-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Asia&gordonisko']Jaki słodki :)[/quote] Dziękuję ;) [quote name='Iv_']Jakiś taki "anatomiczny" tutaj na fotach Gonzik :roll: w kawałkach :evil_lol: no i ta malinowa łapka, piękna, co? ;) Cześć :multi::loveu:[/quote] To taka insza wersja:eviltong: taa.... Malinowa cudna, a jak on jej nie chce dawać:roll: Cześć:loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/263/7c55d3e34915c449.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/344/9a2df677c4c583a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/ad09bce64a40a295.jpg[/IMG][/URL] Koniec ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/265/dc5520bef4364738.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/344/0151136835e4ddcf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/343/9a37c1193a9f8f2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/265/7e8880fb0c586e38.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/264/0b79fbcf0029a365.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/73ffc48c227fc709.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/265/4e687fc00a08a0fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/344/60c852e7d67b43bc.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dzień dobry ;) Odpisałam Wam wszystkim i co??? i i się net zepsuł:placz::placz::placz: Więc zamiast odpowiedzi będzie kilka zdjęć ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/264/b3d5ff3c1c6116e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/344/4c8b672bd4a6ee25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/265/6d7b38383dd7284a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/265/f8042904094141e7.jpg[/IMG][/URL] -
No................. gdzie fotecki :mad:
-
Lolka :multi: :multi: :multi:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Cześć :loveu: :loveu: Nadrobiłam :D -
Widziałam terierka pośród traw :loveu: :loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Selket replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dzień dobry :loveu: ooo... Lunka już po sterylce ;) Wymiziaj ją od nas :loveu: I chłopaków też, coby im smutno nie było ;) -
Klockowa nie dramatyzuj, może tylko porwał :evil_lol:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:chwyty marketingowe ....no no no :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Doszkalamy się:eviltong: -
Cześć Klocusiowa :loveu: :loveu:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:mdleje: Zawiązałyście spisek ........:obrazic: :cry::cry::cry:[/quote] Żeś zawaliła jak gęś na betonie:roll: My???? Spisek????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: No wiesz :obrazic: [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]skąd do głowy przyszedł Ci ten pomysł? :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A mówiłam nie chlap ozorem, toś nie musiałaś wychlapać:angryy: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']oooooooo....... booooo.......... ooooooooo_______:roll:[/quote] ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:shake: [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hmm...a nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] No...aż mnie przerażasz tą dyskrecją:diabloti: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale o co tu fochować...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]macie czego chciałyście :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Skoro tak mówisz to zapewne masz rację:eviltong: [quote name='Iv_']:mdleje: :cry::cry::cry:[/quote] Nie becz... Trza było nie drażnić Żonkilki:mad: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]naturalnie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tylko Ty i ja jesteśmy wtajemniczone :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i proszę Cię o dyskrecję ;) haha[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] W dyskrecji to Ty przodujesz:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:roll:________:obrazic:[/quote] Następna:diabloti: A Ty co siem fochasz??:mad: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple']:calus:...........:loveu:[/quote] ot następna bez słów:loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale niech one nie wiedzą :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]muszą mieć wyrzuty sumienia :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Aha....... Rozumiem..to taki tajniacki plan ma być?:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=pink][SIZE=2][COLOR=olive][B][FONT=Georgia]Będę fochować bo one są zUe!!! ::diabloti::diabloti:[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] to mie foch... to chwyt marketingowy :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] No można to tak interpretować:cool1: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]<foch> nie gadam ani z Tobą, ani z Tobą ...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ani też z Tobą więc tak się nie uśmiechaj!!! :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc Gonzik i Selkacik...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tylko Wy jesteście dobrzy :calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] oooooooooo...................................:multi::multi::multi::multi: [quote name='Ziutka']pfff :eviltong: ale już teraz poważnie........Żonkilko...już więcej Ci tego nie zrobię :shake: :loveu:[/quote] [quote name='Iv_']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: :roll::roll: :obrazic:[/quote] Nie fochaj siem ;) [quote name='jonQuilla']:multi::loveu:[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry z rana :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]za późno na przeprosiny ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No nie fochaj się Ty ;) [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:........................................................:hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć bezliterkowa:loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']uuuuuuu jaka dzis kolejka tu jakieś zawody czy cóś.....[/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pierwsza po spaniu [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='AngelsDream']A ja się przywitam po prostu [/quote] [quote name='Iv_']Trzecia Cześć [/quote] [quote name='Iv_']hahhahaha ale wymyśliła to ja w tej konkurencji druga [/quote] [quote name='Iv_']ale znowu ja zaczęłam nową stonę , też w końcu to jakieś pierszeństwo [/quote] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]pierwsza o 15:13 [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='Jagoda*']Nie przeszkadzaj Pancia....;) [URL]http://img387.imageshack.us/img387/2799/leniwiecqq2.jpg[/URL][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]szaloooone [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Madzia nie marudź tylko zaszalej z nami [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Iv_']:turn-l: to One One [/quote] [quote name='Iv_']ano praffda :roll:, niemożliwa, ale przy tym jaka zabawna jednak, a przynajmniej ta tutaj [/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a tam od razu młodzież [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Iv_']:mad: Żonkilcia, czaisz się już przy drzwiach [/quote] [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czaje i niech ten czas szybciej leci bo kurde muszę iść spać...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]o 6 trzeba wstać :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Iv_']Ja się dzisiaj chyba poddam :roll: i to przed samym finiszem :roll: Jestem tak śpiąca, że co i raz oczy same mi się zamykają :roll: i nie wiem , czy wysiedze do 00.00[/quote] [quote name='Iv_']:hmmmm: te 5 minut chyba wytrzymam jeszcze :roll::roll: :diabloti:[/quote] [quote name='Iv_']Do biegu........gotowi........START!!! :multi: :multi: :multi:[/quote] [quote name='Ziutka'] [CENTER]:bigok::bigok::bigok:[/CENTER] [/quote] [quote name='Iv_']chyba falstart :roll: [/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przysnęłam [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]idę spać... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nie gadam z Wami [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Iv_']no i co? :niewiem: :evil_lol:[/quote] [quote name='Iv_']gadaj gadaj [/quote] [quote name='Ziutka']Qrde...no wiem, że obiecałam, że już będę.......ale jakoś nie mogłam się powstrzymać no [/quote] [quote name='Iv_']Masz szczęście, że Twój psiun taki piękny ;), bo już byś oberwała , za nie dotrzymywanie obietnic [/quote] [quote name='Ziutka']Normalnie to silniejsze ode mnie [/quote] [quote name='Iv_']Prawie mi Ciebie żal , że nie możesz się oprzeć tej sile :razz::diabloti:[/quote] Nadal uważąm, że cosik pod kopułką nie jest równo:diabloti::diabloti: