-
Posts
10348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
dziadziunio.... biedactwo ciągle leży w kąciku jakby go nie było... chociaż pochodził troszke po mieszkaniu i kilka kroczków po trawce...nawet podnosił główkę do góry i patrzył co robię, bo w ten pierwszy dzień był taki smutny czy slaby, że miał przeważnie tylko opuszczoną główkę leży tylko dopóki nie słychac odgłosów kuchennych... stukanie garnków niczym red bull dodaje dziadziowi skrzydeł natychmiast jest na posterunku... jest bardzo łakomy..mógłby cały czas jeść..ale suchej wątrobowej karmy nie lubi... kocha za to gotownego kurczaczka... ...no nic kurujemy się dalej... -
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
najbiednieszy biedunio chyba w środe pojedzie do nowego domku... -
połamana ŻABCIA znaleziona w rowie! Ma dom. Przyborówko
kikou replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']Kurcze, jaka ona podobna do mojej Rudzi... :-([/quote] jeeej... i do mojej Rudzi też strasznie podobna;);)... przelałam 30,- dla biednej Żabci -
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
o malo bym skrzywdziła biedaczka niepochlebną wypowiedzią..... wprawdzie zesikał sie wczoraj w aucie (może nie miał doświadczenia z samochodami) ale w domu nie nabrudził ani razu.... !!!! (od wczoraj, odpukać) jest w takim marnym stanie, a jednak czeka az go zataszcze na dwór. ..aż mi się płakać chce, że taki dzielny... nawet przeszedł kilka stopni sam w dół.... -
Staruszek ma DOM! Drugie życie podarowała mu KIKOU! DZIĘKUJEMY!
kikou replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images30.fotosik.pl/232/3540325e8e4c1d46med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/233/eb7003e51de86365med.jpg[/IMG] -
Staruszek ma DOM! Drugie życie podarowała mu KIKOU! DZIĘKUJEMY!
kikou replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
czy ktoś poznaje tego łobuziaka...? [IMG]http://images26.fotosik.pl/233/463841bfea959828med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/292/e747fd22a27ded10med.jpg[/IMG] -
ja tez mysle, ze transport to nie jest problem.... ja go sama nawet zawioze... tylko domek musi byc na parterze albo z winda, bo dziadzio bardzo marnie chodzi.....a jest zbyt cieżki do noszenia po schodach!!!! a za to szczeka dzisiaj na mnie....ze mu zabralam miseczke... ale juz najedzony, zjadł porcje odpowoednia do wagi.....a jest grubawy, karmiony byle czym ale chyba w dużych ilościach....
-
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkred][B]szukamy przede wszystkim domku...... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkred][B]najlepiej na parterze!!!!!...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] dziadzio bardzo zle chodzi.... po schodach w ogole nie daje rady.. probuje go znosic co jakis czas ale jest troche ciezki ok.12 kg... (kregosłup niestety w stanie wskazującym na nadgryzienie zębem czasu... czy ja wiem zresztą czym nadgryziony... ale to o moj kregosłup chodzi a nie o dziadziowy..... po prostu boli jak idę po schodach taszcząc staruszka), a Ulv mieszka też na 2 pietrze bez windy wiec problem byłby ten sam... -
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ciotki dawać kontakt czekam bo jak zasnę nie wstanę do południa[/quote] no chyba tradycyjnie Agnieszkę lub Magde... wrazie cudu to chyba One będą sprawdzać dom, przygotowywać umowe... ....a noc mineła spokojnie..biedactwo męczy się tym katarem, pojękuje, postękuje.... kupka nieszczęścia -
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
super... to zdiecie ze schroniska jest najbardziej adekwatne do jego stanu... te z domu nie oddaja powagi sytuacji bo akurat pysio jest sliczny i kosmaty i nie widac, ze taki biedniutki.... -
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images28.fotosik.pl/232/bd888c7b0968d0c2med.jpg[/IMG] -
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images32.fotosik.pl/290/d86782625a5f1d6cmed.jpg[/IMG] -
Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)
kikou replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
moze by tam w pierwszym poście dodac chociaz zdiecie ze schroniska -
może ktoś zechciałby mu założyć osobny wątek.... ja jutro dodam jakies zdiecia... - zeby nie marnowac wiecej czasu, ten psiak naprawde potrzebuje pomocy, - zeby juz był widoczny, moze jakis ds go zauważy i zechce pokochac..., - zeby zaczac zbierac na operacje, bo moze za dwa, trzy tygodnie bedzie juz mozna myslec o zoperowaniu tych licznych narośli... i zabkow i guza na jajeczkach i samych jajeczek..... kapitalny remont potrzebny...
-
dziadzio na pewno rozpaczliwie chce żyć....to pewnik, po przyjeździe cała trójka wtrząchnęła kurczaka... i dziadzio tak pałaszował, że tylko Rudzia go wyprzedziła ...no ale jej w żarłoczności nikt nie ma szans dorównać.... tak zaniedbanego pieska, chyba calymi latami, to ja nie widziałam w życiu, nie mam wielkiego doświadczenia ale nawet sobie nie wyobrażałam, że psiak może być taki biedny.... [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]ale na pewno nie ma zamiaru umierać.!!!..[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] na widok "psiej dziewczynki" nawet zamerdał tym swoim najbiedniejszym, łysym ogonkiem, teraz śpi biedulek, po jedzonku podałam mu wątrobowe tablety.... jest naprawde łagodny..nawet nie burknął jak go nosiłam, ani po drodze, ani przy podawaniu lekarstw... niestety sisia na razie tam gdzie leży.... auto znowu do prania... pieniędzy na razie żadnych nie potrzebujemy, mam w domu tabletki dla niego conajmniej na tydzień i różne rodzaje karm dla wątrobowców, ze względu na pozostałe staruszki - trzeba zbierać na potem na operacje, bo bez tego ani rusz... wszedzie ma te paskudne guzki.... no i może dajmy mu jakoś na imie?