Jump to content
Dogomania

JOMA

Members
  • Posts

    2578
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by JOMA

  1. Ale tu cisza :shake: - mam nadzieję, że przed burzą :razz: (czyt: przed zalaniem falą wolontariuszy akcji silesiowej :evil_lol:)
  2. JOMA

    BARF w kostkach

    Dzisiaj się stało ! - zaczęłam barfować - tzn moje psy :lol: pierwsze w życiu barfowe śniadanko wcięły expresowo - czyli smakuje, zobaczymy jak na to zareagują brzuszki - ciąg dalszy za kilka dni :p
  3. [COLOR=red][B]ULOTKI [/B]do pobrania[/COLOR] są na pierwszej stronie wątku oraz str 18 post 179 i 180
  4. Kciuki trzymane :happy1:
  5. JOMA

    BARF w kostkach

    Łał raz w tygodniu Dzień Dziecka - tzn Dzień Psa :eviltong: Dzięki za odpowiedź.
  6. JOMA

    BARF w kostkach

    Amikat - te skrzydła, szyjki i krpusy surowe i bez kości (no bo nie mielone ) ?
  7. 3 sarenki szukają domku - może być z ogródkiem :wallbash:
  8. JOMA

    BARF w kostkach

    A ja mam pytanko ! Często jesteśmy w rozjazdach z psami oczywiście i co zrobić jeśli zapomnę barfa albo powrót się opóźni ? Co mogę podać [B]zamiast[/B] aby nie pomieszać psom w brzuszkach a jednocześnie ich nie zagłodzic ? Wiadomo - suchą, czy mokrą karmę można dokupić nawet na stacji benzynowej albo nawet zabrać więcej bez lodówki.
  9. No to zaczynamy. Proszę o zgłoszenia może najlepiej na PW, żeby nie zaśmiecać Tengusi wątku :eviltong:. Przydałyby się jeszcze dwie ulotki: ZOSTAŃ DOMEM TYMCZASOWYM i ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM albo coś w tym stylu. Polecam do podglądnięcia stronę schroniskową i wątek oraz stronę fundacyjną i wątek. Oczywiście kto może drukuje ulotki - są do pobrania na pierwszej str wątku. Tengusiu a czy możnaby dwustronne ulotki klementynkowe przenieść na pierwszą stronę? boję się, że się nam w kiedyś zgubią. Obecnie są na str. 18 post 179 i 180.
  10. GRAFIK SILESIOWY - LUTY 2009 sobota 21 lutego psy tymczasowe: 10.30. Daria_13 - szczeniak missieek: 2 pieski Jotka - szczeniak Lena - szczeniak Oliwia - szczeniak 2 szczeniaki,które nie chcą jeść w schronie szczeniak,którego chcą uśpić z Sosnowca lista rezerwowa: BoUnTy Jager Falco Wolontariusze: Roksana, klaudiaaa, Agnieszka, izulkabu, Glutofia, andaaa, _Lara, Gisic87, zyraffa, Romina_74, niedziela 22 lutego psy tymczasowe:10.30. BoUnTy: 2 pieski + 2 szczeniaki HebaNova - spaniel + wszystkie, które nie znajdą domów w sobotę lub schroniskowe - w zależności ile zostanie tymczasów Wolontariusze: Daria_13,Roksana,klaudiaaa,Agnieszka,izulkabu,Glutofia, andaaa, _Lara,Romina_74, Mateusz, andaaa,
  11. Taki gryzaczko - przeciągaczek w sam raz na bazarek :p
  12. Taki gryzaczko - przeciągaczek w sam raz na bazarek :p
  13. AMBRA !!! - ty dzielna nasza :jumpie: :jumpie: :jumpie: Dziewczyny nie wariujcie nam :evil_lol: ! - kto nam będzie przetymczasowywał zwierzaczki ? ! ? !
  14. Ja też bym się upierała aby ogłaszać pieska w okolicach Świętochłowic. Weci to też dobry sposób, być może ktoś go zapamiętał. Wiem, że to nieodpowiedzialne zgubić psa, tym bardziej niewidzącego ale przeróżne rzeczy sie zdarzają i może właściciel go szuka. [B]Inna sprawa, że ludzie kompletnie nie wiedzą co robić jak zginie pies - znam takich co siedzą w domu, popadają w depresję i liczą, że pies sam wróci :shake: - potrafią tak czekać latami :shake:[/B]
  15. No dobra, już ok - rozumiem aluzję - obiecuję, że na następnej akcji wszystkich was ponickuję :evil_lol: No ale Glutofio, żeby pomylić Maciaszka z Jomą :shake: :cool3: :shake: - wprawdzie dla Jomy to ogromny komplement :loveu: Chociaż z Maciaszkiem to prosta sprawa: Coco Chanel = czerń + biel Maciaszek = czerń + czerwień rozumiecie te klimaty :diabloti:
  16. A kotów też kilka poszło i to całkiem niemłodych ale to bardziej do sprawdzenia na [B]miau.[/B] Od nas poszła 4 miesięczna koteczka, którą przywiozła Monika z opolskiego do bardzo fajnego domu który niedawno stracił kotka, dożył u nich starości. A ten wilczurkowaty piesek z bandamką : szukam domu - który nie jest Hagerem to [B]Dora[/B]. Średniej wielkości wilczurek który jest u [B]Ani z Bytomia[/B] na tymczasie i nie poszła do domu ( to jest [B]sunia[/B] ) chociaż jest przekochana i wychowuje się z dziećmi. Poszła do domu blisko Ani i ciągle ucieka do niej. Trzeba jej znaleźć domek gdzieś dalej.
  17. [B]Lunatico[/B] - zapraszamy całą paczkę chętnych dziewczyn, dla każdej znajdzie się jakaś praca [B]Klajda[/B] - zgodę rodziców przynieś proszę na akcję [B]mineralna [/B]- nie określiłaś się czy interesuje cię opieka nad psami czy kwestowanie (od 17. lat) - albo coś przeoczyłam :cool3:
  18. Lunatico - oczywiście, że można się dopisać - powiedziałabym nawet, że w twoim przypadku to nawet trzeba;). Koleżanki też mile widziane ale określcie się proszę: kwesta czy opieka ?
  19. [B]Gisic87[/B] - oczywiście, że cię wpisałam ale co to znowu za pieski :shake:
  20. No to czekamy na wieści co tam Pudzianek narozrabia :evil_lol: - jak to szczenię oczywiście :roll:.
  21. Ślicznota Suzi - wcale nie widać, że to taka starowinka.
  22. Zapraszamy nadwornego fotografa (czyt: Tengusia) :multi:
  23. Jaaga ty to już tyle przeszłaś z tymczasami, że teraz to chyba czekamy na książkę pt: "Psy tymczasowe-poradnik" - no bo czy ktoś się spotkał kiedyś z taką książką ? - zarobiłabyś fortunę ! - dogomaniacy by się zabijali za autografem - zapisuję sie jako pierwsza ! :lol:
  24. Anettta - pamiętam oczywiście -Mateusz już w grafiku
×
×
  • Create New...