Jump to content
Dogomania

liryka

Members
  • Posts

    371
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by liryka

  1. przywyklam... buszuje po dogo od dluzszego czasu, tylko nieprzezywciezone lenistwo nie dalo mi sie zarejestrowac wczesniej ;) poza tym nikt mnie nie nazywa ciotka :diabloti: :lol:
  2. w tym momencie na piatkowe popoludnie bylaby Patia, Monita i ja, tyle, ze lud pracujacy moze dopiero po 14 :( , czyli w harbutowicach ok. 15. byloby dobrze? jak dziewczyny potwierdza, moge zadzwonic i ustalic. na gg szybciej, a nie umiem go wrzucic do avatara (:Help_2:) : 5826528
  3. rzucamy patyczki? :lol: jestem :)
  4. iwop, bardzo mi przykro, ale nie wiem, czy pomoge - do wawy jade po psiaka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107416[/URL] i wracam tego samego dnia do krakowa. nie mam pojecia, jak Gordon zachowa sie w samochodzie... brac malucha po drodze, jechac do wawy, przeczekac tresure i wracac do k-wa to dla niego chyba za wiele godzin w aucie?? mozna ewentualnie pomyslec o zgarnieciu Twojego psiaka przy powrocie, wtedy kwestia godzin i odbioru w krakowie - pewnie juz srodek nocy, wtedy raczej też, nie ukrywajmy, choć :oops: :oops: :oops: kwestia pieniążków :oops: :oops: :oops: - autko żarłoczne. może Pan od Scoti wsparłby trochę ten miszmasz transportowy?
  5. :helo: Dziewczyny, zdeklarujcie się - kto na pt, kto na niedzielę? Dla mnie ten weekend już i tak jest całkiem zapsiony, więc bez różnicy. [B]Taks[/B], czy możesz potwierdzic u p.Małgosi, czy możemy się pojawić któregoś z tych dni? [B]Patia[/B], jesli przyda sie pomoc w drukowaniu/kserowaniu/skanowaniu formularzy itp., daj znać.
  6. Zdaje się, że za 1 zamachem załatwię 3 psie sprawy :) w sobotę jadę z Krakowa do Warszawy, mogę odbić na Ostrowiec, a Olkusz i tak po drodze :).
  7. a kysz, a kysz, kruki i gawrony! kochani, na spokojnie, jak sie nakrecimy, a cos nie pojdzie, bedzie nam bardzo zle. wystarczy, ze ja do soboty obgryze wszystkie pazury do nadgarstkow! czuje ciezar odpowiedzialnosci, wiec wspierajcie nas :)
  8. Mysle, ze i tak na 1 raz nie damy rady, z tym, ze dla mnie przyszly tydzien to jeszcze zbyt odlegla przyszlosc do planowania - [B]wstepnie zostawmy niedziele,[/B] w samochod wchodzi 5 osob, ale nie wiem, czy to nie za duzo na miejscu dla psiakow, [B]no i czy opiekunom bedzie termin pasowac[/B]. Chyba wiecej mamy aparatow niz rak, dorzucam canona 350 :)
  9. Moj Misiek marchewkozerca. Tak mi sie wlasnie podobne wydaly, tyle, ze Gordon 2 razy wiekszy, no i Miska za zadne skarby do zadnej rasy nikt nie dopasowal - za duzo pokolen minelo :) A na tresure popatrzylby z politowaniem i odwrocil sie ogonem.
  10. Oczywiscie :evil_lol: Pan na wlosciach ma napiety kalendarz, ale ublagalam go o audiencje (za 3 kilo kaszanki :lol:)
  11. wielkie dzieki Erazm :lol: , rozmawialam z Celina. Kosmaty zapisal sobie w terminarzu na sobote moja wizyte. Ciekawe, kto tu kogo bedzie tresowal...;)
  12. Jak ze wszystkim, im szybciej pojedziemy, tym szybciej beda efekty, oby jak najlepsze. Ja w tygodniu po pracy, popoludniami, teraz mozna pstrykac na zewnatrz tak do 18, i albo ten weekend, albo nastepny. [B]Monita odpada w pt i sb, Pati, Jagienka? Niedziela?[/B] Jesli niedziela Wam pasuje, mozna dograc jakis psi transport. Przez Harbutowice zdarza mi sie przejezdzac, ale przytuliska nie znam. Jesli dam rade zdobyc od dobrych ludzi auto z pelnym bakiem, mozna podjechac wczesniej na chwile do opiekunki i oswoic sie wzajemnie, inaczej trzeba oszczedzic paliwo na 'inwentaryzacje' :(
  13. Do wyjazdu najwazniejsze to umowic sie z p. Dobrzanska - kto moze nas z nia skontaktowac, coby nie dzwonić tak prosto 'z ulicy' ? [B]Taks..? [/B]Wtedy wiemy, kiedy mozemy jechac, i jakos sie dopasujemy, pogoda tez sie dostosuje...:roll:
  14. no i masz, zakochałam się. sluchajcie, jak ze szkoleniem? jesli teraz meczy go treser, szkoda byloby przerywac prace, a dojezdzac z kosmatym z krakowa na sesje raczej nie dalabym rady...czy ktos zna go na tyle, zeby ocenic, czy po jakims czasie, jako rezydent we wlasnym domku, moglby socjalizowac psiaki wziete na DT?
  15. Trzecia do pomocy, kwestia terminu - dojazd autkiem.
×
×
  • Create New...