Jump to content
Dogomania

basiapron

Members
  • Posts

    2548
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by basiapron

  1. on mi przupomina to zwierze z epoki lodowcowej co ciągle z orzeszkiem ganiało:eviltong:
  2. nasza je wszystko,łącznie z rzeczami niejadalnymi.
  3. wrrr niedobre cioteczki,bo postrasze Kudłatą jak się nie dowiem,ona was zeżre:diabloti:
  4. pogoda do d... nie dziwię się że Czuczu się opierdziela po spacerze,my też się opierdzielamy po spacerze,idziemy na następny i spać.Ohydnie jest:/
  5. dawno tu nikogo nie było,bardzo prosdze o intensywne myślenie!!co robimy??
  6. hmmm tylko jak chcesz je przekazać?chyba pocztą,no chyba ze z Sosnowca jesteś albo okolic:)mogę podać adres wysyłki na pw.
  7. a widziałaś kiedyś świeżą panią mgr i pana mgr którzy wózeczkiem ze złomem zapieprzają na złomnice.Bo ja widziałam,jak trzeba robić to wyjścia nie ma.A jaki człowiek jest dumny jak coś z tego wychodzi.Widze że tu tez bazarek potrzebny,cóż wyjścia nie mam tylko przekopać dom i zrobić porządek w pokoju.Na pewno mam mnóstwo bazarkowych rzeczy tylko o tym nie wiem,pomyślimy nad tym. A tak przy okazji-piękny ten psiak:)
  8. a wiesz ile przy takich dyskusjach mozna się dowiedzieć??niech sobie popiszą przynajmniej się nawzajem uświadomią i nie będzie niedomówień i pretensji że np kupiliście Romie węgiel a drzewo przecież można za darmo dostać.A tak to wszystko wiadomo po co i na co.
  9. ja spróbuje coś mu puścić na bazarek w wolnej chwili,zawsze jakiś grosz będzie.
  10. [quote name='mosii']Robert juz u mnie, jest fantastyczny!!!! w aucie super grzeczny, chociaz zezarł mi kubek po kawie;) jest niesamowicie maleńki, juz dawno nie widziałam takiego psa :D i nie ma ogonka :D zamieszkał u mnie w domu bo super dogaduje sie z psami, rottweilerka oszalała na jego punkcie, reszta jutro bo przeziebienie mnie rozbiera, a wymarzłam sie dzis strasznie na wystawie.[/quote] no dziwisz sie że zeżarł kubek?sama sobie kawe kupiła a psu nic,moja tez by zeżarła jakbym jej nic nie dała,aktualnie ma taką ogromną kośc więc jak Pani jest zajęta to ona nad tą kością siedzi.A Robuś jest taki kochany że nie dziwię się ze rotka oszalała:)trzeba mu fraczek jakiś zrobić bo zimno,a we fraku będzie mu do twarzy.
  11. ktoś kto organizuje jedną taką akcję na pewno zrobi następne,taki już zwyczaj-wejdziesz w to raz na zawsze:)lepiej dla nas.
  12. taaa DuDzia działa,ja tez na gg dostałam i znów zapraszam na bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120491 przypominamy się!!
  13. no o co chodzi,bo ja chcem wiedzieć!!!!:placz:
  14. [quote name='GameBoy']transport juz jest, bedzie mnie kosztowal jakies 40 zl problemem jest leczenie malucha[/quote] leczenie-tzn jakie koszty,zapamietuje wątek,zobaczymy co da się bazarkowo zrobić
  15. nie da rady,mogę jedynie pomóc kase zorganizować,ale u mnie nikt się na taką trase nie szarpnie-TŻ pracuje w 2 miejscach jednocześnie,a wujka bym się bała prosić,że tak powiem nie jest świetnym kierowcą,ale pomyśle kto jeszcze mógłby się zgodzić za zwrot kosztow.
  16. jestem i myśle,skąd dokąd dokładnie ten transport i ile kasy na takowy będzie trzeba?
  17. bo to psiak dorosły,nie spotkał się z tym w dzieciństwie to uważa że to niepotrzebne,to tak jakbyś babci internet dala i kazała go polubić.jej to do szczęścia nie potrzebne,Aronkowi smaczki tez nie,on i tak już jest szczęsliwy:)
  18. już??spać??oooo nie,nie ma głupich,za dużo roboty w ciągu tygodnia zeby się w niedziele nie polenić:)
  19. [SIZE=5][COLOR=Red][B]zapraszamy wszystkich na bazarek:[/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120494[/url]
  20. znam takiego co tone wam w półtorej godziny przerzuci.Ale niestety jest z mojego miasta i do tego pracuje.
  21. a jak sytuacja finansów z różnych bazarków itp? żeby było wiadomo ile brakuje na ten węgiel,bo może coś tam kasy jest.
  22. sorry za spóźnienie,juz jestem i proponuje aktualizowac pierwszy post pisząc ile pieniędzy juz jest zebranych,ludzi to motywuje,ta rosnąca kwota,że każdy grosik coś daje.
  23. no tak,ale ostatnia osoba która widziała Edę to peter,więc może skoro jemu się udało spotkać z Agą to moze on by mógł wziąć na siebie dzwoniacych bo wie jak tam wygląda sytuacja.Ja jak będe miała chwile to ogłoszenia porobię ale najpierw niech sie peter wypowie.
×
×
  • Create New...