-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Selket replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Hej :loveu: Cudniasty potfffór ;) A takie zniszczenia mi się z czymś kojarzą...Tylko, ze mój zeżarł pilota jednak :evil_lol: -
[quote name='apple'][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]Bossszzz...mazury......żagle..............JA TEŻ CHCE:placz::placz::placz:[/FONT][/B][/COLOR] [/quote] Dżapuszko jedź z nami ;) miejsce się jakieś znajdzie, będziesz nam gotowała:diabloti: Nuu....... Umrę ze stresu:placz:
-
Dotoczyłam się do Cia :loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol: pewnie pomyślał że chcesz mu ukraść albo że jesteś zoofilką albo że on wpadł Ci w oko :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]albo...albo... jedno z ośmiu ;) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mówię, mówię, mówię Ci jeszcze ;) :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Może poprostu czuł się nieswojo albo speszony.... Nie pomyślałam o tym:roll: Następnym razem będę się wgapiać bardziej dyskretnie...Gdyby nie ten krawężnik, na którym się potkłam to na pewno by mnie nie zauważył :p Jeszcze.............:diabloti:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Selket replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Hejka ;) Widziałam tą śliczną kudłatą mordeczkę ;) -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]o ja ciiiieeee :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Selkeeeeeeeeeeeeeeeecik !!! ja Ciebie też :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Mów mi tak jeszcze:oops::loveu::loveu::loveu: Widziałam wczoraj pieska, kropka w kropkę jak Salsa:loveu: Aż szłam i się odwracałam...Koleś się dziwnie na mnie patrzył:cool1:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Daj troszkę barszczyku ;) -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Tak? A gdzie to się panienka wybiera?:razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Na Maziury....na żagle:cool3::cool3:...Z czeteremi kompletnie obcymi osobami:placz::placz: CZeść:loveu::loveu::loveu:
-
Wpadłam cześć powiedzieć ;)
-
Witaj Mości Panno :evil_lol: Czy tak się mówi do arystokracji?????
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Asia&gordonisko']Na pewno zdałaś :) Nie stresaj się już ;)[/quote] Jutro zobaczymy...o ile ktoś zadzwoni po wyniki..jak nie to czekam na list z uczelni:diabloti: Nie będę się stresować jak już będę wiedzieć ;) Dzięki Asiu ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Asia&gordonisko']Selkeciku będzie Okej Asia wierzy w selkecika [/quote] Dzięuję :Rose: Teraz tylko wyniki :nerwy: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A kuku kukułeczko[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć Jabłuszkowe Dżapuszko:multi: [quote name='Iv_'] Selkecik pojechał zdawać egzamin i wcale się nie denerwował i my też nie ooooooo nooo [/quote] No już wróciłam...wczoraj...i padłam..... I siem stresuję, bo dopiero jutro wyniki :nerwy: ALe ja i tak tam nie zadzownię:shake: [quote name='Rinuś'][B][I]Czeeeeeeeeeeeeeeeść [/I][/B] [B][I]przyszłam Ci nasikać [/I][/B][/quote] Cześć:multi: Bidulko nadal nie trzymasz moczu?:diabloti: [quote name='Tengusia']Selkeciku [/quote] Tengusia:multi: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Dobcia']Poradzisz sobie!;):kciuki:[/quote] Mam taką nadzieję :nerwy: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']dasz rade ;)[/quote] Jestem o jakieś 36 h już nie wyrobiona z materiałem..miałam to przerobić od niedzieli... Boshe...no...... :nerwy: :nerwy: Już mnie brzuszek boli:placz: Dziękuję za wiarę :calus: A Ty już się dołkaj tak bardzo :calus: Zrobiłaś wszystko co mogłaś i nadal robisz, obaczysz jeszcze z Dragonkiem się ułoży :calus: [quote name='łapeczek']hey witamy sie[/quote] Hej :multi: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']dzieki :calus:[/quote] Nie ma za co ;) Normalnie do jutra pięć razy na zawał padnę.....a jutro kolejne siedem:placz::placz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']ja jestem ale taka jakas jestem :sadCyber:[/quote] oooooooooooo...............oć utulkam :calus: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Selket replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Cześć :loveu: :loveu: :loveu: Wpadłam na chwilkę..gdzieś ten kominek? :crazyeye: -
[quote name='Rinuś'][B][I]toż zmieniłam , ale jak zobaczyła inne tytuły galerii to znów popuściłam :evil_lol:[/I][/B][/quote] Jak będziesz tak sikać ciągle to se doopkę odparzysz :diabloti:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
CZeść :loveu: Boshe, ale Ty masz ciekawe życie :evil_lol: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Selket replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Dzien dobry ;) -
Cześć :loveu: :loveu: :loveu: Widziałam i zaazdraszczam wypoczynku nad morzem........ ;) Ino mi się też trafił wyjazd - jak ślepej kurze ziarno :evil_lol:
-
Cześć Alu ;) Boshe, ledwo Was po znałam tak się skundliliście..... :roll: Bohe, Rinuś zamiast siedzieć tobyś poleciała gacie zmienić :evil_lol:
- 78403 replies