Jump to content
Dogomania

olalolaa

Members
  • Posts

    5297
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olalolaa

  1. Weta mam, kastracja miała być kombinowana może nawet za darmo ale coś to ucichło.
  2. Ja jakoś mam obiekcje, ale ja tam nie bywam. Dostałam meila od Pana Adama, i on uważa że na razie nie ma sensu go zabierać, myśli że powinniśmy zrobić mu badania krwi podstawowe i zobaczyć przypadkiem czy nie jest chory - wg mnie to jest nawet konieczne ale teraz nie mamy na to kasy.. i co robić? P. Adam przyjeżdża tez do Rexa często i kiedy ma czas, ja jeśli już chciałam go przenieść gdzieś blisko np do P.Uli.. innego dobrego hoteliku nie znam w okolicy Częstochowy. Chyba na razie musi zostać tak jak jest i priorytetową sprawą będą badania. W weekend i poniedziałek/wtorek będę na miejscu, można by go wtedy zabrać do weta, tylko że takie badanie będzie pewnie ok. 70zł kosztowało. Bo jak już robić to z próbami wątrobowymi i na nerki. A skoro chudnie to enzymy pewnie też będą wskazane..
  3. Sunia jest cudowna. jakbym mogła to już bym jechała po nią.. foksy kocham. Zapisuje się i myślę intensywnie.
  4. [quote name='xmartix']daj do mnie: 726714598[/QUOTE] Właśnie podałam jej numer, jutro zadzwoni. Dzięki.
  5. One są takie pół dzikie, przyłażą do niej na jedzenie z tego co mówiła. Kobieta nie ejst jakas biedna bo ma gospodarstwo małe z innymi zwierzętami, ale nie stać jej żeby wszystkie ciachnąć, sterylizowała już sama któreś. Najlepiej będzie chyba jakbym mogła jej podać numer do kogoś z TOZu, co?
  6. [quote name='Basia1244']talony są na sterylkę dla opiekunów bezdomnych kotów - w biurze dają po 3 sztuki na opiekuna[/QUOTE] oo.. a jakoś to sprawdzają? Ona potrzebowałaby więcej. Jak przyjedzie i powie tylko ze jest takim opiekunem to dostanie? Jak to wygląda?No i jest spod Wrocławia, jakies 5km od granicy.
  7. Czy orientujecie się w sprawach sterylki kotów? teraz jest miesiąc sterylizacji, czy są jakieś akcje darmowej? W schronie, TOZie sterylizują? Mam pania która ma 18 kotów i 5 kotek jest na już do sterylizacji..
  8. P. Ula oddzwoniła - nie ma miejsc :( U Zuzi byłam nawet kiedyś, tylko ile by kosztował hotel, no i transport daleki.
  9. Tak tyle co napisałam, bo tel. nie odbierała teraz. Misiek jest teraz w zewnętrznym kojcu, buda jest porządna, kojec taki zwyczajny, nie jakiś wielki..
  10. Zaraz zrobię rozliczenie bo trochę wpłat jest, dzisiaj Rex miał odwiedziny P. Adama i P. Blanki - będą zdjęcia :) Na razie zapłacili za hotelik 280zł bo orientacyjnie powiedziałam że 130 jest na Miśka i żeby tyle założyli, plus 150 od nich. I uwaga.. podnoszę mały alarm, uważam , że Rex powinien zmienić miejsce pobytu. Państwo dzisiaj zauważyli że wygląda jakoś marnie, schudł, jest jakiś wyliniały, opieka nie jest super.. Był odrobaczany więc wszystko powinno być ok , chyba że coś innego mu dolega i wymaga badań. Podobno od jakiegoś czasu dostaje więcej jeść, ale nie wiem co i ile. Nie jesteśmy zadowoleni z podejścia i opieki, jak miał problem z łapką nie był u weta, nie byliśmy powiadomieni o tym od razu. Moim zdaniem to wystarcza , żeby poszukać mu innego miejsca. Mam zaufanie do hoteliku pod Częstochową w Żarkach, ale P. Ula może nie mieć miejsca - dowiem się. Proszę Was o pomoc i rady..
  11. Ja ani happy ani mera dog nie znam, zadecydujcie :)
  12. Koncert bardzo mi się podobał :) moim zdaniem udał się i towarzystwo publiczności dopisało!
  13. Koncert się odbędzie, z tym, że w zmienionej formie, dostosowanej do żałoby- jakiej nie wiem.
  14. na razie bez zmian - koncert jest. Jutro rano miasto ma dać odpowiedź.
  15. ktoś z Wrocławia szuka kudłacza lubiącego dzieci! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224032-Szukam-ma%C5%82ego-kud%C5%82acza-lubi%C4%85cego-dzieci.-Wroc%C5%82aw.?p=18764833#post18764833[/url]
  16. Nie ma właśnie żadnego, czekam cały czas na te zdjęcia to wtedy cos napiszę na poczekaniu ;)
  17. Odkopałaś wątek ;) U Diego wszystko ok tylko nie mam bezpośredniego kontaktu z opiekunem bo w ogóle nie ma teraz telefonu. Postaram się o te zdjęcia jakoś..
  18. [quote name='storozak']Najważniejsze, że wszystko dobrze:) A co się stało z telefonem??[/QUOTE] Nie mam pojęcia. ;) Ale nie offujmy, Diego tez ma wątek hehe. Aktywowałam dzisiaj ogloszenia dla Rexa więc chyba juz wszystkie sa zrobione. Dziś znów był w gazecie ale telefonu zadnego.
  19. ja jestem cały czas we Wrocławiu.. była u niego znajoma i wszystko jest ok, tylko nie ma w ogóle telefonu teraz :(
  20. Nie mam zadnych nowych zdjęć Diego i ostatnio kontaktu z DT bo cos się tel. zepsuł temu chłopakowi :(
  21. hmm ja wykupiłam mu z tydzien temu 70 ogloszen, widze ze sa w trakcie realizacji, a mozesz jakos przytrzymac ten pakiet zbey byl zrobiony ew. za jakis czas?
  22. Domu szuka malamut 4-ro letni z rodowodem. Przyjazny, wychowany z dziećmi. Nauczony ciągnąć sanki, biegać nawet przy quadzie. Pokonuje bez problemu zwyklejsze ogrodzenia. Kontakt do mnie: 534535434 ; 502780120 e-mail:[email protected] Pies jest na śląsku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1344/0aeb71fec96c6d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1344/0aeb71fec96c6d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1344/4d9052c513fa3551med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1407/1675bf2be34d1dedmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. ten 'moj' z rodowodem to okazał się być malamutem. Jestem w kontakcie z właścicielką.. Pies ma skończone 26 lutego 4 lata, bardzo przyjazny, wychowany z dziećmi. Niektóre psy mu nie pasują, koty nie wiadomo. Nauczony ciągnąc sanki, biegał przy rowerze i nawet quadzie.. Bez problemu pokonuje zwyklejsze ogrodzenia, musi mieszkać z takim bardzo wysokim. Kontakt do mnie: 534535434 ; 502780120 e-mail:[email protected] Pies jest na śląsku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1344/0aeb71fec96c6d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1344/0aeb71fec96c6d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1344/4d9052c513fa3551med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1407/1675bf2be34d1dedmed.jpg[/IMG][/URL]
  24. Ja mam dwa teriery.. i właśnie Lara to jest typowy uparciuch z adhd. Czesana, kąpana, trymowana przeze mnie od małego, regularnie, a zawsze jej się nie podoba i nie chce stać w miejscu. Jak ją odbierałam od fryzjera to Pani była nieźle wymęczona. I mnie przy psie nie było, sama powiedziała że rzadko jej jej takie psie klientki trafiają. To zależy od konkretnego psa wszystko..
  25. albo przy tym samym przednim plocie, z lewej patrząc na schron, i tam w rogu? bylyby juz dwie scianki plotu..
×
×
  • Create New...