Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. Nie no, Barduś w wodzie booosssskiii :loveu: :loveu:
  2. No to pokaż efekty ;)
  3. A kto to tak się chowa przed fotką, na ostatni zdjęciu? Przyznac się, ale już :evil_lol:
  4. Śłiczne psiaczki :loveu: Moja mama powiedziała, że Lunka jest śliczna i podoban do Gonzika??? :D
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5683/p3250067male6xd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9444/p3250068male6xk1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/5492/p3250069male6us7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/156/p3250070male6kt1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8116/p3250071male6es6.jpg[/IMG][/URL]
  6. Niektórzy weci, to masakryczni są niestety. Znajomej piesek miał nosówkę, i pojawiły się objawy neurologiczne to wet stwierdził, że to z przejedzenia tak mu się zrobiło :roll:
  7. Ja również podziwiam osoby, które tyle robią dla zwierzaków :calus:
  8. [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Dzieńdobereczek Selkeciku z Gonzikiem w ten okropny dzień:multi:[/B][/COLOR][/quote] Dzień dobry:multi: Dzień faktycznie jest okropny i pod górkowy, a pozostałe nie wyglądają na lepsze, ale nie trzeba się poddawać:cool3: [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ył, ble, de, feee, te , be meeeeeeeeeeeeeeee....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jakieś zakłucenia :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i zmiana tematu ;) :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jakie zakłócenie? Więc gdzie na te studia:diabloti:
  9. Wow, same dobre wieści :evil_lol: Biedna ta Zuzia, biedna.... ;) Trzeba jej teraz dodoatkowe mizianka uskuteczniać ;)
  10. Heh, cioteczki to są bardzo ważne :evil_lol: Ale jak nie satć się cioteczką dla takiego cudeńka ;) Gonzuś spacerek przed serialem ;)
  11. Oh, masz gołąbka? Bosze ten pies mało tej łazienki nie rozniósł ;) Śliczny maluszek :loveu:
  12. Nareszcie można dowoli oglądać przystoniajczka :loveu:
  13. Jeszcze raz do góry :calus:
  14. Witanko :multi: :multi:
  15. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]bo tu same gaduły :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja mam 20 lat i jestem w 3 liceum ;) :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tu właśnie niewiele gadułek:-( Ale gdzie indziej to mnóstwo:diabloti: ło to Ty stara raszpla jezdeś:evil_lol: A gdzie na studia? [quote name='Anusia&Saba']Witamy :cool3: Jak tam u Was?[/quote] Witanko :multi: u nas w porządku, ale musimy za naukę wziąśc, a tak nam się nie kce:angryy:
  16. A teraz do góry po szczęście :calus:
  17. O moja droga..To masz gwarantowaną sześcioosobową paczkę bachorów z mojego osiedla..Nie musisz mi dziękować za te chwile rozrywki :evil_lol:
  18. Aha..Niuniek jak strzeli focha to na kołderkę i do mnie do wyrka, a jak go zganiam to rzuca takie spojrzenia i kłądzie się na dywan i wzdycha...... No a kiedy jak nie z samego rana???? A poza tym już po połdunie :evil_lol:
  19. DObra będziemy wrzucać na ten balkona z transparentem ;) A bachory też możemy tam wrzucać? :D
×
×
  • Create New...