-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:roll: 01.05 to nie lato :roll:, tylko wiosna :eviltong: Aleeeeeeeeeeeeeee ściemniaraaaaaaa :mad:[/quote] Boshe, co za upierdliwy babsztyl:angryy::placz::placz::placz: Nie będzie fcale zdjęć :obrazic: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:niewiem: tyle dat podajesz :roll: a liściuf jak nie było tak nie ma :roll:[/quote] No przeca podałam datę :niewiem: Liscie som:angryy: [quote name='lolka75']jaka sliczna nastrojowa sesyjka:loveu: pozdroweczki:multi::loveu:[/quote] Cześć:multi::multi::multi: Dziękuję:oops: -
Widziałam :loveu: :loveu: Cudne fotaski :loveu: :loveu: Więcej proszę ;)
-
Cześć :multi: ja też kcem do pragi :placz: Fotki cudniaste :loveu: :loveu: I jeszcze mi smaka narobiałs na coś z tym frytkami ;)
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']Jak na letnie zdjęcia to jakoś drzewa coś liściuf nie mają, albo mało :roll: :roll: :roll:[/quote] Boshe jakie czepliwe to to:angryy: Zdjęcia som z 01.05.2008:angryy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/345/9c82ff6710770325.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/265/79bd61a81d0a07dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/264/09ca44018c25efcf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/353/6d86b45d0aec0fbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/266/558a42daf2201137.jpg[/IMG][/URL] KUNIEC:angryy: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1/06885d8d890f15c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/345/697524589446c4f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1/cba310ce462c8e65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1/34678accbd38fc4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/1/0bd20316c20ba091.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']a co to za zdjęcia nie z lata? :roll: :roll: :roll:[/quote] no jak to nie????????? Foty z czerwca albo z końca maja:roll::roll::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/0e633b984fa64c80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1/b6b74c6e13a94a14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/264/99898376bbf1419b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1/82974a1850dfdd24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1/f7aa383f0c80b930.jpg[/IMG][/URL] -
Cześć :loveu: :loveu: Nie chcem być marudna...ale nie było 1500 :roll: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1/c933855224d569b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/265/08d3ae7e2d70fa28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1/2869503df1ce23d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1/13c4b5a209938efc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1/4a8926c1058b8669.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']......do święcenia.....:eviltong:[/quote] W lecie????? Oszalałaś???:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/345/8c45843e65011e47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/264/4168aceaf032a0cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/264/06baaab8e8f7c9b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1/e6dd49888b673090.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1/72c7829d644c9f85.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:-o:-o:-o a skąd wiesz? już łapy tam wepchałaś :mad:[/quote] No przeca sama zostawilaś miseczkę...no to chyba do jedzenia a nie ku ozdobie:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:siara: interpretacja dowolna :roll: :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] Ahy...................... No ja już sobie coś na pewno wymyślę:diabloti: A ten dżemik cukiniowy to smakuje jak z pomarańczy:evil_lol: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Cześć :multi: :multi: :multi: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:siara: :siara::siara: :siara::siara::siara: :roll: :diabloti:[/quote] lewoskręt ust, przewrót oczym i wyszczerz zębów...Jak to interpretować :niewiem: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]............................. [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]PIERWSZA [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dziś pójdę spać szczęśliwa :eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] SUPER!!!! :multi: [quote name='jonQuilla'] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]o zgrozo co za szajs...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]idę spać nieszczesliwa [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ojć :calus: [quote name='AngelsDream']Któraś tam ;)[/quote] Zdrowe podejście;) [quote name='Alicja'][INDENT][FONT=Arial][COLOR=red][B]zagapiłam się ......znaczy byłam TZtowi kołysankę zaśpiewać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/INDENT][/quote] A może ona tak specjalnie Ciebie zatrzymal???? [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=olive][FONT=Georgia]znów pierwsza po spaniu [/FONT][/COLOR][/B][/quote] [quote name='Ziutka']Druga :razz:[/quote] [quote name='łapeczek']no to ja trzecia ;] zawsze sie zmiescilam na podium ;p[/quote] [quote name='Iv_']:roll: a ja wczoraj poszłam o 23 spać :roll: Dzisiaj tu przypilnuję biznesu :evil_lol::eviltong:[/quote] Wariatki:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]eloł śpiochu :p:multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ooo.......... dziś wstałam o 8:17 więc jak na mnie bladym świtem:p A teraz szkolę prosiaka coby sma z klakti wyłaził:diabloti:
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']pfffyyyy supermarket i coś smacznego :roll: to nierealne :evil_lol: :niewiem: co do dzielenia, zbyt dużo szkód poczyniłaś w robieniu moich domowych zapasów :mad: :eviltong:[/quote] Realne.....supermarktey mają dobre rzeczy:eviltong: Phi, egoistka :obrazic: :obrazic: :obrazic: Poza tym dzielnie Ci pomagałam :obrazic: A te cukinie nadziewane to zapomnij..........:eviltong::eviltong::eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']Pchałaś :mad: i jeszcze wszystko wkoło było ciągle obryzgane tymi wiśniami :roll: Wiśnie ja uwielbiam :loveu:, a Ty marsz do marketu :mad: i kupuj sobie te cuuudowności tam, a od moich konfitur wara! :evil_lol: :mad:[/quote] Nie pchałam :obrazic: A kuchenkę wyszorowałam:diabloti::diabloti: A pewnie, że pójdę do supermarketu,a Tobie ślinka stanie dęba na te cudownośći:diabloti: Ale dżemem z cukini się podzielisz, so?????:mad::oops: [quote name='Dobcia']cześć:) [URL]http://images27.fotosik.pl/264/73ffc48c227fc709.jpg[/URL] to jest śliczne:loveu: inne kawałki Gonzika też:cool3:[/quote] Cześć:diabloti: A dziękuję, też tak sądzę..Ale mimo wszystko wolę go w całości:eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']Za często łapska do nich wpychałaś :mad: i zeżarłaś zapasy na zimę :roll::roll: te resztki co zosytały będą dla mnie, a Ty sobie kup konfitury w markecie :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong::diabloti:[/quote] Ja nigdzie łapek ne pchałam:shake: Ty nie lubiasz wiśni, więc i tak będą dla mnie:eviltong:A w markecie kupiem najlepszy dżem świata z czarnych porzeczek....pycha:multi::multi: A ostatnio widziałam dżem z fig z pomarańczą:cool1: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Selket replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Cześć :loveu: :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: piękniś słodziak :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] no pewni wszak to Niunio:loveu: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a co on ma taką różowawą łapkę? :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] A tak ku ozdobie sobie ją codziennie malujemy na malinowo:eviltong: [quote name='Iv_']Wpadł w maliny :eviltong: :evil_lol: :cool3: hahahahaaaaa :diabloti:[/quote] [quote name='Iv_']albo wiśnie :roll:, jakoś w tych co smaże ubyło mi :roll:[/quote] Te smażone to po prostu wyparowały, zgodnie z prawami fizyki:roll: Za dlugo je smażyłaś:roll: