[quote name='erka']
Babsko rozmnaża m.in. owczarki niemieckie, husky, krzyżuje tez różne małe rasy:angryy:.
Takich rozmnażalni pełno w kieleckich wsiach, tak zresztą , jak w całym kraju. Hołocie nie chce sie robic, to uwazaja ,ze to łatwy pieniądz.
[/QUOTE]
Czy ta sprawa zajela sie jakas organizacja???