My również rozpoczeliśmy Chamiona Polski :lol:Mam ładny opis :smile:(Dobra wielkość i proporcje,Bardzo dobrze ustawienie kontowania kończyny głowa o doskonałych proporcjach,dobrze wyważona kulfa,bardzo dobry ruch,temperament,szata)
Naprawde miła atmosfera...Jedyny minus to mało miejsca ...
jedynie co to musimy troszke popracow nad włosem