoptować będą mili obawy co do jego późniejszych zachowań . Z jego nieszczęsnego wyglądu mogą wyciagnąć błędne wnioski. Należy ich uświadomić ,że Rudi to łagodny ,spokojny nie atakujący psów amstaff. Rany ...... właściwie sito na jego skórze jest skutkiem nie ataku,tylko obrony przed zębami współtowarzyszy niedoli. Amstaff rzucony w sforę 150 innych psów nie mógł ich atakować. Najprawdopodobniej krył się gdzieś po budach ,unikając w miarę możliwości ataku innych zwierząt. Porozsyłałam wątek po znajomych.Mam nadzieję,że ktoś ulituje się nad tym nieszczęśnikiem. Rudi to masywna przytulanka dla wrażliwego ludzia. [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2342/dsc05920g.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8189/dsc05910b.jpg[/IMG]
  9. [quote name='hanka456']Bonus miał pobrana krew w kierunku wątroby i nerek, być może dzisiaj już będą wyniki i zobaczymy jak jego zdrówko.[/quote] Bonusik, zaciskamy kciukasy za twoje zdrówko .
  10. Dajmy szansę Barankowi na lepsze spokojne życie , bez stresu i obawy że znów go ktoś zaatakuje. Baranek to cudowny ,grzeczny i potulny jak baranek piesio :lol:
  11. Już najwyższy czas by Lena trafiła do swojego domku [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/149/1eeda9735baa44f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/149/26d0aceb0df4ede0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/145/c30df92c2b7ddc18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/145/405e592f993cdc50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/150/b91a94b6b229ba9c.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  12. [CENTER]Miłeczka ciąg dalszy :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/149/edc9cd40988e7b13.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/149/0f1bf385c7e5b2b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/144/f4ff3fce1f196dec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/144/bcea00cd20bfd7f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/144/5cc30445a083b304.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  13. Karoluch chwilowo odcięta jest od komputera . W jej imieniu przekazuję cioteczkom najnowsze wieści o Miłeczku które otrzymała z Niemiec. [FONT=Arial]Hallo,[/FONT] [FONT=Arial]przesylam nowe zdjecia Mileka.[/FONT] [FONT=Arial]Zostal u niego usuniety kamien na zebach, ale pomimo tego jego zeby nie sa piekne. Wyniki krwi sa dobre oprocz wynikow nerek (dostaje krople). Serce nie jest najlepsze (dostaje tabletki)[/FONT] [FONT=Arial]11.06.09 przestraszyl wszystkich, on nie mogl na tylne nogi sie podniesc. Pojechal do lekarza, ktory stwierdzil chorobe na kregoslupie. Od tego czasu dostaje Milek specjalne lekarstwa i jest dobrze.[/FONT] [FONT=Arial]Poza tym on jest zabawnym, wspanialym psem i nikt nie zaluje, ze sie go zaadoptowalo.[/FONT] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/144/482376b46b488a77.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/149/979c7971cde54e4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/149/410132ddb5519714.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/144/bda10789e6c16ac2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  14. Cudowne wiadomości o Tolusiu ,dziękujemy :evil_lol: Pozdrowionka dla Tolusia i cudownej rodzinki :loveu:
  15. Ciekawa jestem która cioteczka pozna tego przystojniaka :lol: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/148/4fa4702f677a3f2b.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/144/253f5114f4c881ad.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/144/5d1f0b184d4f8af4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/144/a20960fe574bcdd7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  16. Cudownie Szamanku, trzymamy kciuki oby wszystko ułożyło się pomyślnie.
  17. [B][SIZE=4]Harnaś[/SIZE][/B] to wspaniały pies. Wszystkich którzy go odwiedzają zawsze wita z radością ,a jego śliczne oczka -dwa czarne węgielki proszą o choćby dotyk dłoni. Pragnie zatrzymać przy sobie człowieka na dłużej ....... Czasami smutno na niego patrzeć.....wydaje się ,że on już nie wierzy w odmianę swego losu :-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/146/bcbc4aaef68b9d0f.jpg[/IMG][/URL]
  18. Bonus tyle lat niezauważony,opuszczony,zagubiony gdzieś w kącie schroniskowego boksu. Nikt nie wie jakim sposobem przez tyle lat udało mu się przetrwać wśród współtowarzyszy niedoli :shake: Dziś zaświeciła dla niego gwiazdka nadziei na lepsze jutro. [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]POMÓŻMY BONUSIKOWI !!!!!!!!!!![/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/142/ecc44499437f8052.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/146/ca684b90a8e9f6be.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/B] [/CENTER]
  19. Jak tej radosnej mordki nie pokochać :lol: Mamba jest wspaniałą sunieczką. Ta mała terrorystka :evil_lol: dziś wgramoliła mi się na kolana i nawet nie w głowie jej było zejść na podłogę. Do życia potrzebne są jej kolana ukochanej osoby,która pokocha ją całym sercem. [CENTER][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3233/dsc04509.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6534/dsc04512.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3357/dsc04490.jpg[/IMG][/CENTER]
  20. Ślepuś uwielbia być blisko człowieka. Mizianko, głaskanko ,ludzka dłoń znaczą dla niego tyle co powietrze. Ślepuś powinien jak najszybciej trafić do domku,by u boku człowieka mógł zaznać radości życia. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/135/0622fa93d6e5743b.jpg[/IMG][/URL]
  21. [CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6]Kto mnie pokocha ?[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5748/dsc03942p.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6]MAMBA[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
  22. A tu maleństwo zmęczone pobytem na działce padło u boku swojego Pana ..... i nie tylko :evil_lol: Cudownie oglądać takie widoczki. Aż się poryczałam ze szczęścia :loveu: Dziękujemy :lol: [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/271/img3570.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3199/img3529ucz.jpg[/IMG]
  23. [CENTER]Nasza ukochana [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Agunia[/SIZE][/FONT] , obecnie [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Mila[/SIZE][/FONT] pozdrawia wszystkie cioteczki z najcudowniejszego domku :loveu: [FONT=Palatino Linotype][SIZE=5]Mila [/SIZE][/FONT]rozbawiona ze swoją wspaniałą Panią podczas zabawy na działce [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9808/img3562k.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6978/img3542o.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6489/img3543.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7859/img3539.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7623/img3546.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. [quote name='nika28']A coś więcej o Tej pani możecie mi powiedzieć... ? :roll: Chce zobaczyć czy to faktycznie ta.[/quote] Najprościej zapytać wprost i wtedy będzie wiadomo :razz: Tylko Ty masz do niej kontakt. Post przeskoczył :mad:
  25. Wybacz, ja niestety w tej chwili nie mogę Ci pomóc w tej sprawie :oops: Może ktoś inny da radę.
×
×
  • Create New...