[quote name='ann1']Legionowo, Lublin, Opole i Łódź :p.[/QUOTE]
o w opolu będziecie my jednak sie nie zjawimy :(
choć naprawde opolskie wystawy sa super organizacja miejsce itp wielki +
a myślałam ze dziewczyny zobacze ....
[quote name='ann1']Wiesiu, gdzie fotki maluszków. Obiecałaś ,że nas zamęczysz fotkami i słowa nie dotrzymujesz. Wklej kilka, one są już na pewno urocze.
Ja tak lubię oglądać zdjęcia malutkich hawańczyków.[/QUOTE]
świeta prawda :D
[quote name='MonikaOnka']Kochani dziękuję za zaproszenia do oglądania. Obie rasy są na prawdę wspaniałe pod każdym względem.
Po rodzinnej naradzie postanowiliśmy wybrać cotona i mam nadzieję mieć go w tym roku. Trzymajcie kciuki :)[/QUOTE]
myśle ze dobry wybór :)
[quote name='ann1']Przedstawiam Wam Psa który na wystawie w Katowicach przyczynił się do popularyzacji rasy hawańczyk w Polsce.
OGROMNY SUKCES FERRO ET IGNI FLUPSIE FCI
Zycięzca Młodzieży
Najpiękniejszy Junior
Zwycięzca Rasy
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR DNIA LOKATA 1!!!!!
JUNIOR BEST IN SHOW LOKATA 3 !!!!!!
[/QUOTE]
Oj to Prawda Pańtwo Fluderscy maja przepiękna hawańczyki
I ogromne gratulacje !!!!!
[quote name='MonikaOnka']Dzięki Hawanko, fotki robił mój mąż, też mi się podobają ;)
Zakochałam się nie tylko w tej rasie, również w cotonkach...[/QUOTE]
No to super !!!A planujesz zakupić szczeniaka :)
[quote name='Marta191991'] Najtańsze są chyba w rossmanie dla dzieci - 60cmX60 cm 10 sztuk za 13 zł z groszami[/QUOTE]
Ale nie są tak chłonne jak np Seni
[quote name='Pilosus']Świetny artykuł, link pochodzi ze strony wilczarze.pl i daje dużo do myślenia. Polecam.
[URL]http://www.wilczarz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=104&Itemid=6[/URL][/QUOTE]
Bardzo ciekawy artukuł..
Czyli co nie powinno się szczepić co rok ??
Zapraszamy na Torta !!!
[IMG]http://i55.tinypic.com/1zn5wdu.jpg[/IMG]
[URL]http://i55.tinypic.com/1zn5wdu.jpg[/URL]
Dzisiaj Pedruś kończy 2 latka :Rose::BIG::BIG::BIG::new-bday::new-bday::new-bday::tort::tort::tort:
Ahh jak ten czas leci :)
[quote name='Siamensis']Hawanka dziekuję ;) mam nadzieje,że jeszcze gdzies sie spotkamy ;) bo krzesła nie odbierzesz ;-p ;-p
[/QUOTE]
Hi hi ja o tym krześle Siamensis zapomniałam :D
Spotkać bym sie chciała :):) już nie koniecznie po odbiór krzesła :P
[quote name='barberry']Ma ktoś z Was flexi z serii comfort [B][COLOR=gray]szarą[/COLOR][/B]? Ładny jest ten kolor w rzeczywistości? Mogę prosić o fotę? :)
Zdecydowałam się właśnie na serię comfort i to jeszcze w dodatku long.[/QUOTE]
Bardzo ładny jest szary widziałam u znajomej :) fotki niestety brak ale może ktoś bedzie miał
I jaka tasa ze az long ???
[quote name='siamensis']karat który zanim podejdzie do kogos to sie zastanowi ;) i ogolnie jest psem dumnym i aroganckim i zawsze sam "decyduje" czy cos zrobi czy nie ;)[/quote]
karat jedyny i niepowtarzalny :D
zgadzam sie :)