Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. [quote name='Asiaczek']Ja się tez zachwycam fotkami, ale ostatnio jestem ciut mniej na DGM. Nie fochaj się, nie gadaj o limitach, ino dawaj foteczki i Prośki i inne:) Pzdr.[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8594/wazirbanner.png[/IMG][/QUOTE] inne?? a inne moge wam ukazać :P Modelka: moja siorka średnia :evil_lol: podkreślę że to moja pierwsza poważna sesja z ludziem [img]http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2011/125/0/e/hela_6_by_okamiaamaterasu-d3c7t95.jpg[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2011/125/6/b/hela_by_okamiaamaterasu-d3c7sja.jpg[/img] A tutaj Sonja :) [IMG]http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2011/116/f/4/sonia_2_by_okamiaamaterasu-d3ex4is.jpg[/IMG] [IMG]http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2011/116/2/d/sonia_3_by_okamiaamaterasu-d3ex7dg.jpg[/IMG] [IMG]http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2011/116/9/6/sonia_4_by_okamiaamaterasu-d3ex7g1.jpg[/IMG]
  2. [quote name='motyleqq']ale to zupełnie jak moja :D dziś padało, więc nie miałam chęci iść na dłuższy spacer, za to zrobiłam szkolenie w domu. Etna tak się nakręciła, że biegała po szafce :D[/QUOTE] O nie jak pada to Proś wychodzi siu i koo i hop do domu pod kołderkę :loveu: To jest kundel pełen sprzeczności :evil_lol: [quote name='Endher'][URL]http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2011/095/4/9/proska_by_okamiaamaterasu-d3d9mpy.jpg[/URL] - jestem wielką fanką Prośka, sportowego już w szczególności :loveu:[/QUOTE] Cieszę się ża mamy fanów :evil_lol: ale szukamy sponsorów :eviltong:
  3. [quote name='Czarnulka'][URL]http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2011/116/5/d/sleep_or_not_sleep_by_okamiaamaterasu-d3ex7nw.jpg[/URL] Oo i kto sie pojawil na zdjeichac:D :loveu: [URL]http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2011/095/4/9/proska_by_okamiaamaterasu-d3d9mpy.jpg[/URL] białaseek śliczny ;d ej ale my chcemy wiecej zdjec;d[/QUOTE] Białasek to wredna menda :evil_lol: a wiecej zdjęć nie mam :P nie cce mi sie robić... W ciągu ostatniego tygodnia zrobiłam ok tysiąca różnych zdjęć wiec mam dość :diabloti: [quote name='motyleqq']daj mi tego białaska :loveu:[/QUOTE] Po 3 minutach odesłała byś ją spowrotem :diabloti: to diabeł wcielony, skaczący po meblach (dosłownie). Nelsona jest psem którego dosłownie roznosi energia :evil_lol: Bez dziennego spaceru z pracą (piłeczki, impreza z frisbee itp itd) i jeżeli nie zostanie spełniona ta prośba to dzieje się piekło :diabloti: Największy problem że gdy jest nie rozładowana zachowuje się jak niewychowana :P
  4. Dziękuję za odwiedziny :) [img]http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2011/116/5/6/snowy_in_spring_by_okamiaamaterasu-d3ex3if.jpg[/img] [img]http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2011/116/4/5/i_love_sun_by_okamiaamaterasu-d3ex3ky.jpg[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2011/116/9/8/boring_by_okamiaamaterasu-d3ex3mp.jpg[/img] [img]http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2011/116/5/d/sleep_or_not_sleep_by_okamiaamaterasu-d3ex7nw.jpg[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2011/095/4/9/proska_by_okamiaamaterasu-d3d9mpy.jpg[/img] Więcej zdjęć w tym miesiącu nie dostaniecie :diabloti: Limit wyczerpany :evil_lol:
  5. [img]http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2011/081/e/8/helga_and_nel_2_by_okamiaamaterasu-d3c7rvk.jpg[/img] [img]http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2011/081/e/8/hela_and_nela_3_by_okamiaamaterasu-d3c7s66.jpg[/img] [img]http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2011/081/1/5/hela_and_nela_4_by_okamiaamaterasu-d3c7s81.jpg[/img] [img]http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2011/081/0/2/hela_and_nela_5_by_okamiaamaterasu-d3c7sdg.jpg[/img] [img]http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2011/095/0/a/wiosennie_by_okamiaamaterasu-d3d9mlq.jpg[/img]
  6. [quote name='HelloKally']Wg. mnie ten płatek mógłby być nieco wyraźniejszy :D Ale foto ogólnie jest świetne. Adrianna, to:[url]http://wd9.photoblog.pl/np5/201104/DA/91835048.jpg[/url] foto mi się podoba, ale mam wrażenie, że za bardzo je wyostrzyłaś (obrabiałaś tą fotkę?), albo ta sierść wyszła za bardzo szorstko, na pierwszy rzut oka wygląda jak jakiś iglak. Kora, to foto: [url]http://wd1.photoblog.pl/np1/201104/4E/91121050.jpg[/url] przerabiałaś? Te przebłyski światła, to efekt wywołany foceniem, czy tekstura? A ja szukam kompaktu, bo lustro jest dla mnie "zbyt pro" no i nieporęczne wg. mnie. Myślałam o Canon Powershot i któryś model, ale nie jestem zdecydowana na konkretny... Chciałabym coś o krótkim czasie migawki (do fotografowania obiektów w ruchu) i żeby jakość zdjęć była dobra, co do reszty parametrów to nie wiem jak je określić. Ogółem to chcę kompakt, którym będę mogła zrobić foty na wystawie, swojemu psu, zrobić "sesyjkę" znajomym i okazjonalnie krajobrazy na wycieczkach i gdziekolwiek. Ach i aparat do 1100zł. Macie jakieś propozycje?[/QUOTE] ja osobiście posiadam canona g11 i wcześniej pracowałam na g9 jak wiadomo im starszy model tym trochę 'gorszy'. Osobiście uważam je za genialne aparaty dla ludzi którym nie chce się bawić z lustrem. Do zdjęć na dworze są super, makro to samo, możliwość zapisu w RAWach jest, filmiki też niezłe nagrywa. Jedyny problem to zdjęcia na halach i ciemnych miejscach bez lampy. Z lampą ok w zależności od ustawienia (używam osobiście tylko trybu manualnego). G11 ma ekranik obrotowy. Jedyne co mnie w nim denerwuje to to że nie ma wymiennych obiektywów xD
  7. [quote name='Onomato-Peja']Okamia - psie zdjęcia mi się nie podobają, za dużo photoshopa za mało samego zdjęcia, budynek już lepiej o wiele. Zabawy z muzyka bardzo mi się podobają. ;)[/QUOTE] Dzięki :loveu: p.s. Nie używam PSa :evil_lol: ale wiem o co chodzi... To były pierwsze zabawy z obróbką i odkrywanie możliwości programu ;) Cieszę się że 'gitarowe' się podobają :loveu: [B]Sweet [/B]pierwsze fajne jednak w drugim jakoś mi żółw tak z boku nie pasuje ;) [B]Unbelievable[/B] : 1,3 i ostatnie to moi faworyci :) mają to 'coś'
  8. Pusiakowa genialna próba :) Co za sprzęt? Moja zabawa z muzyką :) [img]http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2011/117/0/9/my_own_slash_4_by_okamiaamaterasu-d3f19s6.jpg[/img] [img]http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2011/117/2/4/my_own_slash_3_by_okamiaamaterasu-d3f19q1.jpg[/img] [img]http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2011/117/5/0/my_own_slash_2_by_okamiaamaterasu-d3f190y.jpg[/img] [img]http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2011/117/7/7/my_own_slash_by_okamiaamaterasu-d3f18o2.jpg[/img]
  9. [quote name='Inga33'][URL="http://www.facebook.com/home.php#%21/event.php?eid=212248098794370"]http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=212248098794370[/URL] Tyle się wszyscy nauczyli. Kolejny pies, który poszarpał dziecko "czeka na szansę". Ciekawe, które następne dziecko albo dorosły albo czyjś pies tej szansy nie dostaną, bo dziewczynki się bawią w zbawianie świata. "Adopcja do domu bez dzieci"??? Byłoby żałosne, gdyby nie było takie straszne.[/QUOTE] z linku: "Na chwilę obecną - chcemy wyciągnąć go i poddać rzetelnej ocenie przez specjalistę. Jeśli ten uzna, że pies jest "do zrobienia", to będzie z nim pracował. Jeśli mimo pracy uzna, że Kodi stwarza zagrożenie dla ludzi - wtedy pies zostanie poddany eutanazji. Zdajemy się na jego opinię." To chyba rozwiązuje sprawę.
  10. [img]http://fc02.deviantart.net/fs71/i/2011/081/c/9/killer_by_okamiaamaterasu-d3c7faw.jpg[/img] [img]http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2011/081/4/f/hel_and_nel_by_okamiaamaterasu-d3c7rh1.jpg[/img] [img]http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2011/081/e/8/hela_and_nela_3_by_okamiaamaterasu-d3c7s66.jpg[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2011/081/e/8/helga_and_nel_2_by_okamiaamaterasu-d3c7rvk.jpg[/img] [img]http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2011/081/8/3/hel_and_nel_1_by_okamiaamaterasu-d3c7ro7.jpg[/img] I więcej zdjęć nie będzie skoro tylko Marta jedna się zachwyca <foch> :P
  11. [IMG]http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2011/079/0/b/okey_by_okamiaamaterasu-d3c3af3.jpg[/IMG] [IMG]http://fc05.deviantart.net/fs70/i/2011/079/0/b/thinkink_nels_by_okamiaamaterasu-d3c3azo.jpg[/IMG] [IMG]http://fc02.deviantart.net/fs71/i/2011/081/2/2/tongue_by_okamiaamaterasu-d3c7f9q.jpg[/IMG] [img]http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2011/117/6/2/sexy_smile_by_okamiaamaterasu-d3c7f8r.jpg[/img] [IMG]http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2011/081/4/f/in_shadow_by_okamiaamaterasu-d3c7fa9.jpg[/IMG] Prosze :P macie i radujcie sie :P
  12. [quote name='gops']no nie! widze fotki w innych watkach Twoich sucz a u siebie nie wstawiasz! wstydz sie :evil_lol:[/QUOTE] Wstydzę się... ja niegodna :evil_lol: Nie cce mi sie tyle zdjęć zmniejszać do dogo wymiaru :eviltong: a trochę fotek jest :loveu: [quote name='mrowa23']matko to co ty za prace masz, że ją kochasz ? :smile:[/QUOTE] Aparat, obiektyw :loveu: obróbka :angryy: i Świnia na kolanach... znaczy praca dla jednej z lokalnych stron internetowych w formie fotografa, czasem reportera :loveu: głównie imprezy sportowe.
  13. [quote name='mrowa23']pierwszego nie widzę Okamia ale za to drugi podoba mi się, może tylko bardziej zdramatyzowałabym niebo ale ja to mam na tym pkt odbite ;)[/QUOTE] Już naprawione ;) No właśnie ja w obróbce dopiero raczkuje jak i w ludziach. Akurat 'twój' berbeć mi się bardzo podoba ;) I nic bym nie zmieniała. Sama osobiście bawiąc się w ten weekend w portretowanie ucinałam włosy na zdjęciach, tak jak Korenia pisała jest to często wykorzystywany zabieg aby podkreślić oczy.
  14. [quote name='Moniskaa']stokrotki- takie kolorowe ;) ktore rosną u mnie na podwórku. Sprzęt to canon 500d ;)[/QUOTE] aż żałuje że nie posiadam ogródka :) Tu kilka starszych (z zeszłego tygodnia :P ) :) [IMG]http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2011/116/0/3/kelly_pink_by_okamiaamaterasu-d3ex90j.jpg[/IMG] [IMG]http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2011/116/0/4/lo_pniewy_by_okamiaamaterasu-d3ex8h4.jpg[/IMG] [IMG]http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2011/116/5/5/green_is_what__good_by_okamiaamaterasu-d3ex7qf.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Gdarin']Przeczytałem ten wątek i widzę, że to znowu wina ludzi: jak można przygarnąć psa o którym wiadomo, że już wcześniej zaatakował dziecko i zostawić go z dziećmi w pomieszczeniu, gdzie jest karmiony? trudno winić małe dzieci, że zareagowały krzykiem widząc obcego psa, co sprowokowało go prawdopodobnie bezpośrednio do ataku (amstaffy jak i inne psy nie lubią krzyku i gwałtownych ruchów). Wniosek: ludzie przed przygarnięciem psa powinni być dokładnie sprawdzani, bo większość się nie nadaje na właścicieli z różnych powodów Wniosek 2: często adopcjami psów zajmują się skrajnie nieodpowiedzialne istoty jak ta dogomaniaczka z wątku (Greven) wydająca psa z problemami komukolwiek Wniosek 3: psy takie jak ZIBO z powodów zagrożenia jakie stwarzają powinny zostać usypiane Wniosek 4: uczmy dzieci w trosce o ich bezpieczeństwo jak mają się zachować na widok obcego psa niepilnowanego przez właściciela (nie podchodzić do niego, nie karmić i nie zachęcać do zabawy, ale też nie krzyczeć, nie uciekać, nie rzucać w niego jakimiś przedmiotami, nie machać mu przed nosem kijem i w żaden inny sposób nie drażnić)[/QUOTE] Bez obrazy ale widzę że nie doczytałeś ;) Po 1. Pies i dziecko nie zostały zostawione w jednym pomieszczeniu ;) pies wrócił z dworu, wyrwał się i dopadł dziecko ;) Po 2. nie ma tam nic o krzyku dziecka, choć pewnie gdy pies się na nie rzucił cicho nie było. Wracając do tematu: wczoraj miałam sesję w parku. jako że to była bardziej 'nauka i przyjemność' niż praca wzięłam Prośka. Jako iż ludzi nie było dużo młoda latała luzem. W pewnym momencie zauważyła psa i fruuu do niego, widziałam psa ale był ok 50 m od nas więc myślałam że suka jak zawsze w połowie się zawróci na wołanie jak zawsze się dzieje. Podleciała do niego, ja za nią biegnę. Obwąchiwały się, gdy dobiegłam oba w przyjaznych zamiarach. Przepraszam babkę i zapinam sukę na smycz i aż mi się miło zrobiło gdy zaczęła mówić że oczywiście się nic nie stało i jej też często tak wieje do psów. Pierwszy raz ktoś zareagował na moje przeprosiny za sukowca, bo najczęściej albo coś do nas podbiega albo przepraszam plecy za którąś z moich suk.
  16. it's piękne ;) Fajny efekt. Co to za kwiaty? i oczywiście jaki sprzęcik ;)
  17. [quote name='zaba14']hehe :) moja mama miała dystans do psów takiej rasy, ale jak kupiłam swoją suke to zaczeła sama szukać informacji w internecie na temat stafika ;) i ciągle mi powtarzała, że muszę ja socjalizować itp. :) ale pewnie cieszy się, że kupiłam psa tej rasy na własnym, niż na jej mieszkaniu hihi :)[/QUOTE] Moja mama miała podobne podejście dopóki na DT nie miałam Jazza(w typie asta?) a potem nie trafiłam na Prośka. Teraz lula 'maleństwo' i nawet w dyskusjach ze znajomymi broni ras 'psów morderców' :loveu::evil_lol: aż jestem z niej dumna :evil_lol: Ostatnio nawet stwierdziła że to są najbardziej 'ludzkie' psy kiedy Proś wpakowała jej się na kolanka i usiadła jak dziecko :evil_lol: [quote name='klaudusia0219']te stereotpy mnie nie tyle wkurzają co wku***ają !!!!!! :angryy: *ostatnio 'amstaff pogryzł dziecko' - zdjęcie psa który był pomieszaniem Onka z TTB i jakimś kundliszczem generalnie jak któś nie nie zna to nie rozpoznałby tam nawet nutki TTb :shake: *dzisiaj 'amstaff pogryzł dziecko' - pies mieszkający u ludzi na wsi wzięty w wieku 8 lat ze schronu, dziecko bez opieki, a pies wujka (pewnie 'koksa' ktry wgl nhie zna sie na psach' i wiął psa na pokaz ) *kilka dni temu 'amstaff pogryzł dziecko' - pies bardzo bardzo w typie TTb :angryy: !!!! ci reporterowie to jakieś naprawde tępe sztuki :/ aż mnie trzepie jak słucham radia :shake: i wszystko zwala się zawsze na psa, rase itp a ludzie dorośli i dzieci nigdy nie są winni :-([/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/133957-ZIBO-amstaff-z-papierami-czas-do-ko%C5%84ca-marca.-ma-dom?p=16766229#post16766229[/url] Jeden z 'psów morderców' dosłownie ... najgorsze że tutaj dorosły do końca winny nie był :-(
  18. Potrzebuje porady:) Zastanawiam się nad szelkami dla suk na wypady nad jezioro itp. Zwykłe taśmowe bez polarków i ekoskórek. Jednak nie wiem czy zamawiać guardy, norweskie czy jeszcze jakieś inne. zależy mi aby była rączka ale były też ok jako szelki samochodowe.
  19. [quote name='drzalka']Moim zdaniem ta smycz jest bardzo solidnie wykonana, i wcale się nie boje na niej wychodzić z psem, po za tym ja prawie wogóle nie blokuje tej Flexi , ponadto ta Flexi mieści się w wadze Leny ( na co i tak nie bardzo patrzyłam ) Wiadomo cienizny strasznej nie kupuje , ale nie lubię topornych, szerokich, grubych akcesoriów dla psów,[/QUOTE] miałam taką flexi dla 20kg husky. Przez 3 lata była ok suka praktycznie zrywów na pełne 5 m nie miała. Jeden raz jej się udało i poszła sprężynka wciągająca smycz do wewnątrz. A o ile wiem boksery są 'cięższymi' psami ;) Choć to też kwestia osobnicza. Jeżeli uważasz że wytrzyma to ok choć ja bym nie polecała. Teraz sprawiłam sobie 8m powyżej 50 kg topór straszny ale wiem że mały parowóz (15kg w typie asta mający wiecej siły uciągu niż husky ;) ) jej nie zniszczy po roku :) a i husky też polata spokojnie ;)
  20. Widziałam Asiu :( Nawet podesłałam znajomym z Wawy i okolic. Mam nadzieje że basek się znajdzie... Co do bannerka mam taki zimowy wiec trochę nie aktualny :)
  21. [quote name='gops']:mad: zmiejszaj zmiejszaj :lol: a bannerek to nieaktualny :eviltong:[/QUOTE] gdyby o samo zmniejszanie chodziło ... :P Banerek będzie aktualny już za 8 miesięcy wiec po co zmieniać? :evil_lol:
  22. zdjęć jest masa :P tylko nie chce mi się ich obrabiać i wstawiać :P za dłuuuuuuuuuuuuugo to trwa jak sie w rawach pracuje xD A banerek niech sobie żyje :P
  23. [quote name='Avaloth']W dokładnie takiej samej różowej obroży Paoii wyprowadza krakowskie schroniskowe bullowate na spacery :D Prośka jest cudna :)[/QUOTE] Miło słyszeć że obroża wytrzymuje nawet bulle :loveu: Choć dla prośki najlepsza szerokość to 3 cm ale ona to kundlobull miniaturowy :evil_lol: w 4cm wygląda zbyt topornie za to 2,5 znowu praktycznie jak sznurek :roll: Po za tym można o niej powiedzieć wszystko tylko nie że jest cudna :evil_lol: Ale dzięki :) A tak w ogóle polecam [B]Gops[/B] jako super sprzedawcę :evil_lol: Gdyby to było allegore dostała by superpozytyw. Obroża w idealnym stanie :loveu:, super kontakt i superszybka przesyłka ;)
  24. [quote name='Paulix']Kelly wygląda bosko, cudowny kolor :-)[/QUOTE] Dziękować :) mi też się podoba ten róż :loveu: [quote name='gops']ale Proska teraz groznie wyglada! :lol: Kelly tez bardzo ladnie w rozu :razz:[/QUOTE] Prośka jak w różu wzbudzała miłe uśmiechy tak teraz wszyscy się patrzą na nią jak by miała się do gardła rzucić :evil_lol: Wzbudzamy respect na dzielni :lol: Dzięki Tobie :evil_lol: Co do Kell to jak to mówią - ładnemu we wszystkim ładnie :loveu:
  25. Kelly w obróżce z zeszło rocznego bazarku [img]http://img576.imageshack.us/img576/2903/img7484j.jpg[/img] [img]http://img190.imageshack.us/img190/3433/img7502fy.jpg[/img]
×
×
  • Create New...