Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. Bolsbokser mogę zapytać o ustawienia przy tym zdjęciu? (exif mi nie działa :/) oraz sprzęt ;) gdyż urzekło mnie na maxa :) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-XBp-rb602Iw/Tf5CbHZXRYI/AAAAAAAAD2s/8ilMbvJWEuo/s640/DSC_91033.jpg[/url]
  2. [quote name='arielka186']Fajna impreza- zauważyłam nawet Staffika -stoi taki czerwony- jak to się mówi- czyli po prostu mocno rudy- staffiki są skoczne, on też startował? A co do Frisbee ja też miałam kiedyś taki pomysł, ale jak zobaczyłam "latające bordery" to stwierdziłam że nie będę z Pakiem takich akrobacji ryzykować- westy są malutkie, chociaż wskakiwać na klatkę piersiową i zeskakiwać po drugiej stronie- z dolnej części pleców- umiał, tyle że bez dysku :P, taka sztuczka ;)[/QUOTE] Hej ja tu pierwszy raz zwabiły mnie foty ;) Startowała nie Paulina tylko Paula ;) Staffik to był szczylek jeszcze i nie startował :razz: a co do ttb we frisbee to mój mix ćwiczy i jest w tym świetna... niestety ja jestem gorsza wiec narazie zawody nie dla nas. W USA jest nawet pitek startujący a we Włoszech staffik ;) wystarczy chcieć i nie przejmować się borderami ;)
  3. [quote name='Asiaczek']No to ćwicz te nowości i organizuj fotografa dla uwiecznienia tego:) pzdr.[/QUOTE] żadnych fotografów xD
  4. A kilka nowych rzutów do opanowania i rady typu jak pracować z Prośką :)
  5. No i jesteśmy po seminarium fri z Darkiem :) Dostałyśmy świetne rady i nowe umiejętności :) Kilka zdjęć Pauli :) [img]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/252580_221128121238951_100000252933688_846165_3784435_n.jpg[/img] [img]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247289_221128141238949_100000252933688_846166_5595341_n.jpg[/img] [img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251341_221128164572280_100000252933688_846167_7220753_n.jpg[/img] [img]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/254263_221128197905610_100000252933688_846168_5982846_n.jpg[/img] [img]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/255641_221128234572273_100000252933688_846169_1240653_n.jpg[/img]
  6. [quote name='Litterka']Jeśli byłaś dzieckiem, to jeszcze można zrozumieć. Ale facet koło trzydziestki? To jest dla mnie ciekawe.[/QUOTE] Ja do dzisiaj mam podobne odpały a raczej do dzieci się już nie zaliczam, że widząc psa jednej z ras do której mam sentyment zaczynam do mojego TZ-ta mówić mniej więcej coś w stylu : Patrz jaki słodziaszek... Takie niuniu normalnie cud... etc. głosem jak do małego dziecka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Raczej robię to dla zgrywy, a może dla tego że tak mam :evil_lol: ale ogólnie spojrzenia ludzi są boskie w takich momentach :loveu::diabloti:
  7. [B][I][URL="http://www.dogomania.pl/members/11960-CASIA-amp-ttb"][B]CASIA&ttb[/B][/URL] ja bym ją jeszcze widziała w błękicie, zieleni i soczystym fiolecie takim wpadającym w róż. Mam pytanie to posiadaczy szelek oraz obróżek z ekoskórką : Czy nie zauważyliście aby w ciepłe dni miała ta eko wpływ na odparzenia? Jestem na etapie zamawiania szelek na wypady nad wodę i do auta zastanawiam się czy brać eko czy nie brać. A że Prośka biała i ma dość cienką pokrywę włosową to i przetarcia i odparzenia nie trudno. (choć na razie nam się nie zdarzyło ;) )[/I] [/B]
  8. [quote name='gops']wiem :lol: a ja nie lubie rozu :roll: [/QUOTE] Ja osobiście też nie ;) Ale obie suki mają po jednej różowej obroży :evil_lol: Przypominam o Rogzie szukającym nowego psa ;) o [url=http://chomikuj.pl/Okamia/Obro*c5*bca]Taki[/url]
  9. Gops - Miśka w różu wygląda przepięknie :loveu:
  10. Tak jak pisałyście dziewczyny, Tania zaproponowała wymianę zatrzasku na nowy. Pisała że dokładnie 2 osoby oprócz mnie narzekały na odpinające się zatrzaski. Zmieniła rodzaj zatrzasku i jest już ok. Zobaczymy gdy je dostanę z powrotem ;)
  11. [quote name='Migori']Poproś Tanię, to wymieni. Może akurat wadliwy się trafił.[/QUOTE] Już napisałam do Tanii w tej sprawie ;)
  12. [quote name='sator_k_']Jedyną "awarię" jaką kiedyś miałam to to, że zatrzask nie chciał się zapiąć t.j. tak odskakiwał, ale okazało się, że taśmę skręciłam i po rpostu próbowałam włożyć nie tą stroną. Po za tym nic się nigdy nie odpięło. Szelki mamy już ponad pół roku.[/QUOTE] Właśnie u nas zdarza się sporadycznie takie 'odskakiwanie' i to nie jest wynikiem przekręconej taśmy. Właśnie dlatego piszę i jestem zaskoczona bo zatrzask jest z tych porządnych a tu sobie jaja robi (zatrzask).
  13. Mam pytanie do użytkowników szelek aktivdogowych - czy wam też klamra czasami nie załapie? Czasami mam tak że po prostu klamra puszcza chociaż wydaje się dobrze dopięta ostatnio nawet delikatnie ją dociskam.
  14. [quote name='Voute']Kusząca oferta, może się zastanowię ;)[/QUOTE] W razie 'w' zapraszam na pw :)
  15. [quote name='Marchewkowy']Szkoda że nie smyczka ;)[/QUOTE] Smycze preferuje jak najbardziej zwykłe i bez udziwnień :evil_lol: Mam 2 czarne i odblaskową, taksowe oby 3 :eviltong:, flexi i jeszcze jakąś 'bezfirmówkę' beżową ;)
  16. Mam na sprzedaż rogz L Turq Chrome - stan bdb założona może z 5 razy w tym głównie na krótkie wyjścia. Stwierdzam jednak że rogzy nie są dla nas. Za cienkie i za długi zacisk dlatego zdecydowałam się sprzedać.
  17. Po pierwsze chwała za pomysł a co najważniejsze za wykonanie :) Proste, estetyczne, bez udziwnień zaglądam bardzo często do Was i podziwiam. p.s. będziecie w Poznaniu na DCDC??:PP [quote name='Amber']Moją drugą pasją oprócz psów są samochody... ale mam beznadzieje zainteresowania :evil_lol:[/QUOTE] o mamuniu to ja jestem jeszcze bardziej beznadziejnym przypadkiem :evil_lol: psy, samochody i futsal xD
  18. Świętuje zdobycie Mistrzostwa Polski po raz drugi z rzędu moich przyjaciół z Akademii Futsal Club, Planuje wielką wyprawę na wesele brata i załamuję się stanem moich finansów... zwłaszcza że mamy seminarium frisbee z Prośką i muszę dyski kupić...
  19. [quote name='evel']Żeby tak powolutku wrócić do tematu :siara: mała dziewczynka pokazując paluszkiem na to oto stworzenie: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TbvllEGCbqI/AAAAAAAAEUY/bQ9XEZR5bps/P4290073.JPG[/URL] ;) "Mamo, co ten piesek ma na twarzy?" :lol:[/QUOTE] To jest siatkówka :evil_lol: jak już kiedyś tu pisałam ;) Martens zgadzam się z Tobą w 100%. Sama będąc z sukowcami na działce lub u znajomych nie pozwalam sukom drzeć się pod ogrodzeniem. Siedzieć i wypatrywać ok, jeden szczek na jakiegoś podejrzanego typa (są różne okolice), ok. Ale ujadanie przez nawet minute = siedzenie przy mnie na smyczy. Z Kell nie mam problemu ona jest raczej cicha (z tych co by jedynie na złodzieja szczekały), ale Prośka jak jej się pozwoli to bywa baaaardzo rozwydrzona, ale od tego chyba jestem ja aby dozować hałaśliwość psa. Choć młoda w sumie jest z tych co wolą swoich ludzi pilnować zamiast płotu :diabloti: Raz jej się zdarzyło zza płotu szczekać... na mnie :evil_lol: bo ją zostawiłam gdy do sklepu szłam :evil_lol:
  20. [quote name='Asiaczek']A gdzie Gospodyni Galerii? Pzdr.[/QUOTE] Świętuje :P i planuje :P a i nie wspomnę o załamywaniu się ;)
  21. [quote name='NightQueen']z tym okiem to nie bardzo rozumie szczerze mówiąc, tak jak światło z okna padało to takie też odbicie powstało. Co do bladości drugiego to owszem efekt zamierzony - przechodzę ostatnio ostrą fazę na wyblakłe kolory :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/members/71886-Okamia"][B]Okamia[/B][/URL] [URL]http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2011/119/b/7/patryk_5_by_okamiaamaterasu-d3f6nex.jpg[/URL] nie znoszę wręcz takich ciętych kadrów w przypadku portretów pierwsze zdjęcie najlepsze[/QUOTE] a chyba że to od okna ;) Ja też mam fazę na zabawę z kolorami jak i kadrami skąd też cięty kadr :evil_lol: akurat mi się to podoba :eviltong:
  22. Dzięki :) [URL]http://img34.imageshack.us/img34/6572/dsc0286im.jpg[/URL] w tym mi się to lewe oko nie podoba. Chodzi o to odbicie które tworzy dziwny efekt. drugie świetne :) choć takie blade troszkę (chyba że to zamierzony efekt ;) ) Dwa jeszcze inne z tej sesji. właśnie z zamierzonym efektem bladości i na pierwszym dodatkowo podkręciłam niebieski :) [IMG]http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2011/119/5/4/patryk_2_by_okamiaamaterasu-d3f6mgk.jpg[/IMG] [IMG]http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2011/119/b/7/patryk_5_by_okamiaamaterasu-d3f6nex.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Pusiakowa']Wydaje mi się, że troszkę za jasne. ;)[/QUOTE] mi również a mam za ciemno ustawiony monitor ;) Portretowo [img]http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2011/119/f/e/patryk_3_by_okamiaamaterasu-d3f6myv.jpg[/img] co o tym sądzicie?
  24. [quote name='Voute']Ponawiam pytanie - czy na imprezie takiej jak DCDC dostanę obrożę Rogza?[/QUOTE] w Poznaniu nie było. W Sopocie tylko dlatego że dcdc było w czasie wystawy ;)
  25. [quote name='Moniskaa']dzieki :) lepsza by była taka jak w drugim zdjęciu (dopasowana kolorami) czy w ogóle bez ramki?[/QUOTE] Mi osobiście oprócz przy kroplach ramki przeszkadzają. Są za grube jak na mój gust. wystarczyła by taka na góra 5pikselików ;)
×
×
  • Create New...