Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. [quote name='Iv_']yhy :roll:[/quote] Ahy.......................................... :roll::roll::roll:
  2. [quote name='Iv_']:roll: :roll: :roll:[/quote] Zatłaś się?:diabloti:
  3. Cudna Niunia :loveu: :loveu: i jakie szczęście na psim pyniu ;)
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ja też więc powyzywamy się i będzie milutko :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ale ja kładę uszy po sobie i pluję sobie pod nosem cicho:shake: Aczkolwiek na Mazurach raz nie wytrzymałam i zwyzywałam ludzi na łódce od debili, chamów i prostaków i kazałam spierdalać....jak nie ja:crazyeye:
  5. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]będę doprowadzać Cię do szewskiej pasji :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] ja się szybko denerwuję:angryy:
  6. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ja jakbym się postarała to może i dostałabym tą fuche :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a no przyszła pogaUganić ;) :diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Wówczas będę Twoją wierną klientką:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  7. Kurde, jak casting to na pewno nie mam szans :placz: Żonkilka przyszła :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  8. Obawiam się, że może nie umieć czytać...One są zabytkiem PRL - u i musimy to uszanować :evil_lol: A swoją drogą to nie wiem skąd one się biorą, ale są na swój sposób wyjątkowe ;)
  9. oooo...........u nas też okropna pogoda :roll: Teraz niby chmurki przylazły, ale nie zapowiada się na ten upragniony deszcz :roll: Ojć, a czemu miałabyś nie zostać w projekcie? :calus: Wstyd się przyznać, ale ja też powinnam pozbierać materiały do swojej pracy i jakoś mi idzie jak z kamienia..nie wiem jak zacząc wcale :oops: Zdjęcia psiaczków jak zawsze wspaniałe ;)
  10. [quote name='łapeczek']hehehe no moze u ciebie tak ale ja ledwo wstalam i juz wiem ze bedzie kiepsko przez pogoode deszczowa ;[[/quote] U nas był tylko malutki deszczyk:-( [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]u mnie też zachmurzenie i pewnie też będzie padać :roll:[/B][/COLOR][/FONT] Zazdraszczam:oops: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale to nic...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo byłam dziś pierwsza :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Mała rzecz a cieszy ;) [quote name='łapeczek']hehehehe szczesciara ja bede o 00:00 dzis pierwsza;p[/quote] Hmmm...........:p [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] dziś już chyba kiepsko będzie być o 00:00 :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] hmmmmmmm:p [quote name='łapeczek']dlaczego niby ?[/quote] hmmmmmmmmmmmmmmmmmm:p [quote name='Iv_']U mnie leje i grzmi [B][U]Hmm....w sumie to pokropiło i pogrzmiało[/U][/B]:eviltong: Ale sie chwalisz :eviltong:, ja zapomniałam całkiem o czatowaniu przy drzwiach :roll: a jeszcze nie spałam przecież :placz: [U][B]Tak się tłumaczy[/B][/U] ;) Gratuluję Żonkilciu :multi::loveu:[/quote] Oj będzie dziś walka:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]bo właściwie nie wiem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Iv dziękuje bardzo :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ha, naiwna...ona Ci chciała powiedzieć, żebyś się cieszyła teraz, bo dziś na pewno Ci nie popuści:diabloti: [quote name='Dobcia']Jakie ładne zachody... mniejsza o datę:loveu:[/quote] Dziękuję:oops: Bierzcie przykład z Dobci, tak się chwali zdjęcia:diabloti::diabloti:
  11. Złośliwiec z tymi pająkami :mad: :mad: Dziś mój TZ dzielnie mi trzy takie osobniki z balkonu zgarnął............ Obrzydliwe były :evil_lol:
  12. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]no pewnie ze nie dały...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja po prostu taka szybka jestem :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] A Ty czemu tak daleko mieszkasz??:angryy: Szybka, jak rumak:evil_lol::evil_lol:
  13. Cześć :loveu: :loveu:
  14. Cześć :multi: Ale pan C ma fajną ozdóbkę na nózi :evil_lol: A ja myślałam, że on rybki łowi i się relaksuje :splat:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:jak się będzie tyle moczył to się skurczy :diabloti:...witka :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alicja :hand::multi::multi::multi: Kurcze....może masz rację..I jeszcze się zmarszczy:shake: I będzie wyglądał jak shar pei...i założe pseudohodflę:diabloti::diabloti::diabloti:
  16. Cześć Żonkila :loveu: :loveu: A pomna ostatnich doświadczeń Ty nie byłaś???????? :evil_lol:
  17. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]takich pompek to ja jeszcze nigdy nie widziałam...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tym bardziej w wykonaniu piesa [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images37.fotosik.pl/1/72c7829d644c9f85.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mogę podesłać do Ciebie moją bestię żebyś nauczyła ją tak?[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]albo żeby ją sam miszcz nauczył [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dawaj swoją sucz na szkolenie, Ciocia Selket ją i tego nauczy:diabloti::diabloti: Niuniek też chetnie da jej nauki:eviltong::eviltong: A swoją drogą mogłabyś przyjechać :evil_lol::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]<czujnym okiem rozgląda się dookoła>[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jestem pierwsza :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]życie jest piękne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]kocham wszystkich !!! [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ŻONKILKA:multi::multi::multi::multi::multi: Gratulacje:multi::multi::multi: [SIZE=1][COLOR=lightblue]Przecież fcale nie dały Ci wygrać[/COLOR][/SIZE] :evil_lol: [quote name='apple'][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]A kto ci pozwolił moczyć piesa:mad::razz:[/FONT][/B][/COLOR] Sam się zamoczył:oops: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj dostałam przesyłkę- cuuudna[/COLOR][/FONT][COLOR=green]:loveu:[/COLOR][/B][/quote] SUper:multi: Kamień z serca, że cała i się podoba:multi::multi:
  18. Dzień dobry ;) Cudny gość :loveu: Też w tym roku widziałam jeżyki, ale nie udało mi się ich uchwycić apartem...A Niuniasty z chęcią by się z takim stworkiem zaprzyjaźnił.... :roll:
  19. [quote name='Iv_']Też Cia lubiam :calus: :diabloti:[/quote] tak:shock::shock::shock:
  20. [quote name='Iv_']No co :roll:, Ty nie masz liściuf w lecie a ja se święce w lecie :eviltong: kto się pierwszy czepił? :-o A zdjęcia wlepiaj :cool3:, w końcu to galeria co nie :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] Okropna jesteś:angryy::angryy::angryy:
  21. Hejka ;) Widzialam piękny pycholek Żabiasty :loveu:
  22. Cześć :loveu: :loveu: Widziałam pięknego Dilerka gnającego przez ściernisko ;)
  23. [quote name='lolka75']wiecej nie bedzie bo to koniec wakacyjnej opowiesci:multi: ale milo ze sie podobujom:multi::loveu:[/quote] o szkoda:placz: Sam cudniaste i opowieść też:multi::multi:
×
×
  • Create New...