-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Nie no, Barduś w wodzie booosssskiii :loveu: :loveu:
-
No to pokaż efekty ;)
-
A kto to tak się chowa przed fotką, na ostatni zdjęciu? Przyznac się, ale już :evil_lol:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5683/p3250067male6xd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9444/p3250068male6xk1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/5492/p3250069male6us7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/156/p3250070male6kt1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8116/p3250071male6es6.jpg[/IMG][/URL] -
Amstafka-4 razy zmieniała dom,potrzebuje pomocy!-adoptowana
Selket replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Spacerek :calus: -
Ja również podziwiam osoby, które tyle robią dla zwierzaków :calus:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Dzieńdobereczek Selkeciku z Gonzikiem w ten okropny dzień:multi:[/B][/COLOR][/quote] Dzień dobry:multi: Dzień faktycznie jest okropny i pod górkowy, a pozostałe nie wyglądają na lepsze, ale nie trzeba się poddawać:cool3: [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ył, ble, de, feee, te , be meeeeeeeeeeeeeeee....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jakieś zakłucenia :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i zmiana tematu ;) :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jakie zakłócenie? Więc gdzie na te studia:diabloti: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Wow, same dobre wieści :evil_lol: Biedna ta Zuzia, biedna.... ;) Trzeba jej teraz dodoatkowe mizianka uskuteczniać ;) -
Oh, masz gołąbka? Bosze ten pies mało tej łazienki nie rozniósł ;) Śliczny maluszek :loveu:
-
Nareszcie można dowoli oglądać przystoniajczka :loveu:
-
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
Selket replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz do góry :calus: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]bo tu same gaduły :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja mam 20 lat i jestem w 3 liceum ;) :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tu właśnie niewiele gadułek:-( Ale gdzie indziej to mnóstwo:diabloti: ło to Ty stara raszpla jezdeś:evil_lol: A gdzie na studia? [quote name='Anusia&Saba']Witamy :cool3: Jak tam u Was?[/quote] Witanko :multi: u nas w porządku, ale musimy za naukę wziąśc, a tak nam się nie kce:angryy: -
Amstafka-4 razy zmieniała dom,potrzebuje pomocy!-adoptowana
Selket replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
A teraz do góry po szczęście :calus: -
Aha..Niuniek jak strzeli focha to na kołderkę i do mnie do wyrka, a jak go zganiam to rzuca takie spojrzenia i kłądzie się na dywan i wzdycha...... No a kiedy jak nie z samego rana???? A poza tym już po połdunie :evil_lol:
- 78403 replies