[quote name='eliza_sk']
Właśnie dostałam telefon z korka z przedmieści Krakowa, że nasz mądry pieseczek przegryzł smyczkę i 3 razy chciał pomóc Panciowi w prowadzeniu auta, przechodząc do przodu - ambitne psisko :evil_lol:
[/QUOTE]
Ze tez nie wiedzialam, ze Aston stoi w tym samym korku co ja, bo bym walnela drzwiami od auta i poszla go szukac :D Mam nadzieje, ze oni nie stali w tym korku 2h, tak ja ja :/
Aston, szczesciarzu!! Powodzenia psiaku!! :D