-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]hmmm....jasne, to w końcu rzut beretem ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] No pewnie, że tak ;) Przeca to bliziutko ;) -
Gdzie się zapodziałaś??? :niewiem:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Cześć Basiu ;) Nie ma Cię i nie ma :niewiem: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Selket replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Dzien dobry i miłego dnia ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:roll: nie zaspałam tylko się zagadałam gdzieś inndziej na dogo :eviltong: :roll:[/quote] nie ładnie:mad: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]hmm....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to ja powinnam zostać przez kogoś na pizze zaproszona :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To oć i przyjeżdżaj do mnie:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']oj nie plakusiaj juz :calus:dla pocieszenia powiem ci w tajemnicy ze tez przez te okropne komary pogryziona jestem :-([/quote] U nas te komarzyska to jakieś niedoróbki:shake: Nie dość, że małe to często z jednym skrzydełkiem:p Cześc:loveu::loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]no to first :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czas znów to uczcić :) :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Gratulujacje:multi::multi::multi:To zapraszasz wszystkim na pizze? ;) [quote name='Iv_']:multi: :multi: :multi: gratuluję Żonkilcia :loveu: ja mam zaszczytne drugie miejsce :cool1::p[/quote] Cześć:loveu: Nooo..........zaspałaś:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']nie no czuje sie zawiedziona 23 strony i jakas namiastka zdjec a reszta to same gaduly :mad: czy wy wiecie ze ja juz dwie godziny nadrabiam nieobecnosc na dogomani a wy tylko paplacie i paplacie przeciez mi nocy braknie zeby to wszystko nadrobic :mdleje: ale co tam fajnie jest we wtoreczek jade dalej i znowu bedzie trzeba nadrabiac :diabloti:[/quote] Przepraszam Tengusiu, że jesteś zawiedziona:-( Może potem będzie lepiej i będzie więcej fotek? Zazdraszczam wyjazdu:oops: Ja miałam teraz dwa dni gości, znajoma z MIŻa i jej koleżanka ;) Było bardzo fajnie...tylko te okropne komarzyska, to coś strasznego:placz::placz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dzień dobry ;) Wróciłam ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']ottt....święta prawda :cool3:[/quote] ;) [quote name='Iv_']Dobrze Żonkilcia prawisz :cool3: trzeba umieć docenić to co się ma, a to jest sztuka :evil_lol:[/quote] Dokładnie ;) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]se przyjszłam :cool1: jak wampirzyca ... po nocy [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-302.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] HEJA!!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Klocusiowa :loveu: [quote name='Iv_']Cze Wampirzyca :multi:, Selket śpi, ja w zastępstwie witam :cool1: :cool3: Gustowna ta fryzurka....:diabloti:[/quote] Bo ja grzeczne dziecko to w nocy spię :oops: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]śpi??? :crazyeye::crazyeye: o tej godzinie?? jak kura???:evil_lol::evil_lol: nooo se fundłam taką nową fryc :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie spię na grzędzie więc nie jak kura :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:cool3: a tak w ogóle to gratuluję szybkości :loveu::multi:[/quote] ha ;) [quote name='Alicja']........................................:grins:[/quote] Jaka skromna ;) [quote name='Iv_']:mad: a Żonkilka zaspała chyba :roll: wczoraj jej sie udało to niech się cieszy :cool3:[/quote] Chyba się zastosowała ;) [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja nadal się napawam radością z wczorajszego bycia pierwszą... bo widzicie moje drogie kochane istotki... ten zaszczyt trzeba umieć docenić... :diabloti: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Mądrze gadasz :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]....................................[/B][/COLOR][/FONT] :hand: [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B] PIERWSZA:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Wow:crazyeye: Gratuluję:loveu: [quote name='Iv_']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ala :crazyeye:[/quote] Aleś się zdziwiła:loveu: [quote name='Iv_']druga ................:roll:[/quote] Też zaszczytne miejsce:diabloti: [quote name='Ziutka']A Żonkilka ??? :placz: :placz: :placz:[/quote] Zaspała:diabloti: -
[quote name='jonQuilla']:calus: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]już nie rycz bo mi tutaj posadzkę zachlapiesz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] Kurde.....jak zwykle....:roll: Daj wytrę:diabloti: Ino se jeszcze popłaczę to się mopa zaangażuje:placz::placz: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:oops::oops: zawstydziłaś mnie teraz ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a przecie ja prosta dziewczyna z prowincji :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No właśnie o tym mówię...gdzie tera taką z prowincji dorwać?:diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i dobrze że nie było Ci przykro...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]pamiętaj ... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to oni powinni mieć wyrzuty sumienia że Cię zdenerwowali ... :diabloti::calus:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Żonkilka, jak Ty zawsze potrafisz podnieść człowieka na duchu:loveu::loveu::loveu:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: nareperowała :loveu:[/quote] Ach ten talent i wdzięk mój wrodzony.............:diabloti: Po prostu tak się rodzi geniusz:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:roll: taaa, grzebał przy nim i zepsuł :roll:[/quote] A kto mu kazał?????????????????:roll::roll::roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']No właśnie....no pytam, gdzie jest :-x jak nie zepsuł :mad:[/quote] No w domku siedzi...... sobie i przy kompiku klika....taki jeden zanczy się :diabloti: [quote name='Iv_']:roll: ja nie umię, a ciotka coby umiała, mówi, że nie umie :shake: i nima :niewiem:[/quote] Ojć...daj tego awatara..może się da upchnąć:shake: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']to jak nie zepsuł, to gdzie jest? :niewiem:[/quote] W domku siedzi:diabloti: Ziutka............................ Nie da siem naprawić........... :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Buu....:placz: to dlaciego tak źlobił :mad: i co tejaź będzie :roll:[/quote] Wfacel nie zrobił...siamo się zrobiło :obrazic: [quote name='Iv_']Bo ja chciałam nowy mieć :roll: no to mi go niby zrobił, ale nie wyjszedł i starego też nie ma :shake: Teraz nie będzie po prostu nima :niewiem:[/quote] Widzisz więć jednak to na twe życzenie zjadło:evil_lol: Spróbuj jeszcze raz...może zajarzy:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Tere fere QQ :shock::shock::shock:[/quote] Phi..............:diabloti::diabloti: Jak to prawda:eviltong: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]mus kupić sucz na bazarku :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ty inwestyjesz w sucz, ja odmaczam Gonziastego...zakładamy hodoffflę i mamy szczeniory .....zyski na pół:diabloti::diabloti: Potem się rozwinięty do innych ras:diabloti: A może by Ozzulka zaangażować?:p [quote name='Iv_']:roll: taki jeden przyszedł i mi go zepsuł :niewiem: i teraz nie można go napawić i nie mam :roll: :roll:[/quote] Od razu zepsuł:roll::shake: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='łapeczek']czesc ale nagadalyscie;][/quote] My????????????????????????????????????????:shake::shake::shake: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Iv...........a gdzie masz avatarek :roll: :roll: :roll:[/quote] Zjadło jej:diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]eeee....boo...:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo..:hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo...:hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo, bo .................. :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo to było na łódce !!! :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] To jest tłumaczenie:multi: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hyh....jak nie Ty to kto? :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]też tak mam...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jestem w stanie wiele przemilczeć ale jak ktoś już na prawdę się stara żeby mnie wkurzyć to wtedy nie przebieram w słowach :oops:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ja dużo milczę i przeżywam potem sama i mnie dusi i tak w kółko...I się smucę, że ten mi powiedział a ja nic... Gupia jestem:shake: A na łódce to sami zaczęli na nas z mordą, a że akurat wiem iż to my mieliśmy rację i jeszcze mnie ktoś inny wkurzył to się wyładowałam..i wcale mi nie było przykro, bo sobie zasłużyli chamy jedne:angryy::diabloti: