-
Posts
2548 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by basiapron
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
basiapron replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
on mi przupomina to zwierze z epoki lodowcowej co ciągle z orzeszkiem ganiało:eviltong: -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
basiapron replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czarny wyszczupla:evil_lol: -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
basiapron replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pogoda do d... nie dziwię się że Czuczu się opierdziela po spacerze,my też się opierdzielamy po spacerze,idziemy na następny i spać.Ohydnie jest:/ -
Kajtuś szuka domu. 19 września- schron! MA DOMEK!!!
basiapron replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
dawno tu nikogo nie było,bardzo prosdze o intensywne myślenie!!co robimy?? -
Pies, który ujrzał Słońce...Spełnione marzenia!!!
basiapron replied to Wściekła's topic in Już w nowym domu
hmmm tylko jak chcesz je przekazać?chyba pocztą,no chyba ze z Sosnowca jesteś albo okolic:)mogę podać adres wysyłki na pw. -
Pies, który ujrzał Słońce...Spełnione marzenia!!!
basiapron replied to Wściekła's topic in Już w nowym domu
a widziałaś kiedyś świeżą panią mgr i pana mgr którzy wózeczkiem ze złomem zapieprzają na złomnice.Bo ja widziałam,jak trzeba robić to wyjścia nie ma.A jaki człowiek jest dumny jak coś z tego wychodzi.Widze że tu tez bazarek potrzebny,cóż wyjścia nie mam tylko przekopać dom i zrobić porządek w pokoju.Na pewno mam mnóstwo bazarkowych rzeczy tylko o tym nie wiem,pomyślimy nad tym. A tak przy okazji-piękny ten psiak:) -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
basiapron replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ja spróbuje coś mu puścić na bazarek w wolnej chwili,zawsze jakiś grosz będzie. -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
basiapron replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']Robert juz u mnie, jest fantastyczny!!!! w aucie super grzeczny, chociaz zezarł mi kubek po kawie;) jest niesamowicie maleńki, juz dawno nie widziałam takiego psa :D i nie ma ogonka :D zamieszkał u mnie w domu bo super dogaduje sie z psami, rottweilerka oszalała na jego punkcie, reszta jutro bo przeziebienie mnie rozbiera, a wymarzłam sie dzis strasznie na wystawie.[/quote] no dziwisz sie że zeżarł kubek?sama sobie kawe kupiła a psu nic,moja tez by zeżarła jakbym jej nic nie dała,aktualnie ma taką ogromną kośc więc jak Pani jest zajęta to ona nad tą kością siedzi.A Robuś jest taki kochany że nie dziwię się ze rotka oszalała:)trzeba mu fraczek jakiś zrobić bo zimno,a we fraku będzie mu do twarzy. -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
basiapron replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ktoś kto organizuje jedną taką akcję na pewno zrobi następne,taki już zwyczaj-wejdziesz w to raz na zawsze:)lepiej dla nas. -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
basiapron replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no o co chodzi,bo ja chcem wiedzieć!!!!:placz: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
basiapron replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']transport juz jest, bedzie mnie kosztowal jakies 40 zl problemem jest leczenie malucha[/quote] leczenie-tzn jakie koszty,zapamietuje wątek,zobaczymy co da się bazarkowo zrobić -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
basiapron replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
nie da rady,mogę jedynie pomóc kase zorganizować,ale u mnie nikt się na taką trase nie szarpnie-TŻ pracuje w 2 miejscach jednocześnie,a wujka bym się bała prosić,że tak powiem nie jest świetnym kierowcą,ale pomyśle kto jeszcze mógłby się zgodzić za zwrot kosztow. -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
basiapron replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
jestem i myśle,skąd dokąd dokładnie ten transport i ile kasy na takowy będzie trzeba? -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
basiapron replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już??spać??oooo nie,nie ma głupich,za dużo roboty w ciągu tygodnia zeby się w niedziele nie polenić:) -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
basiapron replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=Red][B]zapraszamy wszystkich na bazarek:[/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120494[/url] -
Pies, który ujrzał Słońce...Spełnione marzenia!!!
basiapron replied to Wściekła's topic in Już w nowym domu
sorry za spóźnienie,juz jestem i proponuje aktualizowac pierwszy post pisząc ile pieniędzy juz jest zebranych,ludzi to motywuje,ta rosnąca kwota,że każdy grosik coś daje. -
Eda - sunia była bita.. MA WSPANIAŁY DOMEK !!
basiapron replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
no tak,ale ostatnia osoba która widziała Edę to peter,więc może skoro jemu się udało spotkać z Agą to moze on by mógł wziąć na siebie dzwoniacych bo wie jak tam wygląda sytuacja.Ja jak będe miała chwile to ogłoszenia porobię ale najpierw niech sie peter wypowie.