-
Posts
5297 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olalolaa
-
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Weta mam, kastracja miała być kombinowana może nawet za darmo ale coś to ucichło. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ja jakoś mam obiekcje, ale ja tam nie bywam. Dostałam meila od Pana Adama, i on uważa że na razie nie ma sensu go zabierać, myśli że powinniśmy zrobić mu badania krwi podstawowe i zobaczyć przypadkiem czy nie jest chory - wg mnie to jest nawet konieczne ale teraz nie mamy na to kasy.. i co robić? P. Adam przyjeżdża tez do Rexa często i kiedy ma czas, ja jeśli już chciałam go przenieść gdzieś blisko np do P.Uli.. innego dobrego hoteliku nie znam w okolicy Częstochowy. Chyba na razie musi zostać tak jak jest i priorytetową sprawą będą badania. W weekend i poniedziałek/wtorek będę na miejscu, można by go wtedy zabrać do weta, tylko że takie badanie będzie pewnie ok. 70zł kosztowało. Bo jak już robić to z próbami wątrobowymi i na nerki. A skoro chudnie to enzymy pewnie też będą wskazane.. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
olalolaa replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']daj do mnie: 726714598[/QUOTE] Właśnie podałam jej numer, jutro zadzwoni. Dzięki. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
olalolaa replied to monika083's topic in Już w nowym domu
One są takie pół dzikie, przyłażą do niej na jedzenie z tego co mówiła. Kobieta nie ejst jakas biedna bo ma gospodarstwo małe z innymi zwierzętami, ale nie stać jej żeby wszystkie ciachnąć, sterylizowała już sama któreś. Najlepiej będzie chyba jakbym mogła jej podać numer do kogoś z TOZu, co? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
olalolaa replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1244']talony są na sterylkę dla opiekunów bezdomnych kotów - w biurze dają po 3 sztuki na opiekuna[/QUOTE] oo.. a jakoś to sprawdzają? Ona potrzebowałaby więcej. Jak przyjedzie i powie tylko ze jest takim opiekunem to dostanie? Jak to wygląda?No i jest spod Wrocławia, jakies 5km od granicy. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
olalolaa replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Czy orientujecie się w sprawach sterylki kotów? teraz jest miesiąc sterylizacji, czy są jakieś akcje darmowej? W schronie, TOZie sterylizują? Mam pania która ma 18 kotów i 5 kotek jest na już do sterylizacji.. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
P. Ula oddzwoniła - nie ma miejsc :( U Zuzi byłam nawet kiedyś, tylko ile by kosztował hotel, no i transport daleki. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Tak tyle co napisałam, bo tel. nie odbierała teraz. Misiek jest teraz w zewnętrznym kojcu, buda jest porządna, kojec taki zwyczajny, nie jakiś wielki.. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Zaraz zrobię rozliczenie bo trochę wpłat jest, dzisiaj Rex miał odwiedziny P. Adama i P. Blanki - będą zdjęcia :) Na razie zapłacili za hotelik 280zł bo orientacyjnie powiedziałam że 130 jest na Miśka i żeby tyle założyli, plus 150 od nich. I uwaga.. podnoszę mały alarm, uważam , że Rex powinien zmienić miejsce pobytu. Państwo dzisiaj zauważyli że wygląda jakoś marnie, schudł, jest jakiś wyliniały, opieka nie jest super.. Był odrobaczany więc wszystko powinno być ok , chyba że coś innego mu dolega i wymaga badań. Podobno od jakiegoś czasu dostaje więcej jeść, ale nie wiem co i ile. Nie jesteśmy zadowoleni z podejścia i opieki, jak miał problem z łapką nie był u weta, nie byliśmy powiadomieni o tym od razu. Moim zdaniem to wystarcza , żeby poszukać mu innego miejsca. Mam zaufanie do hoteliku pod Częstochową w Żarkach, ale P. Ula może nie mieć miejsca - dowiem się. Proszę Was o pomoc i rady.. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Ja ani happy ani mera dog nie znam, zadecydujcie :) -
Koncert bardzo mi się podobał :) moim zdaniem udał się i towarzystwo publiczności dopisało!
- 72 replies
-
- ekostraż
- fundacja 2 plus 4
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Koncert się odbędzie, z tym, że w zmienionej formie, dostosowanej do żałoby- jakiej nie wiem.
- 72 replies
-
- ekostraż
- fundacja 2 plus 4
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
na razie bez zmian - koncert jest. Jutro rano miasto ma dać odpowiedź.
- 72 replies
-
- ekostraż
- fundacja 2 plus 4
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
olalolaa replied to monika083's topic in Już w nowym domu
ktoś z Wrocławia szuka kudłacza lubiącego dzieci! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224032-Szukam-ma%C5%82ego-kud%C5%82acza-lubi%C4%85cego-dzieci.-Wroc%C5%82aw.?p=18764833#post18764833[/url] -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='storozak']Najważniejsze, że wszystko dobrze:) A co się stało z telefonem??[/QUOTE] Nie mam pojęcia. ;) Ale nie offujmy, Diego tez ma wątek hehe. Aktywowałam dzisiaj ogloszenia dla Rexa więc chyba juz wszystkie sa zrobione. Dziś znów był w gazecie ale telefonu zadnego. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
ja jestem cały czas we Wrocławiu.. była u niego znajoma i wszystko jest ok, tylko nie ma w ogóle telefonu teraz :( -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Nie mam zadnych nowych zdjęć Diego i ostatnio kontaktu z DT bo cos się tel. zepsuł temu chłopakowi :( -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
hmm ja wykupiłam mu z tydzien temu 70 ogloszen, widze ze sa w trakcie realizacji, a mozesz jakos przytrzymac ten pakiet zbey byl zrobiony ew. za jakis czas? -
Domu szuka malamut 4-ro letni z rodowodem. Przyjazny, wychowany z dziećmi. Nauczony ciągnąć sanki, biegać nawet przy quadzie. Pokonuje bez problemu zwyklejsze ogrodzenia. Kontakt do mnie: 534535434 ; 502780120 e-mail:[email protected] Pies jest na śląsku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1344/0aeb71fec96c6d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1344/0aeb71fec96c6d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1344/4d9052c513fa3551med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1407/1675bf2be34d1dedmed.jpg[/IMG][/URL]
-
ten 'moj' z rodowodem to okazał się być malamutem. Jestem w kontakcie z właścicielką.. Pies ma skończone 26 lutego 4 lata, bardzo przyjazny, wychowany z dziećmi. Niektóre psy mu nie pasują, koty nie wiadomo. Nauczony ciągnąc sanki, biegał przy rowerze i nawet quadzie.. Bez problemu pokonuje zwyklejsze ogrodzenia, musi mieszkać z takim bardzo wysokim. Kontakt do mnie: 534535434 ; 502780120 e-mail:[email protected] Pies jest na śląsku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1344/0aeb71fec96c6d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1344/0aeb71fec96c6d93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1344/4d9052c513fa3551med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1407/1675bf2be34d1dedmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja mam dwa teriery.. i właśnie Lara to jest typowy uparciuch z adhd. Czesana, kąpana, trymowana przeze mnie od małego, regularnie, a zawsze jej się nie podoba i nie chce stać w miejscu. Jak ją odbierałam od fryzjera to Pani była nieźle wymęczona. I mnie przy psie nie było, sama powiedziała że rzadko jej jej takie psie klientki trafiają. To zależy od konkretnego psa wszystko..
-
albo przy tym samym przednim plocie, z lewej patrząc na schron, i tam w rogu? bylyby juz dwie scianki plotu..