Goska ja odnawiam psiaki na alegratkce i od czasu do czasu je wyrozniam
No i oczywiscie wysylam ogloszenia do GW i wW.
Pomysl dobry tylko narazie na mnie przez najblizsze 2 tyogdnie nie ma co liczyc.
Niestety nie moge zadeklarowac narazie zadnej wiecej pomocy bo troche mi sie na glowe zwalilo i niestety ale padam o 20 i ew, jak sie zwleke to cos klepne.
Albus ma swoje ogloszenia u mnie i w miare mozliwosci je podnosze :)