Jak ze wszystkim, im szybciej pojedziemy, tym szybciej beda efekty, oby jak najlepsze. Ja w tygodniu po pracy, popoludniami, teraz mozna pstrykac na zewnatrz tak do 18, i albo ten weekend, albo nastepny. [B]Monita odpada w pt i sb, Pati, Jagienka? Niedziela?[/B] Jesli niedziela Wam pasuje, mozna dograc jakis psi transport.
Przez Harbutowice zdarza mi sie przejezdzac, ale przytuliska nie znam. Jesli dam rade zdobyc od dobrych ludzi auto z pelnym bakiem, mozna podjechac wczesniej na chwile do opiekunki i oswoic sie wzajemnie, inaczej trzeba oszczedzic paliwo na 'inwentaryzacje' :(